Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 lis 2014, 09:48
Dzieńdoberek ;)

Witam w ten niestety dzisiaj pochmurny dzień :-|

Infinity, no to masz swoją chorobę musisz znosić i brata, nie zazdroszcze :-|
®

Spamowa wyspa

przez hania33 07 lis 2014, 10:45
Witam Was,,udanego dnia :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Spamowa wyspa

przez Infinity 07 lis 2014, 12:35
JERZY1962, cóż.. bywa

Wet jeden powiedział że to po zabiegu ten ropień, zakażenie czy nawet przepuklina w najgorszym wypadku coś z jelitami ale on się nie podejmie bo nie wie jak tamten zabieg przeprowadził. Poszłam do tego co wykonywał zabieg kastracji. Powiedział że to nie pooperacyjne tylko się ukuł gdzieś i powstał od tego ropień. Zgrywuniu znów miał podaną narkozę. Przeciął mu to i podał jakieś leki. Ma to wycieknąć, ta ropa z krwią. W poniedziałek kontrola.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lis 2014, 14:33
Witajcie :*************

Ale mam migrene , za oknem stopni 22 , to nienormalne w listopadzie wiec moze od tego mam taki bol glowy. Wczoraj lalo , dzis od rana slonce , teraz na deszcvz sie zbiera i upal jest, wyszlam po chleb to wrocilam upocona , a mialam tylko lekka bluzeczke i kurtke cienka.

aj jak nie urok to sra..... ka :P :x :o
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 07 lis 2014, 14:48
Cześć :D
Ojej Płatku toż to lato u Ciebie :smile:
Miałam okropny poranek. Napięcia , lęki, frustracje... Tak mi się ręce trzęsły, że mi soczewka upadła i nie znalazłam :why: I tak pojechałam, z jednym "sprawnym" okiem :zonk:
Po terapii mi się polepszyło i nawet shopping zaliczyłam ;) Do środy wolne!!! :yeah:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Arasha 07 lis 2014, 15:09
Hejka !

płatku :**********Czy my na pewno jesteśmy w tym samym mieście :shock: ??? Na Bronowicach od rana pochmurno i 16,5 C. Mnie przez ostatnie 2 dni bolała wieczorami głowa :( Dzisiaj jest lepiej, za to jestem masakrycznie słaba :(

zalatana23 Podobno to bardzo częsty mechanizm, że osoby w trakcie / przed terapią czują się gorzej, są ogólnie rozbite i zniechęcone do dalszej pracy nad sobą. Ponoć taki stan trzeba przetrzymać, to potem jest już tylko lepiej :D A co ciekawego kupiłaś, kochana ?
Też jestem okularnica, tylko w dosłownym tego słowa znaczeniu :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 lis 2014, 15:43
Witajcie :papa: :papa:

Czy to tak musi być, że jak jednego dnia lepiej, to drugiego gorzej? :time: Wstałam z ogromnym bólem głowy i walczyłam z nim do godz. 13. Wzięłam dwa Apapy i długo nie chciało puścić. Już naszykowałam sobie Etopirynę max na dokładkę w razie czego... ale nie wzięłam...

platek rozy, możemy sobie podać łapkę dzisiaj.... też mam okropny dzień, jakbym wczoraj przewidziała. Taka dziwna pogodowa migrena, która przystopowała mi zupełnie moje plany i zamiary. Nie zrobiłam dzisiaj zupełnie niczego co planowałam, oprócz małych zakupów. Na przejściu musiałam uważać, żeby nie wpaść pod samochód... ból i zawroty przyciemniły mi i tak pochmurny dzisiaj świat :silence:
Ciepło jest bardzo jak na listopad, rano tylko mrugnęło trochę słoneczko i na tym koniec.... ciężka pogoda dzisiaj, może dlatego te migreny :bezradny:

Infinity, Zalatana23, Arasha, :papa: :papa:

ha ha, też noszę okulary :105:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez amelia83 07 lis 2014, 15:46
czesc
ja zbieram sie pomału do szkoły, jade z sasiadka , zjadłaam warzywka z patelni pije herbatke , mam zaliczenia w sobot i niedz i kolezanka dzis mi troche pomoze bo na korkach była
tez nosze okularki ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lis 2014, 16:07
Witajcie!!!

Właśnie skończyłam robic ciasto na piernika staropolskiego długodojrzewającego i pierniczki, czeka już w lodówce na swój czas przed Świętami. Zamarynowałam też pierś z gęsi, zrobię jutro na obiad, pierwszy raz w życiu. I tyle u mnie z ekscytujących wydarzeń dnia. ;)
Mnie głowa bolała wczoraj przed snem, wstałam dziś jak na mega kacu, ale jakoś się pozbierałam i gdzieś o 8mej byłam już zdatna do użytku.

A okulary też noszę, doraźnie - do czytania, komputera, gotowania...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 07 lis 2014, 16:14
Czesc ludki
Ja nosze okulary gdy na was patrze na smartfonie ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez Arasha 07 lis 2014, 16:23
To teraz jeszcze tylko trzeba zrobić ranking - kto do czytania, kto na odległość :mrgreen:

kosmo Strzel fotę tej gęsi, jak będzie gotowa, żebyśmy wiedziały, że nie cyganisz :pirate:

mirunia Ja na ból głowy to tylko Etopirynę albo plastry chińskie. Paracetamol, to jak dla mnie, dobry, ale ... na gorączkę :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lis 2014, 16:34
Tez nosze doraznie okulary tak jak nasza kosmostrada :D

Zalatana23, Ciesze sie ze lepiej sie czujesz :*********** znam takie poranne akcje .

Arasha, Kochana tak to samo miasto tylko dwa krance :D :***********

mirunia, :************Kochana to masz identycznie jak ja , mnie teraz zaczyna mijac bol glowy ,wzielam dwa ibupromy i dowalilam solpadeina i dopiero puszcza.
:x :?

Przykro mi ze tez dzis cierpisz.Tez migrena Ci uaktywnia zawroty glowy????

Ja nawet obiadu nie moglam ugotowac , mialam zaplanowane miesko do duszenia i tak mnie zapacdh draznil jak je nastawilam ze musialam wylaczyc.

kosmostrada, tosia_j, amelia83, :************ witajcie kobietki
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 07 lis 2014, 16:41
Zapisalam sobie wczoraj wszystkie roczniki ;p
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lis 2014, 16:54
tosia_j, hej! to jesteś naszym dziejopisarzem, tudzież faktografem. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg