Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 gru 2015, 19:02
platek rozy, nerwy nerwami, ale profesjonalizm masz w sobie, to ci go nikt nie zabrał, tak że włączaj autopilota 8)

kosmostrada, już pisam. Terapia była bardzo konkretna. Otóż przeceniam wpływ innych ludzi na moje życie. aczkolwiek w sprawach damsko-męskich faktycznie trzeba dwojga. No i ruszyłyśmy trochę myślenie magiczne, aż sama doszłam do różnicy między wiarą w powodzenie tego co robię, a biernym marzeniem i czekaniem. I że po buca mi kontrola nad własnym ciałem, jeśli to inni mają problemy z oceną tego co widzą. (Może nie tymi słowami). I ogólnie mam mniej kminić. (Dokładnie tymi słowami). No i że jeśli nie jestem pewna czy mój numer się wgrał do telefonu pana W. to mogę zadzwonić i się upewnić.

To już przesada, nie jestem aż tak zdrowa, ani aż tak szalona :P Wolę poczekać aż nas odwiedzi w pracy, bo całkiem możliwe, że nawet w przyszłym tygodniu :mhm:

Obrazek

Chociaż trochę racji może mieć, pisałam, że piłka po jego stronie, a może on tak samo potrzebować potwierdzenia, że istotnie chciałabym z nim pogadać.

Zaraz, jak to było? Mniej kminić :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 02 gru 2015, 19:37
Powoli przyzwyczajam się do normalności po szpitalu... ;)
Zabieg w porządku, jest o tyle lepiej niż się spodziewałem, że prawie nic nie boli, no i nie muszę ręki na temblaku nosić :D Dobrze się czuję :) Tylko zdjęcie szwów za dwa tygodnie i do tej pory nie mogę moczyć opatrunku i szwów, więc trochę problem samemu się umyć... No i w szpitalu były pobudki o 5:30, więc trochę niewyspany dziś jestem :P Ale przynajmniej w szpitalu przeczytałem jeden tom Ludzi Lodu i przeczytałem 120 stron następnego tomu ;P Hehe i jak mi robiła EKG i pobierała krew, akurat taka młoda pielęgniarka, to trochę z nią poflirtowałem, jakieś oderwanie od siedzenia w domu... ;D Ja nie jestem pewny siebie i nie bardzo umiem flirtować, ale tak mi się wydaje że to chyba był mały flirt... Szkoda tylko, że taka pielęgniarka ma dużo obowiązków, sporo roboty, mało czasu, sporo pacjentów, no i jak ją gdzieś przypadkiem mijałem na korytarzu to nawet nie spojrzała na mnie w większości przypadkach :P xD
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 gru 2015, 19:39
Dobry wieczór! :papa:

U mnie dzisiaj też intensywny dzień w pracy, sporo interesantów, telefonów, pisaniny. Jakoś przetrwałam, choć było ciężko.
Teraz odpoczywam po obfitym obiedzie. Upiekłam 2 duże udka kurczaka z ziemniakami w prodiżu + sałatka pomidorowa.

kosmostrada, hej Kochana! Bywają niestety takie osobniki, do których nie dociera to, co się mówi.
Teraz relaksuj się na pogaduchach z koleżanką i miej pracę "w tyle". :D

platek rozy, :brawo: :brawo: Pierwszy dzień z głowy, przetrwałaś i teraz wiesz jak wygląda taki dzień w pracy i czego się możesz spodziewać w obowiązkach, z którymi na pewno sobie poradzisz. A teraz pełen relaks.

cyklopka, :D miałaś nie rozkminiać... co będzie to będzie. Poczekaj do wizyty W. w szkole w przyszłym tygodniu.
To dopiero 2 dni upłynęło, może bliżej weekendu się odezwie.
A motylek adekwatny do sytuacji. :great:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 gru 2015, 19:49
mirunia, właśnie, w końcu tylko trochę tęsknię ;) Za to mam pomysł na ilustrację do tego cytatu, ale w zimowym klimacie z płateczkami śniegu, kreda w dłoń!

W weekend chcę iść na performance znajomej i myślę, że się ucieszy jak zaszczycę jej wieczorek swoją obecnością :105:
CZO? Znowu dwa sprawdziany w ten weekend? :hide::

filip133, też mam wątpliwości, czy umiem flirtować, raczej się umiem pakować w kłopoty bez pomyślunku, ale chcę się zmienić :angel:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 02 gru 2015, 19:58
cyklopka napisał(a):filip133, też mam wątpliwości, czy umiem flirtować, raczej się umiem pakować w kłopoty bez pomyślunku, ale chcę się zmienić :angel:

Ja może nie tyle co w kłopoty, to co często pakować się w znajomości gdzie ta druga strona po jakimś czasie przestaje się zupełni odzywać i mnie "porzuca"... :P

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 gru 2015, 21:00
Let it go!
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 gru 2015, 21:05
platek rozy, jak tak opisujesz przeboje z pracy to mi się przypomina co ja przeżywałem jak pracowałem, jak walczyłem ze swoimi dolegliwościami żeby pracować :-|
®

Spamowa wyspa

przez Davin 02 gru 2015, 21:24
Bry wieczór.

filip133 napisał(a):Hehe i jak mi robiła EKG i pobierała krew, akurat taka młoda pielęgniarka, to trochę z nią poflirtowałem, jakieś oderwanie od siedzenia w domu... ;D Ja nie jestem pewny siebie i nie bardzo umiem flirtować, ale tak mi się wydaje że to chyba był mały flirt... Szkoda tylko, że taka pielęgniarka ma dużo obowiązków, sporo roboty, mało czasu, sporo pacjentów, no i jak ją gdzieś przypadkiem mijałem na korytarzu to nawet nie spojrzała na mnie w większości przypadkach :P xD

Bo pewnie robiłeś to co tu na forum i mówiłeś jej o przytulaniu i swojej byłej. Ty i te twoje flirty. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 02 gru 2015, 21:28
Forum to zupełnie co innego niż rozmowa na żywo.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Davin 02 gru 2015, 21:30
filip133, no tak na żywo trudniej a na forum już pokazałeś. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez filip133 02 gru 2015, 21:43
Na forum publicznym z nikim nie flirtuję, tylko wyrzucam tu wszystkie swoje myśli, których potrzebuję wyrzucić

Spamowa wyspa

przez Davin 02 gru 2015, 21:45
filip133 napisał(a):tylko wyrzucam tu wszystkie swoje myśli

Chyba o przytulaniu. ;)

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 02 gru 2015, 21:50
Davin, Ale żeś się chłopaka uczepił no ! :twisted:
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,