Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2015, 11:01
amelia83, poukladasz sobie wszystko pomalutku :)I bedzie pieknie!
bardzo ostatnio szary jest modny we wnetrzach i wyglada naprawde super:) jestem ciekawa efektu.

Ja mykam na sniadanie. Do Pozniej :********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 24 sty 2015, 11:44
Dzień dobry :papa:
Dopiero wstałam... Dawno nie miałam tak fajnego wieczoru jak wczoraj :yeah: Było super :105:
Miałam zostać z godzinkę, bo mąż przyjechał, a wróciłam po północy.
Żona miała wychodne :mrgreen: :yeah:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:48
witajcie:) ja snuje plany na dzisiejszy dzień i nie wiem co robic :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 11:50
Zalatana23, hejkaa :papa: platek rozy, smacznego :) ja banan na śniadanie u mnie standard :P

-- 24 sty 2015, 10:53 --

mam wiadomośc pw i nie mogę odczytac bo baner abc zdrowie zasłania...co je grane :bezradny: :time:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:55
u mnie na śniadanie kawa... wiem niezdrowo ale nie mogę za bardzo jeść ;/
amelia83, ja ogólnie remontów nie lubie bo tyle bałaganu sprzątania, przestawiania i w ogóle ale potem jaki jest efekt i jak jest przyjemnie :):):) na pewno super urządzisz sobie pokój:)
ja myślałam żeby pojechać po fleki do miasta ale nie wiem jak tam będzie z organizacją transportu ;/

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 24 sty 2015, 11:55
amelia83 szare ściany :great:, jesienią malowałam i wyszło super ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:56
amelia83, tez mialam z tym problem ale udalo mi się... korzystasz z telefonu ??

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2015, 11:57
Zalatana23, :******* super bardzo sie ciesze ! :)

zaczarowanaaa, Hey :******* ja jeszcze tez nie do konca wiem co bede dzis robila, poki co sie umalowalam i wyjde do apteki i do sklepu .

amelia83, Slonce wejdz w zakladke panel uzytkownika i tam masz tez zakladke wiadomosci i stamtad przeczytaj.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:58
ja mam jedną ścianę szarą a pozostałe jaśniejsze.. ładnie to wygląda :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2015, 12:16
Witajcie kochane Dziewczynki :papa:

To i ja melduję się przy sobocie. Wyspałam się dzisiaj do 8.30 i już zaliczyłam sklepy... zakupy zrobione. Brzydko na dworze, ciemno, pochmurno.
Teraz druga kawka na rozruch i do jakiejś roboty się zabiorę. Jak zwykle przy sobocie.

Widzę Dziewczynki, że szykujecie jakieś małe remonty/malowania w domu, oj to będzie mały sajgon przez pewien okres, ale później czyściutko i świeżo.
Chyba nikt nie lubi w domu remontów.

Amelia, cieszę się, że u Ciebie poprawa nastroju i plany. Takie zmiany będą sprzyjać... terapia, malowanie, to odskocznia od codzienności i nudy.
Dobrze jest coś sobie zaplanować, co cieszy i później to realizować. Za terapię trzymam kciuki :great:

platek rozy, a to malowanie to sama zrobisz? Może ktoś by Ci pomógł... uważaj Kochana na kręgosłup szyjny, ja remont w domu odchorowałam później, bo się też rwałam do pomocy /drzwi malowałam/ i musiałam chodzić do fizjo na zabiegi, żeby mnie "naprawił".

Zalatana23, super :great: że miałaś udany wieczór i odskocznię. Taki relaks potrzebny.

zaczarowanaaa, zrób coś dzisiaj miłego dla siebie i córci, coś innego niż zawsze! Uda się!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 12:19
zaczarowanaaa, ja rano w kolejności :banan lub cosik innego, tabletki, kawa i papieros ogarnianie sie jak wychodzę od razu, drugi papieros i mogę wychodzić jak nie wychodzę z domu to ten sam rytuał i łaże w tym czym śpię, :D

-- 24 sty 2015, 11:25 --

tez nie lubiłam remontów, ale teraz czuję, że łapię wiatr w żagle i mam siłę, by wiele rzeczy zmienić w moim zyciu,
pozbywam sie chaosu w głowie i wokół siebie :angel:
mirunia, u mnie słonecznie ale dziś postanowiłam nigdzie nie wychodzić... :D
chyba ze do piwnicy i do śmietnika i jak jak ostatnio do pojemnika caritasu :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2015, 12:33
amelia83, masz super postanowienia do realizacji :great: tak trzymaj i niech ten wiatr Ci sprzyja! Powodzenia :brawo:

A ja kupiłam pyszne faworki i właśnie się opycham do kawusi :mrgreen: a sadło rośnie :shock:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sty 2015, 12:36
Dzień dobry Wszystkim!!!

To i ja wpadam się przywitac, widzę dzisiaj jesteśmy prawie w komplecie, tylko chłopaków jeszcze nie ma. ;) Dzisiaj macie lepsze głosiki, co mnie bardzo cieszy.
A ja niedawno wstałam :shock: , nie pamiętam kiedy tyle gniłam w wyrze, coś mnie głowa cmi, czy doszła do mnie fala migrenowa, czy też po prostu za długo spałam.
Nie mogę się ogarnąc, jeszcze nie wiem, co będę robic, zaraz ustalimy plana przy późnym śniadaniu. Na razie tylko wiadomo, że energii ze słońca nie poczerpiemy, bo go znów nie ma .

amelia83, jak dobrze że ci lepiej. Zwykle taka chęc zmian, porządków w otoczeniu następuje przy zmianie, czy też potrzebie zmiany w ogóle. Czyli idzie u ciebie wyraźnie ku lepszemu, nie tkwisz w stagnacji i super.

mirunia, a ty Słonko pełna energii, już dzielnie furkoczesz od rana. :smile:

platek rozy, Plateczkowa chyba dziś lepiej, co? Ciekawe, co wymyślisz na dzisiejszy dzień, czy po prostu się będziesz luzowac.

zalatana23 - czułam, że będzie fajnie i się miło zasiedzisz. :great:

zaczarowanaaa - jeszcze nie wiadomo jak się dzień rozwinie, porób coś, przegoń te głupie myśli. Nie daj się!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2015, 12:52
kosmostrada, cześć Słoneczko :papa: no to sobie dzisiaj pospałaś, a co! Leniuchowanie też potrzebne, ale sama wiem, że po dłuższym spaniu też mi w głowie byle jak. Po kawce Ci minie i małym spacerku na powietrzu.

:mrgreen: :mrgreen: Fajnie określiłaś, że furkoczę... jak już coś piszę na spamowej, to od razu odwalam posta na pół strony, wiem, wiem :mrgreen:
a bo mi się tak nazbiera wiadomości i od razu wszystko chcę zreferować :shock: dobra, będę dozować wieści :D

Sortuj wg