Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez khaleesi 16 lis 2015, 16:56
Obrażenie przedstawia się następująco: ja do nich coś mówię a one sugestywnie pokazują mi swoje cztery literki i tak siedzą.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez jetodik 16 lis 2015, 16:56
khaleesi, a to skubańce, jednak przy tym wszystkim nie przekonałaś mnie do zakupu szczurka, wole pieski :P
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez khaleesi 16 lis 2015, 17:01
jetodik, ja wole szczurki bo przynajmniej nie muszę wychodzić o 5 rano by się odlały :lol:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 lis 2015, 17:21
To chyba tylko na tym forum w jednej chwili temat o fetyszach, śmierdzących stopach i miłości do zwierząt... :shock: :D

Farbki odebrałam, ale piękne, szkoda że nie miałam kasy na więcej. A jakie nazwy - np. napar z herbaty, stary papier, wyblakły dżins... :105:
Miałam zjeść po bożemu obiad, ale zżarłam po drodze drożdżówkę. :hide:
Piję kawę i zaraz zbieram się na zajęcia.

khaleesi, mity z tym wychodzeniem o piątej. Kwestia wychowania, kiedy ja śpię, mój pies też śpi. A czasami skubańcowi z rana się wstawać nie chce i zostaje w łóżku, jak dzwoni budzik... 8)
A szczurki są bardzo si.

chmurka66, Mam nadzieję, że tu się czujesz bezpiecznie, choć zagadać Cię, trochę wyciągnąć z dołu nam się nie udaje.

acherontia-styx, człowiek sobie spokojnie wyląduje na kardiologii, a tam go pasami przywiążą? :shock: ;)

platek rozy, Bardzo się zasmuciłam tym, że się poddałaś. :(
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 lis 2015, 17:28
Cześć.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 lis 2015, 17:33
kosmostrada, no jak o 3 w nocy się zacznie pakować i stwierdzi, że idzie do domu, odmawia przyjmowania leków, jest nielogiczny, twierdzi, że on w życiu na serce nie chorował (2 doba po zawale) i nie choruje to niestety :bezradny: dłuugo dostawał szansę, bo zaczął szaleć w nocy a w pasach wylądował późnym popołudniem ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 lis 2015, 17:42
Ja pierdzielę, już myślałam, że ja tu piszę najgłupsze posty o higienie osobistej.

Okropny dzień w pracy, nie wiedziałam jak im kazać zamknąć mordy bez uciekania się do wulgaryzmów. Mam w domu dwa breloki z alarmem w razie napadu, jeden kot, jeden zwykły, jak sk#^&/$/nom puszczę, to im się, k#^&@ odechce.

Kaloryfery letnie, ale banda kretynek z klimakterium musi robić przeciągi. Dobrze, że mam w szafce kamizelę puchówkę.

Flirt lvl 0; koleżeństwo lvl 1. :( Tylko praca i praca :(

Jak wrócę od pani, to skończę jeden wywiad i napiszę temu zdechłemu wydawnictwu, że nie będę poświęcać wszystkich wolnych wieczorów, których mam 1-2 w tygodniu, na coś, co mi nie sprawia przyjemności. To nie to samo co recenzje, gdzie piszę o swoich spostrzeżeniach, do wywiadu trzeba się przygotować i to już jest kilkuetapowa praca z terminem. Ich serwis ma mniej lajków od tego, dla którego pisałam do tej pory, namęczę się za darmo, Żodyn nie przeczyta.
Ostatnio edytowano 16 lis 2015, 17:44 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez ego 16 lis 2015, 17:43
kosmostrada napisał(a):khaleesi, mity z tym wychodzeniem o piątej.
Pewnie, że mity, mojego psa to trzeba na siłę ciągnąć nieraz, aby raczył wyjść i się wypróżnić, skubany potrafi przespać i 14 godzin bez wychodzenia na pole.:]
ego

Spamowa wyspa

przez Sigrun 16 lis 2015, 17:48
kosmostrada napisał(a):khaleesi, mity z tym wychodzeniem o piątej. Kwestia wychowania, kiedy ja śpię, mój pies też śpi.

Dokladnie...ale nasz na dzwiek budzika wstaja na rowne nogi...zawsze :mrgreen:

A szczurki rzeczywiscie madre stworzonka. Pamietam jak kiedys do knajpki (Proxima sie nazywala...praktycznie na rogu rynku i grockiej... Moze kojarzysz khaleesi, ) gdzie bylam stalym bywalcem przychodzil hosc zawsze ze szczurkiem na ramieniu :mrgreen:

ego napisał(a):
kosmostrada napisał(a):khaleesi, mity z tym wychodzeniem o piątej.
Pewnie, że mity, mojego psa to trzeba na siłę ciągnąć nieraz, aby raczył wyjść i się wypróżnić, skubany potrafi przespać i 14 godzin bez wychodzenia na pole.:]

Ty tez z Krakowa ?... Bo wychodzisz na pole ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 lis 2015, 18:06
kosmostrada, nie poddalam sie ale co mam na rzesach stawac jak pracy od pani K i Klubu nie bedzie???? Teraz musze znow o siebie zadbac , stanac znow na nogi i szukac pracy sama. To jest poddanie wg Ciebie? bo wg mnie przestanie liczenia na Pania K i klub aktywizacji.
Ostatnio edytowano 16 lis 2015, 18:14 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez khaleesi 16 lis 2015, 18:10
Sigrun, nie kojarzę ale pewnie musiał wzbudzać bulwers :D
platek rozy, chyba jesteś cała w nerwach bo ciężko zrozumieć Twoje ostatnie posty. ja mam tak jak jestem zdenerwowana.
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez ego 16 lis 2015, 18:12
Sigrun napisał(a):Ty tez z Krakowa ?... Bo wychodzisz na pole ;)
Z Krakowa nie, ale w skali Polski, to faktycznie całkiem niedaleko. No i dziadka, pradziadków miałam też z małopolski. ;)
ego

Spamowa wyspa

przez Sigrun 16 lis 2015, 18:13
platek rozy, liczenie na to ze ktos Ci zalatwi prace
..ok. Ale to piwinno byc w drugiej kolejnosci. Przede wszystkim sama musisz probowac.jak to mowia - umiesz liczyc... Licz na siebie" jesli chcesz znalezc prace to musisz szukac pimoimo zapewnien pani K. Bo sama widzisz jak to wyglada. A co do skierowania...nie usprawiedliwiam jej...ale byc mize rzeczywiscie je wyslala...a niestety w urzedach...a tym batdziej w gupie maja bajzel ;)

Pisalas kiedys o pracy w sklepie...ze bys chciala, ale ze czesto argumentem na nie jest Twoje wyksztalcenie. Wiec moze skladajac cv fo sklepu nie pisz ze masz skonczone studia.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 16 lis 2015, 18:15
khaleesi, nie...wrecz przeciwnie. Ludzie uwielbiali tego szczurka...chodzil po stolach :mrgreen:

ego, a...no to wszystko wyjasniene ;)

Sortuj wg