Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 mar 2015, 23:48
cyklopka, ja bym musiała przed pracą skoczyc... Zobaczymy, czy będziemy znowu sisters zakupowe. ;)

Gadki, szmatki, a tu pies już znacząco udeptał sobie kołdrę i przytulasa zalicza... Czas spac! Dobranoc!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 mar 2015, 12:22
Jeszcze śpicie? :shock:

Ja wróciłam z Lidla z czarną (grafitową) koszulą dżinsową, spodnie odpuściłam.
Ścielę łóżko, wstawiam kawę i wracam do nauki. Wczoraj się mało nie popłakałam nad farmakologią, bo mam chaos w notatkach, a z tego co w podręczniku nie wiem nic. Czo ta epinefryna :cry:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 mar 2015, 12:52
Hey Kochani :*********
Ja dzis bylam rano u ginki bo chce zmienic lek hormonaqlny gdyz na te obecne mnie nie stac juz (musze je zAnglii sprowadzac )
No i nie mam recepty bo musze zrobic badania ---- miedzy innymi cytologie bo rok temu robilam a ten osrodek jak zaden inny pilnuje terminow tego badania! Na fundusz niby sie nalezy raz na dwa lata ale u mnie robia raz do roku.
No i stres mialam taki ze myslalam ze tam fikne.
Jej jak ja tego uczucia nie znosze!Tez Was tak wizyty u lekarzy stresuja?
Za to pozniej wstapilam do mojego ciuszkolandu a dzis byla obnizka 50 % i kupilam sobie nagrode ---bluzke koszulowa taka dluzsza do leginsow ( w kolorze szarym) oraz spodniczke dzinsowa w kolorze granatowym , taka waska przed kolano ( do kurteczki z eco skorki) i zaplacilamz a cale zakupy 13.50
Jednak zamiast sie cieszyc z zakupow to ja sobie wyrzucam ze panikuje u lekarzy :bezradny: :bezradny: :bezradny:
:why:

cyklopka, :********* ja mam Lidla daleko a tak tez bym poszla na te koszule popatrzec ....
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 mar 2015, 13:01
platek rozy napisał(a): cyklopka, :********* ja mam Lidla daleko a tak tez bym poszla na te koszule popatrzec ....

Ja też mam daleko, ale tata jechał do pracy, to mnie podrzucił.

platek rozy napisał(a):Za to pozniej wstapilam do mojego ciuszkolandu a dzis byla obnizka 50 % i kupilam sobie nagrode ---bluzke koszulowa taka dluzsza do leginsow ( w kolorze szarym) oraz spodniczke dzinsowa w kolorze granatowym , taka waska przed kolano ( do kurteczki z eco skorki) i zaplacilamz a cale zakupy 13.50

E, to fajnie :great:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Megi_ 19 mar 2015, 13:03
cyklopka, a fajna ta koszula??? Watro pojechac?

platek rozy, takie zakupy to lubie :) tez miałam ostatnio cytologie robioną ale nie odebralam jeszcze wyników :bezradny:
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 mar 2015, 13:04
Megi_, a taka o!
Obrazek

-- 19 mar 2015, 12:05 --

Dobra, już mam taką fazę na dżins i kratę, że zaczynam słuchać country :lol:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Enii 19 mar 2015, 13:29
hej

Megi_, Byłam dzis po zapas Wernela :mrgreen: i macałam je dzins taki lichy trochę. Baby brały po kilka szt. np.36 i 38 r. ( dla mnie nic juz nie zostało) :time: Byłam przed 9.00 to tylko został 42 r. rekawy na dł. ok ale szeroka. Te z koronka granatowe byly kolorystycznie boskie!!! Czarne wyglądały jak rynkowe :hide:

-- 19 mar 2015, 13:30 --

cyklopka, moj przed 7.00 jechał do pracy to kobity juz stały pod Lidlem :shock: :shock:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 mar 2015, 13:35
Dzień dobry!

W pracy roboty specjalnie nie mam, więc na chwilę jestem.

cyklopka, ja się jednak skusiłam na spodnie. Nie te z dziurami, bo miały nity przy kieszeniach, a to było dla mnie za dużo. Wzięłam ciemne przetarte. Przymierzyłam w domu i są si, tylko podskoczyłam do lumpka po pasek, bo nie miałam takiego długiego i dostałam za grosze skórzany. A koszula mi się podobała ta jasna, co masz obok na obrazku, ale już kasy zabrakło... :roll:

No i tak latam od rana, jeszcze spacer z psem, teraz praca, a potem znów w kurs, bo rehabilitacja i dentysta.

platek rozy, Hej Kochana! Widzę, że dziś też ciuszkową nagródkę sobie strzeliłaś... ;) A co tam, taka przyjemnośc odświeżyć trochę szafę za rozsądne pieniądze... Bo to nie sztuka jak się ma kupę kasy, jak moja koleżanka, która tysiaka tak średnio na miesiąc wydaje na szmatki. :?
Ja może nie bojam się chodzić do lekarza, ale bardzo nie lubię.

Megi_, Hej hej! U mnie w przychodni to jest tak z cytologią, że jak nie dzwonią, to wszystko jest ok i wyniku odbierać nie trzeba. Może u Ciebie jest tak samo.
A koszule lidowe fajne, cienkie , miękkie.

Tak myślę, że tylko buty mi potrzebne i na wiosnę jestem ubraniowo wyszykowana.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Enii 19 mar 2015, 13:42
kosmostrada, daj znac jak sie nosza/piorą .Nie ukrywam że omijam kupowanie ubrań w Lidlu bo obawiam się jakości :roll:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 19 mar 2015, 13:42
hej :papa:
O widzę, że tematy ciuszkowe na tapecie ;-) Może potem podjadę, a nuż coś się w moim Lidlu ostało :-)
Nadal mnie napierdzielają plecy - lędźwie, krzyż. Jak siedzę jest OK, jak trochę pochodzę lub postoję to ja emerytka - bez obrazy dla emerytek ;-)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Megi_ 19 mar 2015, 13:42
kosmostrada, tez taką mam nadzieje, ze jest wynik ok to czekaja az sie pojawie :)

Enii, ja kiedys też coś takiego przezyłam pod Lidlem :) czekałam z całym tłumem "babć" ( bo inne panie o tej godzinie zazwyczaj pracuja) wzięłam sobie wózek i stoje. Babcie bez wózków- dziwne. sobie mysle. Po otwarci drzwi juz wiedziałam dlaczego nie miały wózków! Z wózkiem nie pobiegniesz miedzy ludzmi i regałami !!! ja durna z wózkiem do sklepu weszłam ostatnia. Babcie wszystko brały hurtowo! Jakas masakra !!!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 mar 2015, 13:42
Enii, Hej! Naprawdę baby szalały w lidlu? To u mnie pełna kultura, a przynajmniej o tej porze o której byłam. Fakt, że może koszule były już przebrane. Chyba nawet nie było tych z koronką. No ale ja skupiłam się na spodniach.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Megi_ 19 mar 2015, 13:44
Enii, ja akurat nie mam zastrzeżen do rzeczy z Lidla ale dziecięcych. Bardzo dobra jakoś i niedrogo

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 19 mar 2015, 13:44
Enii ja kupowałam wiele razy młodemu ( spodnie, koszulki, piżamę) i sobie też - nie rozciągają się, nie mechacą, są OK

-- 19 mar 2015, 13:45 --

A i mężowi bluzę kupiłam, świetna jest
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Sortuj wg