Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 13:20
Rico napisał(a):Co ten TVN, godzina 10 i rozmowy o masturbacji, treningi masturbacyjne WTF xd

:D jakiś czas temu w niedziele o 8 rano w szkole babka puściła nas film z sekcji zwłok :hide:

-- 26 sty 2015, 12:35 --

cyklopka, to fakt, szkoda pieniędzy na terapię z której w ogóle nie jesteś zadowolona i czujesz, ze nie pomaga Zalatana23, PannaNatalia, hejka

-- 26 sty 2015, 12:48 --

Zalatana23, i jak się czujesz w związku z końcem terapii?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 26 sty 2015, 13:54
amelia83 rozbita jestem... Staram się nie nakręcać, większość osób po tak ma. Zaplanowałam sobie intensywny tydzień, po południu zabieram się z mężem i młodym do Wa-wy. Mam nadzieję, że dam radę :zonk:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 14:16
Zalatana23, kumam o co chodzi ;) po terapiach przychodzi podświadomie lęk że to już koniec i teraz mam sama sobie radzić, ja tak miałam ;) dlatego próbuje się aktywizować pacjentów na terapiach i pomóc na dalszej drodze
a Ty na pewno dasz sobie radę tak czuję ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 17:03
amelia83, przykro mi trochę, mam czas do piątku do namysłu. Ale skoro nie rozumiem ani nie widzę, jak ta terapia działa, nie wiem na co mnie "leczą" :bezradny: to co się może zmienić :(

Zalatana23, PannaNatalia, miłego dnia :smile:

-- 26 sty 2015, 16:13 --

Znalazłam śmieszny artykuł o zielonookich aktorach
http://zpopk.pl/a-oczy-bedzie-miec-ziel ... ansow.html
chciałam wysłać koledze, który ma zielone oczy (jest jedną z dwóch zielonookich osób jakie znam), ale nie chciałabym, żeby to odebrał jako jakiś komplement, za dużo słodzenia w tym artykule.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 17:19
cyklopka, to przemyśl na spokojnie...ja chyba na Twoim miejscu poszukałabym innego terapeuty :mhm:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 17:23
Pierwsze to ja chciałam przerwę.
Wkurzona jestem, że ona mi mówi o "latach" "leczenia" "choroby", czyli chce ze mną przerobić całe życie.
A nie rusza zaburzeń odżywiania, autoagresji, problemów ze snem, jakby to były tylko objawy, których nie ma sensu ruszać bez przerobienia całego życia.
Albo, że to kaprysy dziecka.

Z drugiej strony ciężko by mi było zacząć pracę z całkiem nową, mi nieznaną osobą.
Ale chciałabym zobaczyć co się dzieje na innych typach terapii. Takich z zadaniami, ćwiczeniami, pracą do wykonania.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 17:24
u mnie sytuacja opanowana, spadł mi netbuk i wypadła bateria, jeszcze nigdy mi nie spadł i bałam się, że nie zadziała ...ale jest wszystko okeeeee uff
pomalowałam paznokcie pękającym :pirate:

jak u Was :?:

jakąś mam dziś 'ciężką głowę'

-- 26 sty 2015, 16:26 --

cyklopka, to jest psychoanalityczna :?:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 17:28
Psychodynamiczna, która się niby wywodzi z psychoanalizy.

Żydowskie metody, odpowiadanie pytaniem na pytanie :bezradny:

-- 26 sty 2015, 16:36 --

Obiecałam koledze odkupić od niego kilka książek, powiedziałam, że przyjdę pod szkołę jak skończy lekcje, żeby je odebrać :mrgreen: Ale mnie to bawi, jakieś schadzki z licealistami :lol:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2015, 17:36
Heloł!!!

Mam dziś taki se dzień, muszę ze sobą gadac, żeby się ogarniac. Dziś jestem pogodzona z moim stanem, mam nadzieję, że jutro też się uda. Cyklopka zarzuciła temat terapii, więc zastanawiam się o czym jutro z T. pogadac. A właściwie to bym chciała, żeby ona tym razem trochę pogadała, a nie tylko ja mielę ozorem.

W ramach dawania małych kreatywnych zadań mojemu mózgowi znalazłam sobie podpis. A może niedługo avatara sobie wymienię, dojrzewam do tego.
Wczoraj dokształcając się psychologicznie w necie znalazłam parę fajnych stronek po angielsku. Polecam wam calm.com - fajna relaksacja.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 17:44
Ja od terapeutki w sumie żadnego info, tylko pytania retoryczne. Mówię wam, żydowska szkoła psychoterapii.
A żeby nikt się w domu nie czuł winny, to trzeba zwalić na Żydów.

Dalej nie wiem co mi jest i jest mi przykro z tego powodu.

Najadłam się naleśników, za godzinę wychodzę na warsztaty, nie wiem jak się dotoczę :uklon:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 26 sty 2015, 18:00
cyklopka, nooo, chodzilo mi o psychodynamiczną :)

ja po 18 ide do siostry na herbatkę :yeah:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 sty 2015, 18:45
Pierniczę, nie idę na warsztaty, wstawiam piwo do lodówki, machnę jakiś artykuł albo odpalę grę :105:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sty 2015, 19:01
cyklopka, ja też pierniczę. :D Wykąpałam się już, wlazłam pod kołdrę i przeczekuję zimę. Generalnie powinnam nastawic pranie i takie tam pierdoły. A leżę i pachnę jak batonik (mój balsam czekoladowy). Mój pies też generalnie ma gdzieś, leży na plecach zakopany w pościeli, tylko łapy wystają.
Zanim sobie uwiłam gniazdko, powinnam była zrobic herbatkę. A tak muszę się wymotac i iśc do kuchni. :P Przy okazji nałożę sobie maseczkę na dłonie, o!
Czemu nie mogę chodzic do pracy na tzw. drugą zmianę. Rano bym coś porobiła korzystając ze światła, a potem do pracy. A tak wracam i zaraz jest ciemno, a ja wpadam w hibernację.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 sty 2015, 19:01
Bylam dzis u fryzjerki , ja jej dalam 2 pary kolczykow a ona mnie obciela:) Niestety tak sie tam zle czulam , chociaz nie wiem czemu bo jak bylam ostatnim razem to sie czulam normalnie a dzis malo tam nie fiknelam z nerwow :bezradny: co tylko popsulo mi humor z nowej fryzurki.
Pozniej czulam sie juz niezle ale tam brrrrrr , chyba juz nigdy nie bedzie w pelni dobrze.

Teraz odpoczywam bo niedawno wrocilam do domu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg