Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 15:16
takie tam, nie jestes malutki bo mi pisales ze jestes calkiem duzym fasecikiem :P
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez takie tam 26 cze 2015, 15:22
I tu właśnie problem leży, zapominają że wysocy ludzie nie mają stopy niemowlaka ;) Nie mówię o spodniach (jak nogawka długa, to dają taki obwód w pasie, że dwa razy wejdę; na szczęście, jest jeszcze jeden sklep niewielki i tam mają normalne spodnie). Nie mówię o tym, że wszędzie muszą umieścić jakieś pseudomłodzieżowe wzory, rozdarcia i przetarcia (w podstawówce to przerabiałem ;) ).
takie tam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 15:25
takie tam, rozumiem , jest problem bo oni szyja na jakis jeden typ ludzi w danym wymiarze :bezradny: sama mam klopot np z bluzkami
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 26 cze 2015, 15:26
I takie... Zbyt współczesne ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 cze 2015, 15:29
takie tam, O!!! przypadkiem Ciebie znalazłam! :mrgreen:

http://www.mmlublin.pl/artykul/dwaj-mez ... id,tm.html
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 15:42
mirunia, :lol: :lol: :lol: :lol: hihihi smiecham sie w glos :great:

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 cze 2015, 15:47
Taka ładna pogoda,a ja siedzę w pracy................................
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez takie tam 26 cze 2015, 15:54
mirunia, aleś osobą dowcipną :D
platek rozy, i Ty przeciwko mnie? ;)
PannaNatalia, przynajmniej jacyś ludzie się kręcą, u mnie jest ekran, klawiatura i tyle ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 15:58
takie tam, ale to dlatego ze Cie lubie :P to tak wiesz w mysl powiedzenia "kto sie czubi ten sie lubi "

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 cze 2015, 15:58
takie tam-no właśnie nie ma żadnych ludzi,ale jeszcze tylko pół godziny
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 cze 2015, 16:01
Moi drodzy udało mi się uskutecznic drzemkę, czyli ewidentnie telepawka opadła. :yeah: Miałam mroczny sen, że ścigałam psychopatę, normalnie norweski kryminał, nie mogłam się dobudzic tak było ekscytująco, ale strasznie. :shock: :D
Wreszcie się niechętnie wybudziłam, ale w takim zamuleniu, że musiałam sobie dwie kawy pod rząd strzelic. No i chyba po tych kawach, jak mnie przeczyściło... Normalnie Miruniowy sposób pt. węgiel zastosuję. Właśnie zadzwoniłam do mensza, żeby kupił, bo sama raczej nie pójdę. :bezradny: dosłownie jak nie urok to... Ale nic , akurat to wszystko zniosę i przyjmę na klatę.

PannaNatalia, Wytrzymaj jeszcze trochę, pomyśł sobie, że już naprawdę weekend za rogiem.

takie tam, niby taka pierdoła, a czasami wkurza. Sama wiem, ile za butami chodzę, a za bardzo nie lubię snuc się po sklepach, więc cholery można dostac.

platek rozy, Plateczkowa, pyszności i jakie zdrowe!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 26 cze 2015, 16:14
Uciekam na dziś z forum,trzeba zająć się realnym życiem.Miłego popołudnia.Do jutra! :)

Spamowa wyspa

przez takie tam 26 cze 2015, 16:16
kosmostrada, wracaj do sił, kawa bywa zdradziecka ;)

PannaNatalia, żadnych współpracowników? Na szczęście, zaraz koniec dnia roboczego i chwila oddechu :)
takie tam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 cze 2015, 16:16
kosmostrada, o bidulo TY nasza ! :D :D tulam Cie i sie smiecham . Moze juz Ci mina te dolegliwosci jelitowe.A sen ... zwazywszy na moje zamilowanie do skandynawskich kryminalow to megasny ! :D
Choiaz ja dwa ostatnie wieczory tez na kiblu spedzalam i nie wiem po czym . :bezradny: :roll: :D

Ide na spacer, bo sie ocieplilo , wiec skorzystam.

Sortuj wg