Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 13:01
cześć
spałam 12 godzin, obudziłam się z mega lękiem i mokra cos mi się sniło paskudnego
nienawidzę siebie, jestem zagubiona i wszystko mnie przeraża :why: boje się, nie daje rady, jestem jak małe dziecko, trzeba mnie trzymać za rękę, kaleka życiowa :why: ja nie chcę żyć, nie umiem, tak mi wstyd za siebie, nic nie potrafię, jak ja się boję życia, :why: :why: tak bardzo się boję :why:
brzydzę się już sobą, rzygam sobą :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 12 lut 2015, 13:02
platek rozy, widzisz,nie było tak źle :) jesteś dzielna
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 13:03
Dzień słodki Kochani! :papa:

Dzisiaj dzień luźniejszy w pracy i faktycznie słodki. Kupiłam dużą tacę faworków, koleżanki pączki i się dosładzamy. Kawusia za to gorzka, bo ileż tej słodyczy?
Po dwóch dniach tyrania w pracy, dzisiaj dzień luzacki... i to mi się podoba, tyle, co muszę, czyli minimalizm :mrgreen:
Pogoda pochmurna, buro, ale ciepło.

kosmostrada, Ty Łakomczuchu... oby te słodkości poszły w cysie - też bym tam chciała, a nie w brzuchol :mrgreen:
Słodkiego, miłego życia... i miłego dzionka :D

platek rozy, pewnie już jesteś po wizycie i po stresie, teraz bierz się za pączki /oczywiście po odpowiedniej przerwie po stomatologu/.
Trzymałam kciuki cały czas i od rana w pracy myślałam o Tobie... a streso-kibelek to normalka :shock:
Napisz Kochana jak poszło i co dalej wymyślił sadysta :roll:

Zalatana23, Megi_, PannaNatalia, witajcie Pączusie :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 12 lut 2015, 13:05
amelia83, kochana nie mów tak,jesteś wspaniałą,wartościową kobietą.Teraz jesteś w kiepskim stanie ale to minie,musi minąć
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 13:08
PannaNatalia, ja nic nie potrafie, nic, gdyby nie moja rodzina to zdechłabym dawno :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 12 lut 2015, 13:09
mirunia, witaj :papa:

jeszcze trochę i sama będę wyglądała jak pączek :D

-- 12 lut 2015, 12:11 --

amelia83, niedługo zaczynasz terapię?

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 12 lut 2015, 13:11
mirunia :papa:
Płatku super!!! Dla mnie wysiedzenie u dentysty to też mega wyczyn więc tym bardziej :uklon:
amelia83 Kochana... Tulam Cię ... Nie wolno się poddawać :nono:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 13:12
platek rozy, no to super, widzę już jesteś po :great: grunt to się oswoić z sadystą, następnym razem będzie lepiej!
Zasłużyłaś na dwa lub więcej pączków! Ząbki wyczyszczone, odkamienione... i co trzeba więcej! :D a jedynka będzie jak nowa.

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 13:14
w marcu zaczynam terapie , za tydzień mam druga konsultacje
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 13:15
Amelko, wytrzymaj jakoś ten zły okres, on minie. Jesteś dzielna kobitka i dasz radę, wrócą jeszcze dobre dni :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez Megi_ 12 lut 2015, 13:20
amelia83, kazdy z nas mial trudniejszy okres, wiec doskanale Cie rozumiemy :*** uwierz, ze to mija... Cudownie ze masz rodzinę, która Cie wspiera, to na prawde bardzo duzo !!!
platek_rozy, jestem z Ciebie dumna :) przesz do przodu jak burza, a tak sie bałas :)
mirunia, dwa pączusie juz za mna. Na razie nie mam ochoty na więcej :nono:
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 13:31
ja już nie pamiętam jak jest normalnie, tak, to mija ale ciągle wraca, jestem za słaba by żyć, rzuciłabym w cholerę te wszystkie leki bo gowno pomagaja :why:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 13:33
Megi_, PannaNatalia, hej, na razie dość pączków! :D trzeba zostawić miejsce i apetyt na popołudniowe obżarstwo :D a jutro sucharki i herbatka :mrgreen:

a z resztą, Wy jesteście młodziutkie to i spalanie lepsze :great:

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 13:45
Hej :) Co nowego?
Makabra

Sortuj wg