Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 18:25
kosmostrada, no wlasnie mi zal tego garnka bo teraz juz kasy na taki nie mam :bezradny: i garnka na zupe tez nie mam :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Davin 20 wrz 2015, 18:26
platek rozy, a mogę wiedzieć co to za firma?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 wrz 2015, 18:27
kosmostrada, platek rozy, ech, tak szybko się do lekarza nie wybiorę, ale dzięki za radę, będę mieć w miłej pamięci. Ta pani od pierwszej pomocy powiedziała, że to nie jest powód do zmartwień, a koleżanka, która ze mną ćwiczyła, powiedziała, że jej zdaniem mam równy puls. Ale wiecie jak jest, materiał do wkręcania dobry :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Davin 20 wrz 2015, 18:28
kosmostrada, my dostaliśmy 3 garnki i patelnie od mojej mamy a ona używała ich na indukcji. Jedziemy ponad rok na gazie a one dalej tak samo wyglądają a często się zdarza że w wodzie leżą.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 18:31
Davin, tefal
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 18:32
cyklopka, To mozesz podejsc na zwykle ekg chociaz , to powinni zrobic na miejscu od reki :**********

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 wrz 2015, 18:36
cyklopka, badanie dobrze zrobic właśnie po to, żeby sobie tym główki nie zawracac.

Ja myślę nad tym garnkiem, brałam go do ręki to taki w miarę porządny się wydawał, oczywiście tak jak pisałam tylko na "wodniste" rzeczy, typu makaron czy zupa. Jeszcze się może do auchan przejadę i do sklepu z rzeczami do kuchni. A tak to nie wiem gdzie szukac za rozsądną kasę, bo przez neta nie kupię, bo muszę obejrzec i zważyc w dłoni.

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80232954/
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 20 wrz 2015, 18:36
platek rozy napisał(a):Davin, tefal

I to może być ten problem.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 20 wrz 2015, 18:40
platek rozy napisał(a):

Lusesita Dolores, obydwie z mama macie syndrom ofiar i tak sie dzieje , ja bym dawno juz na policje zadzwonila i wniosla sprawe . Nie rozumiem jak mozna dac soba tak pomiatac. A moj ojciec tez pil i po prostu sie od niego uwolnilam i sama dalam sobe rade lepiej, nie umarlam a z nim ma kontakt znikomy czego wcale nie zaluje.

AMEN
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 18:41
Davin, a tefala dziadostwo? Patelnie mialam to sluzylo bardzo dlugo.

kosmostrada, mam patelnie z Ikei i jest super a wok szybko mi sie popsul , jakies te produkty maja nierowne :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Aurora88 20 wrz 2015, 18:46
Cześć misie :)

Ale miałam wczoraj przyjemny wieczór, graliśmy sobie z przyjaciółmi w gry (planszowe i karcianki), przyjaciółka zrobiła ciasta dwa, jedno specjalnie dla mnie, bez laktozy. Ociekające czekoladą - więc na razie brownie z batatów poczeka, bo muszę to zjeść ^^ Rewelka :D

mirunia, też będę szukać butów i pewnie w CCC albo w Deichmannie. Ciekawe czy nie skończymy z takimi samymi ;)

platek rozy, widzę że chyba humor masz lepszy :) cieszy mnie Twój udany weekend.

platek rozy, kosmostrada, ja z Ikei mam ten zestaw: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30101168/ używam już kilka lat, na różnych kuchenkach, bo to zestaw z czasów studenckich jeszcze (często się przeprowadzałam). Najmniejszy garnek już ma trochę zjechany dół i raczej nie używam, bo często przypala niektóre rzeczy, ale ogólnie są dużo lepsze niż kupowane wcześniej zestawy Tefala...
Poza tym mam jakiś kosmiczny zestaw garnków, który dostałam w prezencie od bogatej rodziny. Zacznę używać, jak te z Ikei się rozwalą.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 wrz 2015, 18:47
platek rozy napisał(a):cyklopka, To mozesz podejsc na zwykle ekg chociaz , to powinni zrobic na miejscu od reki :**********

OK, spytam się taty, bo on ostatnio masę badań robił.

W ogóle od kiedy mamy ciśnieniomierz w domu, to rodzice wysłali już kilkoro znajomych prosto do lekarza z tabletką pod język :mrgreen:

Dzisiaj śpiewam:

II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Davin 20 wrz 2015, 18:47
Mamy 3 garnki z tego kompletu i są świetne ale u nas chyba nie idzie, ich kupić na sztuki ale mogę się mylić.

Obrazek

platek rozy, tefal wydaje mi się przereklamowany.

kosmostrada napisał(a): Jeszcze się może do auchan przejadę

Tylko nie markety. :hide:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 wrz 2015, 18:48
Idę się przepakować, żeby mi się papiery z pracy i ze szkoły nie pomieszały :hide:
II Miss Forum

Sortuj wg