Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 16 cze 2015, 18:29
czy wy miewacie kłucie w głowie? po lewej stronie głowa mnie kłuje boje sie ze mam guza bo mam od 3 lat hiperprolaktynemie
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 cze 2015, 19:03
Witajcie Spamówki i Spamowie :papa: :papa:

kosmostrada, he, he, nie rób mi takiej reklamy, żem bogini kuchni :mrgreen: Niby kuchnia to moje królestwo i tylko moje, ale do bogini mi daleko! Gotuje to, co akurat mi wpadnie do głowy... takie tam tradycyjne. Dzisiaj i wczoraj miałam schabowego z ziemniaczkami i sałatką z pomidora, szczypiorku i śmietany. Prosto, szybko i smacznie. Latem lubię szybkie obiadki, bo mniejszy apetyt i gorąc w kuchni.... :bezradny:

Co tam u Was? Kosmo, to już wiem, że dzisiaj lękowa i mizerna.
Kosmuniu, wytrzymaj do czwartku i wygadaj doktorowi wszystkie swoje objawy i dolegliwości... niech duma, jak Ci pomóc.
Ciekawa jestem, czy to, co teraz przechodzisz, to objawy odstawienne po sulpi, czy brak odpowiedzi organizmu na nowy lek?

Ja dzisiaj w miarę stabilna i spokojna. Brakuje mi jedynie werwy i motywacji do działania... robię, bo muszę i nie wysilam się. :D

platek rozy, tak jak mówi Kosmo, na decyzję nie masz wpływu, co będzie to będzie. Ważne, że masz to już poza sobą. Byłaś i tak dzielna! :brawo:

cyklopka, działaj Kochana twórczo, bo to przynosi radość i efekty! Maluj, tańcz, śpiewaj i RANDKUJ póki czas :mhm:

Lusesita Dolores, może więcej ruchu zażywaj na powietrzu, głowa może też boleć od nadmiernego spania.
Spacery marszowym krokiem bardzo dobrze robią, dotlenisz się, poprawisz sobie nastrój.

nerwosol-men, no witaj Nerwosolku i zaglądaj częściej tutaj, toż to Twoja przystań! :D
A banana to zajumałeś chyba Kosmostradzie, bo ostatnio zrobiła się bananowa. :D

A w ogóle, to co się tak rozebrałeś przy damach? :mrgreen:

edit: No to sem odwaliła posta :hide:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 16 cze 2015, 19:07
mirunia, nie mam siły ani ochoty na spacery, za duzo ludzi
wole spać
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 cze 2015, 19:18
Lusesita Dolores, często mam kłucia w głowie. Licha jesteś , bo pewnie za długo spałaś i jak mówi Mirunia trzeba się przejśc, pooddychac świeżym powietrzem.

mirunia, Kochana*****, po długości Twojego postu wnioskuję, że masz się dobrze. :D
Obiadek klasyczny masz , ale pyszny!
Tak jak mówisz, doktor niech myśli, choc żal mi go, bo biedak ma ciężki orzech do zgryzienia... Trochę mi wstyd, że znów do niego lezę... :hide:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 cze 2015, 19:26
cyklopka, o to pochwal sie jak juz koszulka powstanie :)

nerwosol-men, :papa: :papa: :papa: jak dzis samopoczucie?

kosmostrada, Kochana ale od tego jest lekarz ze ma dumac jak Ci pomoc :) Wiec zaden tam wstyd!

mirunia, ano ciesze sie ze juz to poza mna. Teraz odpoczywam.
Oj jak ja juz schabowego dawno nie jadlam :angel: :angel:

Dzwonila pani z Mops ze mi przyznali swiadczenie na 3 miesiace niestety ponoc mniej pieniazkow i sie martwie jak dam rade.

Dzis po obiadku mialam za to taki deserek.
Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 cze 2015, 20:09
kosmostrada, jaki znowu wstyd...? Ma Ci Kochana pomóc.
Mój doktorek pyta na samym wejściu jak mnie zobaczy: Czy pani mnie jeszcze potrzebuje? I uroczo się uśmiecha. A w duchu mam odpowiedź: Skoro tu przylazłam (z duszą na ramieniu)...to potrzebuję i oczekuję pomocy i wsparcia. :D

Dzisiaj zdecydowanie mam lepszy dzień, nie mam tej obręczy na głowie, którą miałam w niedzielę prawie cały dzień. Tak mnie wtedy wymordował ten stan, ze byłam na granicy deprechy, lęku.... no, ale nie ma co wracać wstecz. Ważna jest obecna chwila i powroty emocji tych pozytywnych.

Jutro nowy dzień, Kosmo mam nadzieję, że będzie lepszy i będziesz silniejsza, bez żadnych telepawek i obaw. Apetytu Ci życzę i kolacji zjedzonej na zdrowie!

Płatuś, deserek pierwsza klasa... jak ja kocham lato za takie wyśmienitości! :yeah:

O! Kosmo, na Twoje dolegliwości brzuchowe i na apetyt - jagody! Zrób w tym roku sobie w słoiczkach, na zimę jak znalazł. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 cze 2015, 20:48
mirunia, tak ja tez uwielbiam lato i wiosne :) :105: Oby lato trwalo jak najdluzej ! :)
Super Cie widziecw dobrym nastroju! :)

kosmostrada, Kochana dokladnie , lekarz po to jest i tyle . Moze cos wymysli i lepiej sie poczujesz:********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 cze 2015, 20:49
Wróciłam właśnie ze spaceru z psem do biedry, nie żebym zaraz miała coś pilnego do kupienia, ale chciałam miec pretekst do wyjścia. Kupiłam płatki i frankfurterki - szaleństwo... ;)

platek rozy, ja dziś też parę truskawek wrzuciłam w ramach dowitaminizowania, trzeba jeśc póki są.

mirunia, na kolację dziś był oscypek na ciepło z żurawiną, na nic innego nie miałam ochoty. Mam taką cichuteńką nadzieję, że uda mi się w tym roku na jagody pojechac i samej nazbierac do słoiczków na zimę. :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 cze 2015, 20:52
kosmostrada, Slonce kazde wyjscie dobre! ja tak samo sobie [reteksty wymyslam do wyjscia :great: :great: :great:

Zaraz sie pojde plumknac i nasmarowac zelem ujedrniajacym oraz zelem przeciwbolowym ---mieszanka powalajaca :D

Spamowa wyspa

przez neon 16 cze 2015, 21:27
Ja bym sie chetnie wysmarował kamforą i zniknął, puf! Nie wiem jak wy, ale zauważyłem, że wielu ludzi nawet jeżeli nie choruje, to wygląda jaby ich męczyła egzystencja na ziemi.
bóg nam dokopie
I Mister Forum

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 16 cze 2015, 21:32
neon, o kogo ja widze 8)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 16 cze 2015, 21:33
mirunia, a no tak kiedyś robiliśmy przewroty zeby spamowa była :)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 16 cze 2015, 21:38
Wpadłam na chwilkę. O dziwo czuję się dobrze,aż za dobrze...Idę niedługo spać bo wstaję o 5.45.Spokojnego wieczoru wszystkim :)
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 cze 2015, 21:50
kosmostrada napisał(a):cyklopka, O te płyty też bym walczyła, może pójdzie gładko i uda się szybko je ustawic na półce.

Jeśli nie zmienił numeru i ma w ogóle rozum i godność człowieka, i gardzi złodziejstwem tak jak twierdzi, to powinny przyjść przed weekendem :evil:

Lusesita Dolores napisał(a):czy wy miewacie kłucie w głowie? po lewej stronie głowa mnie kłuje boje sie ze mam guza bo mam od 3 lat hiperprolaktynemie

Moja mama często ma, albo z nerwów, a raz miała jako skutek uboczny któregoś leku. Sprawdź w ulotkach, czy któryś nie ma bólu głowy jako uboka.

platek rozy napisał(a):cyklopka, o to pochwal sie jak juz koszulka powstanie :)

Dzisiaj już chyba nie dam rady, wolę przy świetle dziennym. Skończę plakat, posłucham muzyki, pogram w grę.

mirunia napisał(a):cyklopka, działaj Kochana twórczo, bo to przynosi radość i efekty! Maluj, tańcz, śpiewaj i RANDKUJ póki czas :mhm:

Umówiłam się z kolegą na wycieczkę :angel:

kosmostrada napisał(a):platek rozy, ja dziś też parę truskawek wrzuciłam w ramach dowitaminizowania, trzeba jeśc póki są.

Ja dzisiaj sos truskawkowy zrobiłam i jeszcze trochę wiśni może wciągnę, jak będę siedzieć.

Dzisiaj w domu mam szpital psychiatryczno-weterynaryjny, cały czas sprzątamy, karmimy, dajemy lekarstwa, a ojciec zeżarł zepsutą szynkę :hide:

A tu wklejam na chwilę zdjęcie pana, którego autografy chcę z powrotem :angel:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Sortuj wg