Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 12 gru 2015, 16:24
Jaki smak ?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 17:09
Eh, Zosia_89 widzisz? Nawet na pomoc domową się nie nadaję :why:
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez JERZY62 12 gru 2015, 17:33
Zosia_89 napisał(a): na zakupy muszę mieć po prostu ochotę :bezradny:

a ja pieniądze :-|
®

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 17:38
Ja zazwyczaj wszystko kupuję przez internet, bo nienawidzę chodzić po sklepach. A już zwłaszcza w okresie świątecznym...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 gru 2015, 18:35
wieslawpas, widzę, że najlepiej ci służy towarzystwo i uregulowany tryb życia, z dokładnym planem dnia. Ale tak jak inni mówią, nie można całego życia spędzić w ośrodku :bezradny:

filip133 napisał(a):
cyklopka napisał(a):filip133, to ja to bardzo lubię. Czasem mama mi kupuje angorę, a ja tyko rozwiązuję diagram i sudokuny. W sumie, wiesz gdzie można takie spotkać poza angorą?

Ja mam taką książeczką z ponad dwudziestoma obrazkami. Moja jest z wydawnictwa Logi, za 7 zł, pewnie kupisz u siebie w jakimś saloniku prasowym... :) Ja sobie zamawiałem przez internet, z innymi łamigłówkami, http://www.wydawnictwologi.pl/obrazki

Nie widziałam nigdzie, więc chyba sobie zamówię, bo to mnie uspokaja. Ostatnie kupiłam kilka lat temu w Szwecji, ale były za trudne i wywaliłam, nie umiem przegrywać :mrgreen:

Ḍryāgan napisał(a):Filipek, kawa nie pomoże na ból dupy (yyy duszy)

Chyba, że w połączeniu z kodeiną i efedryną :twisted:

Znowu poszłam na sprawdzian na żywioł, ale były tylko obliczenia i zmieszać składniki, tak że spodziewam się kolejnej piąteczki i trochę szkoda mi osób, które się uczą i tego nie zaliczają.

kosmostrada napisał(a):Wolne masz, ze szmatą latać nie musisz, czy stać przy garach, cały czas jest Twój. (tego zazdraszczam)

Ty też masz czas, tylko ci się cały czas wydaje, że coś musisz :nono:

Moje plany na sobotę to był sprawdzian z postaci leków, a teraz się powinnam uczyć na jutro, ale jestem trochę zniesmaczona formułą zajęć, no i ogólnie trochę mi się już dzisiaj nie chce. Mam filmy do obejrzenia i cokolwiek.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 gru 2015, 18:41
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 gru 2015, 19:05
No, indyk zaraz będzie gotowy, komosa dochodzi i kolejny etap z dzisiejszego planu będzie zaliczony. Ugotowałam na dwa dni, będzie spokój.
A potem pierniki, nie chce mi się, ale się nastawiłam, że dziś je zrobię.
Przed chwilą zastosowałam tajną broń na rozleniwienie i zmiany pogody (zaczęło u nas padać) - druga kawa z ekspresu. :D

Ḍryāgan, O tak, tak, kcę takiej pomocy domowej! <skacze klaszcząc łapkami>. Ale mam jakieś dziwne przeczucie, że monsz nie byłby tak zachwycony... < idzie po szmatę z opuszczoną głową> ;)

Zosia_89, Bardzo nie lubię zakupów przed Świętami i tłumów w sklepach... A mam tylko prezenty dla mensza. :why:

cyklopka, Masz rację, z amoku i "muszę to zrobić" też się leczę... ;) Jak ktoś napisał na forum - dla Jezusa nie ma znaczenia, czy będę miała błysk na Święta... ;)

Purpurowy, Jak dziś kondycja?

Idę podawać obiadosa. Pachnie pysznie... :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 gru 2015, 19:08
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Jak dziś kondycja?

Całkiem nieźle. Obudziłem się po 15:00 i trzymam się.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 19:08
Ḍryāgan, O tak, tak, kcę takiej pomocy domowej! <skacze klaszcząc łapkami>. Ale mam jakieś dziwne przeczucie, że monsz nie byłby tak zachwycony... < idzie po szmatę z opuszczoną głową> ;)

Mogę się przebrać za dziewczynkę :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 gru 2015, 19:21
Ḍryāgan napisał(a):

Mogę się przebrać za dziewczynkę :D

Obrazek

Ehehe, musiałam :P

Wiecie, co mi pan trener wczoraj napisał? Oczywiście musiałam zaczepić, że on pewnie nie na nic czasu, bo tylko praca, studia, treningi, a on mi na to "i jeszcze dużo innych rzeczy, o których nie wiesz" <śmieszki i emotki> :mhm: Tak że mówię, ma charakter. Ale to się kiedyś obróci przeciwko niemu, bo zawsze mogę zapytać, czy ma trochę czasu czy jest bardzo zajęty mnóstwem ciekawych rzeczy, o których nie mam pojęcia :105:

No nic, zobaczymy czy się do końca roku pojawi albo odezwie, dobre by to było, jakbyśmy się lepiej poznali, coś czuję ;)

A tu kawałek z mojej playlisty poświęconej bolesnej tematyce zakochiwania się w latach 90-tych :papa:

II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 20:01
cyklopka,no co? byłbym na czasie :) taka by była ze mnie dziewczynka jak Brienne z Tarthu.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 gru 2015, 20:40
Ḍryāgan napisał(a):cyklopka,no co? byłbym na czasie :) taka by była ze mnie dziewczynka jak Brienne z Tarthu.

Swoją drogą jestem mega ciekawa roli Gwendoline Christie w Star Warsach :great:

I znalazłam bardzo duży plus tego, że kolega z pracy nie idzie z nami do kina, tylko dziewczynka, to możemy bez skrępowania sobie buzie pomalować.
Akurat mam pomarańczową szminkę i zielony puder, który w sumie kupowałam z myślą o premierze :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 12 gru 2015, 21:01
wróciłam, niezły sajgon panuje w sklepach, a i tak nie udało mi się wszystkiego kupić :hide:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 12 gru 2015, 21:35
trochę słodkości na dzisiejszy ponury wieczór ;)

A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg