Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 17:38
chmurka66, da sie ja zaleczyc na dluzszy czas ale bywaja niestety powroty.
Ja mam teraz epizod drugi ale mialam przerwe miedzy pierwszym a drugim prawie 18 lat
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 lis 2015, 17:41
JERZY62 napisał(a):
Purpurowy napisał(a):No ale w tej terapii chodzi o to żeby nie pić.

No takie jaja sobie robię chyba się nie obrazisz :smile:

Pewnie że się nie obrażę, bo nawet nie ma o co.

platek rozy, cześć.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 17:42
Purpurowy, Hey :) powodzenia na terapii . :great: Trzymamy za Ciebe kciukasy wszyscy!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 17:45
O natrafilam na gre jakas na necie i sobie kreuje lale makabryczno-frankensteinowe :lol: :lol: :lol: takie pozszywane jak ja sa :mhm: :105:

http://www.dolldivine.com/the-cradle-ha ... p-game.php

Spamowa wyspa

przez chmurka66 19 lis 2015, 17:47
Platek i przez te 18 lat ciagle byłaś na lekach?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 17:50
chmurka66, nie , ja w ogole na lekach nie jestem.W czasie pierwszego epizodu bralam rok betabloker na serce i hydroxizine i chodzilam na terapie a po terapii poszlam do pracy.Pozniej te wszytskie lata czulam sie dobrze , nie mialam jakichs wielkch nawrotow , czasami mialam nerwowy czas to sie ziolowymi wpsomagalam i starczalo. Teraz drugi epizod mam ciezszy bo polaczony z depresja i chorobami wspoistniejacymi , blednik , kregoslup w zlym stanie ...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2015, 17:57
Oficjalne dobry wieczór!

Jakoś bardziej rześko się tu dziś zrobiło, a myślałam, że ucieknę ze Spamowej, gdzie pieprz rośnie... ;)

Siedzę pod kołdrą, bo na dworzu wietrzycho, zimnica i ulewa. W zasadzie gorzej by było tylko gdyby gradem waliło po twarzy. Miałam jechać odebrać marynarkę z czyszczenia, ale nie wiem, czy się zdobędę na ten heroiczny krok.

chmurka66, Ja mam w papierach od lekarza wpisane - depresja- remisja. Więc z góry jest założenie nawrotów ( a może tylko u mnie) . Z tego co wiem, zależy od przyczyny depresji i cech osobniczych.

Purpurowy, Ostatnio tak łagodnie i dobrze brzmisz i te różne koniki w avku... Teraz ta terapia. Bardzo to wszystko optymistycznie rokuje.

mirunia - odezwij się jeszcze dziś Kochana, bo wpadłaś na chwilę z dobrą energią i się nie nacieszyłam... :D

Cyklopka - jak Twój dzień dzisiaj, jak przeziębienie... dzień bez Twojego wpisu, to dzień stracony. ;) Pisz proszę.

platek rozy, Kochana, na taki Twój post właśnie czekaliśmy, jest nasza walcząca Plateczkowa! :D

takie tam, z reguły jestem grzeczną pacjentką, ale nie byłabym sobą, gdybym nie robiła pewnych rzeczy po swojemu. A Ty jak, zawsze posłuszny? ;)

JERZY62, Też coś dziś lepiej brzmisz...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 18:00
kosmostrada, mialam taka sama chec ucieczki jak i Ty :D :P

Ja zawsze walcze w koncu , bo miewam i zle dni i mysli i wtedy mi sie nie chce starac bo trace z oczu nadzieje.
Ale oczy trza pomalowac ( zawsze je maluje bo to taki moj wyznacznik ze jeszcze mi zalezy) cyc wypiac i isc z tymi lękusami w Krakow. No bo co tu innego poczac?
Ostatnio edytowano 19 lis 2015, 18:03 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez chmurka66 19 lis 2015, 18:02
Platekkręgosłup też mam w kiepskim stanie ale nie łącze tego z deprecha
Takie tam nie zawsze jestem grzecza pacjentką
kosmostrada to nie bardzo mnie pocieszyłaś

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 18:04
chmurka66, moj mial wplyw na moje lęki bo ja mialam od szyjnego 9 miesiecy zawroty glowy i od tego tez balam sie wychodzic z domu . Wiec zalezy ktory odcinek i jakie objawy :)

Spamowa wyspa

przez chmurka66 19 lis 2015, 18:09
lędzwiowy i piersiowy jest krzywy i mam problem z przebywaniem w jednej pozycji
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lis 2015, 18:10
chmurka66, rozumiem bo tez miewam takie stany z szyjnym jak dyzo pracowalam przy kompie ale najgorsze mialam zawroty bo caly swiat mi wirowal jak na karuzeli .. 9 miesiecy --- konia pociagowego by powalilo.

:?

Spamowa wyspa

przez takie tam 19 lis 2015, 18:15
kosmostrada, bynajmniej. Postanowiłem ostatnio polatać i jest mi dobrze z tym :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lis 2015, 18:19
chmurka66, To pozwala zachować czujność. Ja po pierwszym epizodzie, wylazłam dzięki prochom, ale nic w moim życiu tak naprawdę nie zmieniłam. Po kilku latach dostałam drugie ostrzeżenie i teraz bardzo pracuję nad sobą, chodzę na terapię i cieszę się każdą lepszą chwilą. Depresja jest sygnałem od organizmu - coś jest nie halo, zrób coś z tym.
Każdy powinien kontrolnie chodzić do dentysty, ale czasami dopiero nieznośny ból zęba nas mobilizuje do wzięcia się za temat.

takie tam, Niegrzeczny ptaszek... Tylko za Ikara nie rób... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg