Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 lis 2015, 23:52
platek rozy, jest policealne, jest dwuletnie, ale NIE MAMY SESJI :!: Zaliczamy na bieżąco przez cały semestr, praktycznie co 2-3 tygodnie z każdego przedmiotu, więc prawie w każdy weekend coś.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 04 lis 2015, 23:57
platek rozy, aaaa, no do nas też często przyjmują na koronarografie w dzień zabiegu i w sumie różnie u nich z tymi śniadaniami. Raz mogą zjeść, raz nie. Tylko, że u nas i tak na zabieg nie idą od razu po przyjęciu tylko muszą czekać aż zbada lekarz i będą wyniki z laboratorium, czyli te minimum 2h.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lis 2015, 23:57
cyklopka, to faktycznie ze trzeba sie uczyc caly czas , a jak ma sie i prace i inne sprawy to ciezko .
Chyba lepszy system sesyjny :mhm: ]

Dobra Kochani , klade sie za chwile bo musze wstac wczas , gdyz pol dnia bede siedziala w UP a tam jest wiecznie kolejka .

Spijcie Dobrze!!!!!!!!!! :papa: :papa: :papa:
Ostatnio edytowano 04 lis 2015, 23:59 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lis 2015, 23:58
acherontia-styx, pewnie mnie tez tak pobadaja i pojde za kilka godzin dopiero... Ale oby w poniedzialek bo ja chce we czwartek do domku :uklon: :uklon: :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lis 2015, 00:03
platek rozy, nie przepadałam za trybem studenckim nic nie robić przez pół roku, a potem panikować, ale tutaj przesadzają w drugą stronę. I każde ćwiczenia trzeba odrobić, a w sobotę są np. ćwiczenia na zaliczenie.

Dobra, kładę się, bo to nie ma sensu, jeszcze mi się na @ zbiera.
Herbatkę, wafla, opiat, coś. :papa:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lis 2015, 00:06
cyklopka, rozumiem , ja zas mam jobla w druga strone bo ja wiecznie mialam pelno notatek na studiach i sie uczylam i uczylam gdyz mam zakichany perfekcjonizm w glowie , ze to ja musze byc najlepsza ... To jest zleeeee :bezradny: :bezradny: bo tez mi spin dostarcza , teraz troche zaczelam to bastowac ale juz na warsztatach mi sie znow wlaczylo.

Dobra ide juz :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lis 2015, 01:33
Mnie jakoś w szkole nie zależało, żeby być najlepszą, ale bałam się złych ocen, a inni się uczyli gorzej, więc się czepiali i wymyślali niestworzone rzeczy. No ale nie o to.

Jednak @ i nie pomógł mój tajny lek, zaraz wezmę wielki nóż i natnę mięsień w udzie, bo nie wyczymię :cry: Przynajmniej wyjaśnione dlaczego przy 37,2 się czułam jak przy 38.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lis 2015, 08:47
Dzien dobry Kochani:********
ja wlasnie pedzic bede do UP ale wstalam z migrena znow . Nie wiem czy to nie wynik strasznego zapylenia powietrzaw Krakowie bo od soboty jest taki smog ze powinnismy z domow nie wychodzic ...

http://m.krakow.wyborcza.pl/krakow/1,10 ... u-nie.html

esh.
Milego dnia dla Was!

Mam zaproszenie na chokoalde na popoludnie ale chyba sie nie wybiore . Kaszel tez mam a mnie zawsze kaszle na sucho od jesieni do wiosny --- teraz wiem czemu --- smog :roll:

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 05 lis 2015, 10:08
przespałam smacznie całą noc, aż mnie lekko głowa z dobrobytu poobolewa :pirate:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lis 2015, 11:25
Dzień dobry!!!

Dołączam do klubu zmasakrowanych przez @. Wczoraj było ok, więc byłam pełna nadziei, a tu dzisiaj katastrofa. Noc nieprzespana, ledwo nogą ruszam, boli jak cholera głowa, brzuch no wszystko. Z psem małe kółko, bo nie da rady, ale nie żałuję, bo pogoda nadal koopiasta.
No ale nic, w pracy trzeba jakoś wyrobic, a potem można zaliczyc zaleganie i pojękiwanie.

platek rozy, Hej Kochana!**** No może i ta główka Cię faktycznie boli min.od tego syfu w powietrzu. :bezradny: Idź na szokoladę, to tak ożywczo działa nogę wystawic z domu. Nie mówiąc o tym, że należy Ci się małe rozpieszczenie.

Little Red Fox, Hej! No kolejna bidulka z bolącą głową...

Mirunia - a jak dziś u Ciebie migrena, odpuściła franca?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lis 2015, 12:47
Już mi matula dzień zepsuła od razu po przebudzeniu, bo mnie cholernie wystraszyła. :zonk:

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 05 lis 2015, 12:48
Witam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lis 2015, 12:49
Podprowadziłam rodzicom jeszcze jakiś lek na stawy i względnie naćpana poszłam spać.

Kurde, 37,4*C, nie wiem, może iść jeszcze raz do lekarza w piątek...
Ale mam już bilet na Sarsę dzisiaj, a w sobotę nie mogę nie iść na zajęcia praktyczne, bo to jest zaliczenie i nie ma kiedy odrobić.

Koleżanka dzwoniła się zapytać, co na sprawdzianie, a ja słabo ogarniam i jeszcze mnie wyśmiała z powodu ospy i zabroniła przychodzić.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 lis 2015, 12:54
Dzień dobry! :papa:

Pogoda zmieniła się diametralnie, jest buro, ciemno i depresyjnie. W pracy świeci się od rana, inaczej ciemności egipskie w pokoju. :bezradny:

kosmostrada, Dzięki, jakoś dzisiaj łeb nie boli, ale mam wrażenie, że mi 100kg na nim siedzi... ciężka i nie kumata ta moja głowa. Ogarniam sprawy bez pośpiechu i zbytniego zaangażowania, żeby nie tracić zbyt cennej energii. To dobry sposób, żeby nie rozładować zbyt szybko baterii. Wszak jeszcze popołudnie mnie czeka. :D

platek rozy, trzymaj się Kochana, Kraków jest piękny, ale te smogi i zanieczyszczenia zupełnie do niego nie pasują.
W rejonie podgórskim powietrze powinno być jak łza.
Oby Cię przestała boleć głowa.

Little Red Fox, Czerwony Lisku, może kawka pomoże na te pobolewania?

cyklopka, ten stan podgorączkowy trochę długo trwa. Może właśnie poszłabyś do lekarza na kontrolę... a koncert? :bezradny:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Sortuj wg