Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2015, 12:13
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Podobnież to co nas najbardziej niszczy to oczekiwania... Spokojnie Kochana, plany nie uciekną.

Mów mi więcej. Większość życia mi zeszło na oczekiwania i/lub obawy, głównie dotyczące rzeczy, które nawet się nie miały wydarzyć.
Teraz zużywam dużo energii na to, żeby nie wybiegać myślami za bardzo i nie uzależniać szczęścia od jednej karty. Słynne "tu i teraz" oraz "wszytko mija". Ale to jest trudne!

Wysypka mi się cofa! Jestem uzdrowiona?! :shock:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 paź 2015, 13:10
Dzień dobry!

Z nieukrywanym smutkiem muszę oświadczyć, że buty zaprezentowane na poprzedniej stronie, są okropne. :hide:

No, ale trzymajmy się ciepło, bo jest zimno. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2015, 13:45
bonsai, jeszcze nie kupiłam, ale tak mnie korci, dla hecy, coś kolorowego w moim szaro-czarno-granatowym życiu :oops:

Natomiast spełnia się moje nieustające marzenie, żeby telewizyjny ulubieniec przekwalifikował się z aktora komediowego na lirycznego wokalistę :105:
I oto najnowszy singiel :brawo: Czyli wszystko jest możliwe :great:

II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 paź 2015, 13:47
Dzień dobry! :papa:

A dzisiaj pogoda w kratkę... jest słonko, nie ma słonka i tak w kółko. Wieje chłodny wiatr. Spacer też mam zaliczony (służbowy), trafił mi się tydzień z wyjściami, więc fajnie, bo mogę przy okazji pozałatwiać swoje sprawy w ciągu dnia. :D Odebrałam okularki, dostałam w bonusie futerał i płyn do mycia szkieł.... bardzo miły Pan Optyk. :yeah:

kosmostrada, Kochana, mamy złą porę roku na odstawianie leków i też mnie czasami dopadają takie obawy, czy to nie powrót do tej k...cy. Ja już mam miesiąc za sobą tej odstawki, jeszcze muszę wytrzymać ze dwa przynajmniej i mam nadzieję, że będzie szło coraz lepiej, a nie gorzej. Bo jak wspomnę paźdz./listopad ub.r. jak wchodziłam na esci, to mnie dreszcz przeszywa... nigdy więcej!
No i ta ciemność popołudniowa... nic, tylko zalec w gawrze jak niedźwiedź i przespać do wiosny. :shock: :D :mhm:

cyklopka, może tym butkom odpruć tą pikną kokardkę? :hide:
Cieszę się, że zdrowiejesz... to może zrobisz obiad i będzie radość, a nie krzywienie się, że chorujesz? ;) ;)

Aurora88, dobre wiadomości, nerwicy mówimy a kysz! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2015, 13:59
mirunia, obiad gotowy, tylko zupa do podgrzania.
Ale kokardki są najważniejsze :oops:

To nikt się nie czuje lepiej o tej porze roku, tylko ja? :bezradny: <3
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2015, 14:06
Dzien dobry Kochani:********
Wrocialm z cmentarza , zawiozlam znicze i kwiaty . Nie pchalabym sie w sobote czy niedziele bo bedzie szal i bym jechala ze dwie godziny na cmentarz a drugie dwie szukala miesjca parkingowego.

Pogoda u mnie piekna , jest cieplo i przyjemnie chociaz ranek byl bardzo chlodny ( plus 1)
Czuje sie brzydko mowiac ujowo.mam napiecie , nerwowosc , lęki tez mam.Jednym slowem zuzylam cala moja energie na warsztaty po ktorych nic nie mam i to wkurza najbardziej bo niechbym chociaz mogla ten staz zaczac ale moja energia po ktorej mam pogorszenie poszla na marne tylko.

cyklopka, butki bym nosila do waskich rurek i do koszuli w kratke z czerwonymi akcentami , takie waskiej zawazanej nad pepkiem ala pin up girl.Albo do letnich kolorowych sukieneczek :105:

mirunia, kosmostrada, wybitne mi nie pasuja te popołudniowe ciemnosci :bezradny:
A w Biedrze sa sliczne zakolanowki :105: bardzo podobaja mi sie te w kolorze pudrowego rozu (do czarnych i po[pielatych kiecek) oraz czarne azurowe do kiecek wszelkich ... ach kupilabym chociaz mamw domu dwie pary takich sprzed lat ale co nowe i inne to nowe i inne ;) No ale kasy nie mam.A wzielabym obydwie pary :angel: :angel: :angel:
Ostatnio edytowano 29 paź 2015, 14:10 przez platek rozy, łącznie edytowano 2 razy
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 paź 2015, 14:07
cyklopka, hmm, no ja uwielbiam jesień i zimę. :roll:

Mnie nie chodziło nawet o tę badziewną kokardkę tylko o te plastiki przezroczyste, fuj.
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2015, 14:08
bonsai, te plastiki to sa prawidla zeby buty sie nie odginaly , nie chodzi sie w nich :P
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2015, 14:11
Moi jadą w sobotę, jak zawsze, dzień przed. A ja się będę kurować.

platek rozy napisał(a):cyklopka, butki bym nosila do waskich rurek i do koszuli w kratke z czerwonymi akcentami , takie waskiej zawazanej nad pepkiem ala pin up girl.Albo do letnich kolorowych sukieneczek :105:

Rurki i koszule w kratkę posiadam, natomiast żeby zawiązać cokolwiek nad pępkiem, to jeszcze rok terapii i rok siłowni co najmniej :oops:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2015, 14:15
cyklopka, tez mialam w sobote jechac ale juz dzis byla masa ludzi i pomyslalam ze w sobote moze byc podobnie jak w niedziele wiec sie dzis wybralam., W sobote moja siostra bedzie to pozapala wklady w zniczach jakby sie juz nie palily , chociaz powkladalam do zniczy wklady olejowe ktore maja sie ponoc palic 3 dni.

A brzusia to ja tez nie mam idealne plaskiego. :roll:

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 paź 2015, 14:18
platek rozy, aaa :D, hehe, no to nieźle! Ostatnio widziałem takie plastiki na szpilkach, ale panie w tym chodziły! No to chyba nie były prawidła? Pogubić się można w tych Waszych wynalazkach!
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2015, 14:25
bonsai, bywaja tez takie z plastikami owszem :P ale to nie te ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2015, 14:47
bonsai napisał(a):Mnie nie chodziło nawet o tę badziewną kokardkę tylko o te plastiki przezroczyste, fuj.

Chopie, to je kopytko, żeby pokazać na zdjęciu jak paski idą :lol: :lol: :lol:
To tak jakbyś odradzał sukienkę, bo głupio bym wyglądała, jakbym założyła na siebie kawałek manekina :lol: :lol: :lol:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 paź 2015, 14:49
cyklopka, no wiem. :cry: Zostałem wprowadzony w błąd przez nieprawdziwy obrazek, czuję się oszukany i smutny. Teraz jeszcze dowiaduję się, że tam jakieś paski powinny być, ech.
bonsai

Sortuj wg