Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 28 sie 2015, 18:45
platek rozy, wiem, ale on też będzie z Tobą tylko przelotem! :)

Sigrun, miałem takiego kwiatka, sam musiałem mu muchy wkładać w te łapki. :/ On ma na nich takie włoski, fajnie się można nimi pobawić (zamyka się, gdy się je podrażni). Tylko że jak za długo będziemy się z nim bawić, to on się może obrazić i dupa. Na mnie się obraził. Wyrzuciłem chwasta po dwóch tygodniach. ;(
bonsai

Spamowa wyspa

przez filip133 28 sie 2015, 19:33
kosmostrada napisał(a):filip133, takie tam, Heloł chłopaki, co tak tylko dzień dobry, a popisac co tam słychac to co? :time: :D

Co nikogo tu nie było, a potem już poszedłem na podwórko... ;)

Dziś całkiem pozytywne samopoczucie trzyma się cały dzień... :) Tylko mnie przymula już trochę i spać się chce... ;P

Spamowa wyspa

przez Davin 28 sie 2015, 19:37
Bry dzień. ;)

bonsai, nasz się sam chyba chce zjeść a jak mu zacząłem pomagać to się zamknął. Jak się obrazi i się nie otworzy to dam mu popalić. :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 28 sie 2015, 19:51
cyklopka napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Witam :D podobno to proste nauczyć się układów równań :smile: nie dla mnie.

A co? Wracasz do szkoły? ;)

Ferdynand k, fajny kotowąż, ale nie rozwalaj mi przeglądarki :mhm:

Byłam dzisiaj obejrzeć sale i poznać Grażyny z pracy. Wszystko spoko. Ale jak się okaże, że pierwszego będzie konferencja, to nie pójdę na praktyki i mi się problem ze szkołą sam rozwiąże :evil: Co ja się przejmuję? Da się być w dwóch miejscach jednocześnie? Nie da się. :bezradny:

Właśnie mamy kolejną chryję w domu, bo mama poszła po receptę, zapomniała nazwiska psychiatry, a lekarka w przychodni jej powiedziała, że pewnie się wcale nie leczy, tylko chodzi wyłudzać uspokajacze :hide:

W sumie siedzę i składam origami. Dzwoniłam do terapeutki, że w poniedziałek jestem na konferencji i się spróbuję z nią umówić w przyszłym tygodniu.

Pomyślałam, że ten poradnik o hobbitach dam koleżance na ślub. Kiedyś umiałam pisać taką czcionką stylizowaną na Tolkiena, a teraz już nie wiem.

Ale nie wiem, czy na tym etapie mi herbatki i kolorowanki pomogą.

W ogóle to dzwoniła domofonem dziewczyna obejrzeć pokój, bo ciągle ci debile od nieruchomości podają złą literę przy numerze klatki. Mogłam ją wpuścić, zaprowadzić do pokoju, gdzie mam jeszcze sporo klamotów z dzieciństwa, zacząć jej pokazywać zabawki, kredki, tak wiecie, jakby się przyszła ze mną pobawić. Następnym razem tak zrobię i zobaczymy czy pouciekają :twisted:

a co ja pazurami po niejk drapie czy co? :lol: :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 sie 2015, 19:54
Cześć.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sie 2015, 20:38
Heloł wieczornie moi niewitani!

mirunia, platek rozy, Ale cudeńka do spania wyhaczyłyście! :105: Ja też śpię w piżamce, bo jak u Miruni rolada mi się z koszuli nocnej robi. No chyba że jest mega gorunc, to wtedy króciutka koszulinka z Kubusiem Puchatkiem... :mrgreen:

Sigrun, Davin, Ciekawe czy niuńka karmic będzie trzeba, czy sobie da radę...

filip133, To dobrze, że czasu nie miałeś, żeby pisac. Spamowa Ci służy, humor Ci się poprawia. :D

cyklopka, Ja tam bym chciała, gdybym była dzieckiem, żebyś mnie uczyła angielskiego... :105:
Pamiętasz dawałaś Mamie kolorowanki w prezencie i tak mi się to spodobało. Oglądałam wielokrotnie te książeczki. Dostałam właśnie od mojego syńcia "Kolorowy trening antystresowy, wzory i ornamenty" (kredek nie dostałam, bo słusznie stwierdził, że mamy straszną ilośc.) :yeah: Czasami jest tak - mówisz, masz.
Wierzę, że Twoja praktyka też się jakoś rozwiąże ( zwłaszcza że już stoicko podeszłaś do tematu, że w dwóch miejscach się nie da byc) w końcu energia idzie za uwagą. Albo coś wymyślisz, albo rozwiązanie jakby samo spadnie z nieba.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 28 sie 2015, 20:43
A Ty jak tam, kosmostrada? :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sie 2015, 21:00
filip133, Ja ja zwykle szukam powodów, żeby się pocieszyc ;)

A propos cieszenia - siostra pofarbowała mi włosy. Jak jest tak jest, ale odrostów paskudnych nie ma.
Poza tym przejrzała moje wory na sprzedaż z ciuchami i wybrała sobie całą siatę - koszule z Benettona, sweterki i sukienki Zarowskie, itd, no z 12 rzeczy. Ona mega zadowolona bo za grosiki ma super ciuszki ( akurat np. do pracy potrzebowała koszul), a ja bo zarobiłam 50 zeta. :yeah:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 28 sie 2015, 21:05
A po czym pocieszenia...? :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez jetodik 28 sie 2015, 21:12
witam, wygrałem konkurs na najlepszy awek na forum, jak ja to robię? trzeba mieć po prostu ten zmysł estetyczny.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2015, 21:27
platek rozy, tak, już mi polecono ten zmieniacz czasu. Ale ja zamiast się uczyć, to bym latała w przeszłość wszystko naprawiać w swoim życiu i bym rozpaprała czasoprzestrzeń :hide:

kosmostrada, ha, uratowałam kuzynce fryzurę, bo schodziła z czarnych na blond i trochę jej nie szło. Podcięłam końcówki, dałam przepis na kąpiel rozjaśniającą i kazałam kupić farbę średni blond :great:

Mama płacze przez tą lekarkę :bezradny:

Kurczę, jakbym nie miała szkoły, to bym się lepiej skupiła na pracy i miała czas na drobne przyjemności... Ale jakbym zaliczyła w tym roku, to bym miała dwa zawody i ogólnie sukces.

Cóż, jakoś to będzie. Bo nigdy nie było tak, żeby jakoś nie było :bezradny:

Pytano mnie czy mam pacynkę/maskotkę tygrysa, bo jest nowy podręcznik z tygrysem. I czy mam gwizdek, jakby trzeba było dzieci wołać. Chyba wezmę Amelię. Amelia > tygrys. Poza tym ma głośniczek z miauczeniem :D
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 28 sie 2015, 21:35
Dasz radę !! :D
Oj, głośniczek z miauczeniem :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sie 2015, 21:38
filip133, pocieszyc - od cieszenia się , a nie od pocieszania... ;)

mirunia, Doczytałam , że prosiłaś o przepis.
Polędwiczki marynujesz w oliwie z oliwek z dodatkiem soli, troszkę czosnku, pieprz i słodka papryka ( lub zamiast pieprz i papryka - chilli). Tak z godzinkę. Sos przygotowujesz - obsmażasz pokrojone w cienkie paseczki suszone pomidorki ( z zalewy oliwnej, wolę bez zalewy, ale wtedy trzeba kupic miękkie) z drobno pokrojoną cebulką (lub pieczarkami też dobre). Dodajesz białe wino wytrawne i trochę miodu ( lub słodkie wino, jak ja dzisiaj bo nie miałam innego, wtedy bez miodu). Odparowujesz wino, po czym dorzucasz słodką śmietankę (ewentualnie mascarpone). Obsmażasz na złoto polędwiczki, wrzucasz do sosu, żeby przeszedł przyprawami, ale na chwileczkę co by mięsko nie stwardniało za bardzo. Posypujesz świeżą bazylią. Et voila, gotowe!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 28 sie 2015, 21:40
A od cieszenia się :D Kurczę, źle zrozumiałem... :) Ciesz się rozmową w spamowej :D

Sortuj wg