Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 sty 2015, 19:20
hejka Kochani
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Infinity 13 sty 2015, 19:30
amelia83, cześć. Szkoda, że się mijamy. Napaliłam w piecu i idę odsapnąć. Dosyć sporo dziś spędziłam przy lampy czy tele i choć milo się rozmawia, przynajmniej mi, to należałoby się oderwać oprócz tego że mało co spałam.

Pewnie mnie już dziś nie będzie ( oby) więc do jutra. Niestety jutro też planuję wyjazd. Muszę jechać odebrać ksero karty choroby, a że to ponad 70 km, to wrócę późno.

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 sty 2015, 19:38
Infinity, :** trzymkaj się , smsek jak coś
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 sty 2015, 19:45
Witam Was..
byłam dziś u psychiatry
dostałam nowy lek clopixol
nie chce tej trucizny brać
kolejna
czuje sie w ogóle tragicznie coś
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 13 sty 2015, 19:45
Tez zrobiłam ten trening z mel B:)

Spamowa wyspa

przez Arasha 13 sty 2015, 19:49
chocovanilla, muszę, niestety. 3 lata temu wyszła mi nietolerancja na gluten podczas gastroskopii :bezradny: Ja tam dobrowolnie żadnych diet nie stosuję, a i tej nie tak bardzo rygorystycznie, bo czasem się skuszę na ciastka, w których jest mało ciasta typu sernik, makowiec ( ale nie taki zawijany ) czy eklery :hide: Silnej woli brak. Ale nie mam jakichś większych objawów, chociaż istnieje hipoteza, że jedną z przyczyn depresji jest właśnie nietolerancja glutenu u ludzi, którzy o tym nawet nie wiedzą ...

-- 13 sty 2015, 18:52 --

amelia83, witaj kochana :* Śliczny avek :105:

mirunia, a no i krem do rąk, obowiązkowo, zapomniałam :time: Ja się bez kremu nigdzie nie ruszam ... mam taki malutki specjalnie do torebki, bo ja lubię mieć śliskie łapy / bez skojarzeń :mrgreen: :nono: / ... niestety moje długopisy lubią już zdecydowanie mniej :bezradny:

-- 13 sty 2015, 18:54 --

Ahma, pisz częściej, co u Ciebie ;) Nie zaniedbuj nas :nono: Strasznie dużo tych leków masz, to fakt.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 sty 2015, 19:58
Dobry wieczór moi drodzy!
No i ten dzień za mną, jak dobrze... Miałam jeszcze nastawic pranie, ale w cholerę, nic nie robię, poluzuję się trochę.
Tak jak Platek przewidziała, po terapii trochę humor mi się poprawił (wpadłam tam podminowana i wściekła na siebie) T.powiedziała, że jestem niecierpliwa i od następnego spotkania popracujemy nad metodą małych kroczków. No i fajnie, może ruszę do przodu.
Na rehabilitacji trochę wycisku, mogę miec zakwasy jutro. ;)
W pracy też fajnie, więc dlaczego tak strasznie się stresuję takimi dniami, zwłaszcza że dziac się musi, inaczej zupełna kaplica...
Ostatnio edytowano 13 sty 2015, 20:00 przez kosmostrada, łącznie edytowano 1 raz
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 sty 2015, 19:59
Arasha, no własnie za dużo.. ale haloperidol odstawiony, clopixol raczej też
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 13 sty 2015, 20:11
Ahma odstawiasz sobie sama?
Ja już żyję przyszłym tygodniem. Kończę terapię. Podobno po grupowej zaleca się 6tyg przerwy, tylko nie wiem czy wytrzymam i że przez ten czas zmarnuję to co udało mi się wypracować i osiągnąć. Rozglądam się teraz za indywidualną na NFZ. Wczoraj na oddziale zaczęła nowa grupa. Pełen komplet. Sami młodzi ludzie...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 sty 2015, 20:15
Zalatana23, tak sama, lekarka nie chce mi odstawić leków
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 sty 2015, 20:18
Zalatana23, hejkA, ile czasu jesteś w terapii grupowej? czy to na nfz oddział dzienny? jak się tam czujesz? pytam bo sama jestem przed podjęciem grupowej na oddziale dziennym
Arasha, dzięki :*
tez mam rozkaz zrobienia badań tarczycy, bo robie je od roku :oops:

-- 13 sty 2015, 19:20 --

Ahma, Aśka, co Ty wyprawiasz znowu!!!!!!!!!!! mało ci szpitali i olewania sobie brania leków, rad i próśb??????? sama odstawiasz?!!! który to raz???????
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 sty 2015, 20:27
amelia83, musze , nie chce wygladac jak warzywo

-- 13 sty 2015, 20:28 --

:why:
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 13 sty 2015, 20:34
amelia83 tak, dzienny oddział leczenia nerwic na NFZ. W przyszłym tygodniu już kończę. Trafiłam do grupy otwartej. Teraz do końca zostało nas tylko 6 osób. Ja jestem bardzo zadowolona. Spotkałam fajnych ludzi i terapeutów. Dużo mi dała ta terapia,ale bardzo szybko zleciało. Chodziłam 3mce.

-- 13 sty 2015, 20:38 --

Ahma napisał(a):amelia83, musze , nie chce wygladac jak warzywo

-- 13 sty 2015, 20:28 --

:why:

Ahma masz uboki? Nie mam dobrych doświadczeń z samodzielnym odstawianiem leków...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 sty 2015, 20:45
Zalatana23, też mam nadzieję, że dzięki temu ruszę z miejsca, zacznę wychodzić z domu, nie unikać ludzi i choć trochę siebie akceptować :roll:
też czekam na indywidualną pozn-behawioralną, ale nie wiadomo kiedy zadzwonia i zacznę, wiec grupowa..
dawno temu byłam 2 razy na dziennym tez około 3 miesiące i byłam zadowolona..ale znów potrzebuję...
Co dzięki tej terapii udało ci się nad czym popracować, z jakich efektów jesteś najbardziej zadowolona? sory ze tyle pytań
ja z jednej strony bardzo potrzebuje terapii a z drugiej tak bardzo się boję :zonk:
M. Luther King

Sortuj wg