Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Mag14 01 wrz 2015, 10:43
Cześć Nerwuski ;) :smile:
To prawda :(
Trzymajcie się dziewczyny :!:
Znowu te upały :twisted:

Spamowa wyspa

przez filip133 01 wrz 2015, 10:43
Ojej, biedne Nasze koleżanki... Trzeba za Was mocno trzymać kciuki, wspierać i tulić <tuli>

Spamowa wyspa

przez filip133 01 wrz 2015, 10:51
Może ktoś powie coś pozytywnego...? :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 wrz 2015, 10:53
Mag14, jutro już będzie chłodniej a po jutrze jeszcze chłodnij i całkiem znośnie. Wczoraj patrzyłem na termometr gdzieś o trzeciej to było 34 stopnie w cieniu od północy.

platek rozy, już dawno Ciebie chciałem zapytać... mieszkasz samotnie, sama w domu?

A ja dzisiaj wziołem prysznic i lepiej troszku mi. Ostatnio nie mogę spać, usnę ale po jakimś czasie się budzę i już do rana nie spie.
®

Spamowa wyspa

przez Mag14 01 wrz 2015, 11:15
Pozytywnie ok
Trzeba walczyć :!: łatwo się gada.
Taka rada i to dobra rada.
Żyć w trzeźwości na tym padole, to jest sztuka
W sumie i tak często jazdy takie, jak bym coś brał :twisted: :mrgreen:
Nigdy się nie poddawaj :!: :!: :!: Nigdy :twisted: :twisted: :twisted:

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 wrz 2015, 11:17
Dzień dobry!

Ufff, jak gorąco, puff, jak gorąco! ..................................., a jeszcze palacz węgiel w nią sypie! :D

kosmostrada, Kosmuniu, odezwij się jak tam żyjesz na polu walki.
Do tej pory już chyba zeszło powietrze z Ciebie i spokojnie siedzisz za biureczkiem... mocno trzymałam kciuki!

platek rozy, A u Ciebie Płatuś jak tam po węglu, lepiej? Pij dużo płynów i po każdej wizycie w wc popijaj elektrolity, po łyczku. Mam nadzieję, że to "tylko" nerwowe, a nie zatrucie lub wirusówka. Zrób sobie kleik ryżowy i popijaj rzadki kisielek, kisiel jest super na te sprawy!

Nigdzie już zza biurka nie wychodzę, bo każdy ruch to zaraz siódme poty. Rano pozałatwiałam sprawy wyjściowe i ledwo wróciłam do pokoju, a chodzenie po schodach to.... lepiej nie mówić! :bezradny:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 11:32
filip133, Mag14, Hey Chlopacy :p :papa: :papa: :papa:
mam dosc tego upalu a dziekuje za tulasy:)

JERZY62, tak sama, no nie mam innej opcji poki co :bezradny: :bezradny: Tez mam klopoty ze snem , ale sadze ze to nerwowe , tyle wydarzen przede mna.

mirunia, Kochana:********** u mnie tez upal straszny , wlaczylam wiatrak , wzielam jeszcze dwie tablety wegla bo poki co marnie , ten wiegiel ktory wzielam rano to juz pooolecial do toalety :bezradny: :bezradny: :bezradny: chyba jednak to nie nerwowe bo az tak bym miala? Wypilam elektrolity jedna szklaneczke i dalej slaba jestem , nijaka. Zrobilam kleik z siemienia lnianego i to zjadlam tez.

Kochana tez tak sie poce , nie wiem jak wyjde z domu a powinnam odebrac hormony.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez filip133 01 wrz 2015, 11:33
Hej, hej, dziękuję za powitanie :D :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Aurora88 01 wrz 2015, 11:40
Ahoj!
Miłego dnia!

kosmostrada, trzymaj się!!! Mam nadzieję że dasz sobie radę, pierwszy dzień będzie trudny (no bo pierwszy) ale zobaczysz, wszystko będzie jak było... i potem będzie łatwiej :) Daj znać jak się czujesz, wszyscy tu przeżywamy ;-)

platek rozy, też trzymam kciuki żeby było lepiej!
A z perfum aktualnie używam Coco Mademoiselle Chanel - wiem, mało oryginalnie, ale zakochałam się w tym zapachu a inne Chanel mi nie podchodzą wcale. Ale i ten zapach mi się już nudzi więc na razie kupuję sobie tanie wody toaletowe w Rossmanie, no bo latem jest za gorąco na perfumy ;)
(piszę perfumy ale prawdziwych perfum i tak nie używam, bo to za drogie).

filip133, dobrze że paczka od byłej przyszła, no ale z tymi zdjęciami to już sobie mogła darować, faktycznie zachowuje się strasznie niedojrzale.

Sigrun, czerwone pazurki, no nieźle :pirate: i ja też wierzę, np. mój chłopak coś ma do pomalowanych paznokci że jemu się nie podobają (?) więc sobie raczej rzadko maluję na czerwono.

W ogóle dziwi mnie ta rozmowa że kobieta powinna mieć pomalowane :0 Ja nie maluję ze względu na pracę, jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło, ale mogę trafić na dzieciaka który się zafiksuje na moich różowych palcach a wtedy sesja stracona. Chociaż, moja kumpela, druga terapeutka, maluje zawsze.

Przełożyłam sobie dzieci z dzisiaj na piątek (bo upaaał) więc mam jeszcze jeden wolny dzień, ale co to za wolne, skoro zdycham w upale!
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez filip133 01 wrz 2015, 11:45
Aurora88, hejo :D Dziękuję za poparcie z tym niedojrzałym zachowaniem... ;) Wolny dzień masz, to zawsze tam jakoś sobie odsapniesz mimo upału...

Spamowa wyspa

przez Davin 01 wrz 2015, 11:48
Dzień dobry! :D

Widzę że wszystkich męczy upał. Ja na szczęście jeszcze go nie odczułem ale już niedługo będzie ze mnie leciało bo muszę wyjść. :mrgreen: Tak sobie pomyślałem że chyba wykorzystam ten upał i zabiorę zołze nad jeziorko żeby popływać ostatni raz w tym sezonie. ;)

Aurora88, bo pomalowane są fajne! :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 12:11
filip133, jaki nastroj masz dzis? lepszy?

Aurora88, Hey :******** o widzisz tez lubie ten zapach Chanelki , mam gdzies w szafce koncowke a drugi ktory lube i mam to Chance eau fraiche . Uzywalam namietnie na podyplomowce drugiej . Mam fajne wspomnienia ziwazane z nim :105: wtedy jeszcze bylam zdrowa umyslowo , chociaz to tak niedawno w sumie bo skonczylam 2 kierunek w 1012 roku....A jakie tansze rossmanowki kupujesz?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 12:11
Davin, :papa: :papa: :papa: ja w domu i tak zdychamz goraca :P znow mi sie mieszkanie nagrzalo.

Nic mi nie mija ta biegunka :hide: :hide:

Spamowa wyspa

przez filip133 01 wrz 2015, 12:18
platek rozy, jakoś się trzyma nastrój, wczoraj zacząłem brać większą dawkę jednego leku, jak przepisał lekarz. I chyba muszę się do tego przyzwyczaić jeszcze, bo dziś mi dziwnie, z jednej strony czuje się zmęczony i przymulony, że najchętniej poszłoby się spać, a z drugiej strony czuję się trochę napięty i podkurzony, że chętnie bym coś rozwalił :P

Idę książkę poczytać, trzymajcie się, paaaa :) :papa: :papa:

Sortuj wg