Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 lis 2015, 23:59
No bo w sumie tak, skoro przegadałyśmy ostatnie związki, aktualne ambicje, sytuację w domu i zmniejszyłyśmy częstość spotkań, to chyba pora się zabrać za coś innego :-|
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 14 lis 2015, 00:02
Ehhh chyba trzeba zaraz iść spać, kiepski dzień i nastrój, a jeszcze na wieczór dodatkowo kiepskie informacje na mnie spadają...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lis 2015, 00:04
Aurora88, tyle że w nerwicy to ty w głębi serca wiesz, że te myśli są z dupy, a w psychozie się tego kompletnie nie rozróżnia.

To chcecie motywującą bajkę o Znanym Wokaliście? :great:
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 14 lis 2015, 00:10
cyklopka, pisz, Ty zawsze ciekawe rzeczy piszesz :D

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 14 lis 2015, 00:21
Aurora88 napisał(a):"jak mi czegoś nie wyjaśnisz to ja sobie wszystko wymyślę sama i to będzie głupie"

O tak! Albo tworzenie teorii nt. tego co ktoś o nas pomyślał lub myśli to też specjalność ludzi z nerwicą :D
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez filip133 14 lis 2015, 00:22
Dobra, trzeba iść spać, to dzień typu, że się myśli czemu się nie zabiło wcześniej, zamiast tak się męczyć z samym sobą... Przecież i tak się do niczego nie nadaję, nic konkretnego nie robię i mi nie wychodzi, nie potrafię nawiązywać żadnych dłuższych i trwałych znajomości, a dla miłości i tak jestem tylko złudzeniem... Paa

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 lis 2015, 00:32
filip133, co za wiadomości złe? Jeśli czujesz potrzebę to wyżal się tutaj, jeśli wolisz to zachować dla siebie to życzę Ci tylko, żeby nie przeszkadzalo w zaśnieciu... trzymaj się!
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 lis 2015, 00:34
acherontia-styx, no i oczywiście te teorie to zawsze najgorsze możliwe.

cyklopka, hehe tylko że świadomość tego wcaaale nie pomaga :mrgreen:
dajesz bajkę

Zosia_89, TAK. Terapia wpływa nie tylko na mnie.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lis 2015, 00:34
cyklopka, hehe tylko że świadomość tego wcaaale nie pomaga :mrgreen:

Wiem, rozumiem mechanizm :angel:

Dlatego ja po lekach nie mogę się nadziwić, że ludzie mówią i pokazują co myślą, i czują, i stąd mogę czerpać wiedzę o nich, a nie zmyślać, i ja też mogę okazywać myśli, uczucia, potrzeby wobec nich, a nie tylko w głowie i się potem dziwić, że nic między nami nie działa :o

BAJKA TERAPEUTYCZNA:

No więc dawno dawno temu, kiedy jeszcze Ameryka była pokryta paprociami drzewiastymi, był sobie zespół Rainbow z gitarzystą Ryczim i wokalistą Dio, nagrali kilka płyt, potem ich drogi się rozeszły i każdy miał swoje zespoły. Dio był chodzącą klasyką rocka, miał kręcone włosy, 1,50 w kapeluszu, głos jak dzwon, a gestu pokazywania różków palcami nauczył się od babci Włoszki, która tak odczyniała uroki.

No i jest pan Patryk, powiedzmy znajomy znajomego, mam go na fejsie. O nim mówiono nieraz, że jest "Drugim Dio", bo od dziecka chciał go naśladować wokalnie. Ma 40 lat co najmniej, 1,90 co najmniej i śpiewa w 4 różnych zespołach co najmniej. I ma straszny ból dupy, bo uważa się za wokalistę wybitnego, a gorsi od niego mają bardziej znane zespoły, więcej kasy, więcej wazeliny i to jest akurat wszystko prawda. No i uważa się za "drugiego Dio", a odkąd pierwszy Dio umar, to już jest jedynym "Dio" we wsi. Dio umar kilka lat temu, miał 50-parę lat.

Ostatnio pan gitarzysta Ryczi wymyślił, że pojedzie w trasę z repertuarem Rainbow i poczebował wokalisty, więc zatrudnił jakiegoś młodego człowieka. Na tę wieść pan Patryk się upił i zaczął walić statusy w stylu "alle ja jestę najleprzym wokalisto na świecie".

Jak wytrzeźwiał skasował poprzednie statusy i błysną myślą jak po roku terapii:
"Bardzo byłem rozczarowany, że Ryczi nie zaprosił mnie do współpracy, przecież mam po temu kwalifikacje.
Ale to moja wina, bo ja mogłem skontaktować się z Ryczim i powiedzieć mu, że zawsze chciałem śpiewać w Rainbow.
Życzę Rycziemu jak najlepiej."

Morał: jeśli całe życie chcesz śpiewać w Rainbow, to powiedz o tym Rycziemu, a nie czekaj aż się Ryczi domyśli. :great:

Niech żyje Rock'n'Roll :uklon:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 lis 2015, 00:51
cyklopka, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bajka zajebista, morał wspaniały, wezmę do siebie i dla innych.

A nad drugim zdaniem zastanawiałam się najdłużej :D To ty masz tak troszkę autystycznie z tym rozumieniem intencji (bez urazy) ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 lis 2015, 00:56
w ogóle to gdzie są ludzie, wszyscy na imprezach, halo?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lis 2015, 01:08
Żal mi pana Patryka, może następna trasa, albo następna płyta otworzy mu kolejną okazję. Ale trochę się chłop ogarnął i to sam :great:

Aurora88, definiuje się coś takiego jak objawy autystyczne w psychozie (nie jest to to samo co autyzm jako jednostka), obok objawów wytwórczych. Czyli, że czasem dinozaur w pokoju (wytwórcze), ale częściej raczej brak właściwej reakcji na innych ludzi (autystyczne).

Jak byłam dzieckiem, to mi się wydawało, że inni mnie nie będą lubić, oni to wyczuwali i - bum - z automatu robili się odpychający. A jak byłam czymś nakręcona, to tego nie było widać na zewnątrz, więc nie było też pozytywnej reakcji innych.

Tak że no, śmieszne uczucie, jak się w takim trybie przeżyło całe życie i dopiero ten rok jest inny. Więc o żadne komentarze się nie gniewam.

Moja znajoma ciągle wkleja historyjki obrazkowe o introwertykach. A może to nie introwertycy? Może to nieleczona psychoza. Bo ja introwertykiem nie jestem.
Ja nawet lubię, jak mnie ludzie dotykają :shock:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jetodik 14 lis 2015, 07:51
Zosia_89, o kurka wodna a co Ci się stało? uczulenie?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 14 lis 2015, 09:42
dzień dobry kochani ;)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg