Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 14:22
kosmostrada, Slonce ale teraz juz bierzesz lek , juz jest lepiej to i wyjazd powinien byc bardziej udany :****** mam taka nadzieje . Alez za Toba potesknimy :D :why: :why: :why: :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 14:33
Arasha, poznaliśmy się jak akurat moja nerwica była wyciszona,jakieś 2lata temu na dyskotece(!)Jako,że nie lubię takich miejsc,siostra i kolega wyciągnęli mnie prawie siłą.Pamiętam,że przez większość czasu siedziałam sobie sama przy stoliku,on był z bratem i jego dziewczyną(akurat ją znałam)-zerkaliśmy co chwila na siebie,w końcu podszedł do mnie,zatańczyliśmy...poprosił o mój nr.Później się spotykaliśmy jakiś czas,chciał być ze mną ale wtedy moja choroba zaczęła się nasilać i stwierdziłam,że lepiej będzie jak będę sama.Na kilka miesięcy nasz kontakt się urwał,on był za granicą,jednak wrócił i porosił o spotkanie.Tym razem stwierdziłam,że od razu mu powiem co jest ze mną nie tak i niech sam zdecyduje czy chce ze mną być,czy da radę.
kosmostrada, bardzo mądre słowa.Ja staram się rozmawiać z nim na wszystkie tematy,pytam co go gnębi jak widzę,że ma gorszy humor.Staram się być naprawdę z nim blisko,oczywiście na tyle ile pozwala nam rozłąka.Wiem,że jest mu tam ciężko.Jest sam, nie ma tam nikogo z Polski(oprócz jego wujka)ale nie mogę zbyt wiele zrobić żeby było mu lepiej.
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 sty 2015, 14:37
platek rozy, Dziękuję Plateczku, ale nie zatęsknicie się, to tylko 5 dni. :D Na pewno będzie mi Was brakowac...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 14:41
amelia83, Arasha, :******** Hej Kochane

kosmostrada, zatesknimy bo to dluuuugo :P
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 14:42
Nienawidzę przymierzalni jednak, jestem gruba, mam idiotyczną fryzurę i źli ludzie na mnie krzyczo :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 14:57
cyklopka, :******** oj tulam . Fryzurke masz bardzo fajna i Ci ladnie a gdzie TY gruba jestes???? :shock: :shock:

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 15:09
kosmostrada, ja będę tęsknić :**
tak sobie Was poczytuje od jakiegoś czasu, czytam jak mądrze rozmawiacie, mądre rady, wskazówki i czuję, że odstaję, znowu czuję, że odstaję, ja dziś mam jeden wielki chaos we łbie kiełbie we łbie,
chciałabym cos doradzić, tak jak Wy jesteście dla mnie kiedy tego potrzebuję i nie potrafię, nie olewam Was
czuję, że nie jestem kompetentą i na tyle wiarygodna osobą by udzielać rad
jak sama sobie ze sobą nie radzę i nie ogarniam tego zycia :roll:

piję capucino słucham muzy 'czwórki' :105: poskładałam pranie, zrobiłam sobie kanapki, herbate...to tyle co dziś zrobiłam..a i poskładałam łóżko...robię to co rano..jak mi poradziła naszaKamilka zebym się nie kładła w dzień , nie kładę się w dzień, lepiej spie w nocy, jakas moja doktor też mówiła, że to jest dobra metoda, bo czasami łóżko 'kusi' -bezpieczne miejsce
nie mogę się skupic na książce :? ale nie będę się zmuszać, będę dla siebie wyrozumiała...dzisiaj
snuję się do chacie jak w jakimś zawieszeniu

-- 29 sty 2015, 14:13 --

cyklopka, tez nienawidzę przymierzalni, często kupuje ciuchy bez przymierzania, nawet rok temu kupiłam sukienke na sylwestra bez mierzenia :lol:
gdzieś Ty gruba tez Cie widziałam i Twoją fajna fryzurke
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 15:17
amelia83,Ty też nie raz wspierałaś ludzików na spamowej :smile: dziś chyba jest taki dzień,ja siedzę w pracy i nawet mi się nie chce z krzesła wstać.Ostatnio ciągle jestem śpiąca i jakaś zdołowana.Mogłaby być już wiosna. W wiosnę i jesienią zawsze czuję się lepiej
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 15:20
platek rozy, parę kilo po lekach i jakoś te ubrania inaczej leżą :bezradny: I nie wiem już jaką chcę fryzurę, pomyślę za przysłowiowe 6 tygodni.

W ogóle taka sytuacja przedwczoraj, że pierwsze co słyszę, że na jelito drażliwe to tabletki z kopru włoskiego i modlitwa do św. Hildegardy :shock: Chyba komuś radio zabiorę...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 15:20
PannaNatalia, :*** niech ci dzionek w pracy szybko zleci, ile Ci zostało do końca? :)
ja mam czasami jeden dień lepszy drugi gorszy
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 15:22
amelia83,jeszcze dwie godzinki i domku. :105:

Spamowa wyspa

przez Arasha 29 sty 2015, 15:23
amelia83, witaj Słonko :*
Ja mam bardzo podobne do Ciebie odczucia, że nie radzę sobie sama ze sobą :roll: A co najdziwniejsze jest, że nieraz doradzam ludziom w kwestii różnych leków ( których sama praktycznie nie biorę ! ) ... niedawno odezwał się chłopak i napisał, że mu jesienią bardzo pomogłam, jak zaczął odstawiać benzo ( teraz już 4 miesiące nie bierze :great: i różnie się czuje :? ), a ja nadal biorę, ale póki co nie widzę innego rozwiązania :bezradny: Postanowiłam jakoś rozwinąć z nim znajomość ( intuicja :mhm: ) i trochę piszemy ze sobą ... mam już nawet jego zdjęcie i jak dotychczas, to Wam powiem, że :105: :105: ... nie wyklucza przyjazdu kiedyś do mnie, jak będzie się lepiej czuł ... ja też ( kiedy to będzie ?! ) ... fajnie by było, bo to jednak to samo województwo, chociaż jakieś 130 km :bezradny:

Ja w przymierzalniach ostatnio łapałam ataki paniki :hide: ... bo wyobraźcie sobie, człowiek ma na tyłku jakieś spodnie, własne leżą w kącie, przymierzalnia zazwyczaj w głębi sklepu, tu się trzeba jakoś ubrać, pozbierać klamoty i jak najszybciej wydostać, nie wzbudzając podejrzeń ochrony :pirate: ( bo przecież oni nie biorą pod uwagę, że ktoś może być zaburzony, a nie złodziejem :mrgreen: )

platek rozy, amelia83, nie skusiłybyście się dziewczynki na udział w konkursie :mhm: ? Nadajecie się !
Ostatnio edytowano 29 sty 2015, 15:25 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 15:24
cyklopka, ja też nie wiem jaką chcę fryzurę.Miałam włosy prawie do pasa i ścięłam na boba,teraz mi wolno rosną a chcę już mieć długie

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 15:31
Arasha, PannaNatalia, :D
ja zapuszczam i chciałabym mieć dłuższe ale zapuszczam az nie obetne, ale dobrzemi w krótkich włosach, dobre się czuję i wygoda ;) tylko jak nie mam ucha za bardzo odsłonietego :P

-- 29 sty 2015, 14:32 --

Arasha, ja tam nie idę na żadne konkursy :P
M. Luther King

Sortuj wg