Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 08 paź 2016, 23:46
mnie się kiedyś też wydawało, że bez perfum nie mogę i muszę się popsikać. musiałam w torebce mieć wodę toaletową żeby się "dopsikać" w ciągu dnia. teraz mi wszystko jedno i zrezygnowałam z perfum. Ale na absolutnym końcu wszystkiego u mnie jest skubanie brwi. Ja mogę się nie myć i nie czesać, nie jeść i nie pić ale brwi muszą być wyskubane. teraz padł rekord, nie ruszałam ich chyba więcej niż 2 i pół tygodnia.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 paź 2016, 08:17
misty-eyed, kosmostrada, HoyaBella, Dziewczynki ja sobie nie wyobrazam zycia bez perfum;) to moj konik od ilus tam lat :) Mam ich sporo w e flachonach pelnowymiarowych i odlewakch ... Teraz zracji mojego stanu konta tylko w odlewkach kupuje albo arabskie.

Wczoraj bylam wlasnie na wykladzie o perfumach - prowadzila jedna z najwiekszych perfumiarskch guru w Polsce --- Sabbath of senses.

A tak poza tym to mam dosc tej szaroburosci za oknem.

Powtarzam sobie ze jestem zdrowa i jest wszystko dobrze - to odnosnie dereali . Moze sama w to uwierze skoro bede powtarzala jak mantre.

Jakies plany niedzielne????
Ja w zasadzie nie mam z a wielkich . Moze uda mi sie do koelzanki podskoczyc na herbatke...

kosmostrada, A pilam wczoraj wg Twojego przepisu herbatke jesienna --- imbir , miod pomarancza. Kiedys w knajpce pilam taka jesienna lawendowa .. Byla mega ale nigdzie nie widzialam stricte lawendowej herbaty a ta taka byla. Plus miala jeszcze dodane jakies przyprawy...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 paź 2016, 09:38
Dzień dobry!

Jakoś trudno mi wykazać entuzjazm dla dzisiejszego dnia... Jestem dziś sama, świat stoi przede mną otworem, a tu - na dworze paskudnie - leje , zimno i ja dziś raczej nie wygram konkursu na miss świetnej formy.
Światła do malowania nie ma ( nie mam weny w taką burość), za bardzo mnie wszystko boli na entuzjastyczną aktywność... Najbardziej trafnym pomysłem wydało mi się zrobienie przeglądu w szafie w dziale bielizna, skarpety, rajtki... ;)

No nic, jest jeszcze wcześniej, może przestanie lać, może się ogarnę...A może jednak nicnierobienie też mi się należy... ;)

Miłego dzionka!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 09 paź 2016, 10:16
czesc
ja mam inne podejscie do perfum
w jakis sposob identyfikują mnie w stanie derealki
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 paź 2016, 10:17
Dzień dobry! :papa:

Nie pada, ale jest pochmurno i buro i takiż też nastrój - bez energii. Nie wiem, co później... na razie kawkuję i suszę świeży lakier na paznokciach.

platek rozy, to miałaś wczoraj fajny, pachnący dzień na tym wykładzie... coś dla Ciebie! :great:
A dzisiaj herbatka z koleżanką to też miły plan- skorzystaj.
Pogoda nie nastraja na jakieś spacery, ale chociaż krótkie wyjście jest wskazane.

kosmostrada, Kochana, nie wiesz co z wolnością zrobić... no tak, burość nie przynosi weny twórczej... dzieła byłyby raczej melancholijnej barwy. W taki dzień raczej tak, jak masz w planie... bardziej przyziemne zajęcia będą pożyteczniejsze i też przyniosą zadowolenie.
Masz dobry pomysł, pewnie i ja się za to wezmę - przegląd trza zrobić i połowę wywalić. :D

Trochę nicnierobienia, trochę przeglądu i damy radę ten dzionek spędzić- trzeba sobie radzić, powiedział baca zawiązując buta dżdżownicą... :lol:

Miłej i dobrej niedzieli!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 09 paź 2016, 10:37
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 paź 2016, 11:26
tosia_j, Sprytne i skuteczne jak się ma jeden ulubiony zapach.

mirunia, Miałam parę 'wolnościowych" pomysłów ;) , ale plany pokrzyżowane...
Jakieś nieobciążające, a satysfakcjonujące zajęcia domowe są dobrym pomysłem na taki dzionek.
Robimy zawody, która więcej wywali? :D
Przestało lać chwilowo, tylko siąpi, to polazłam do apteki po hormonki, do rosska po sól do zmywarki. Zajrzałam też do sklepu z drobiazgami, popaczeć na pierdólki ( musiałam się powstrzymać, co by nie nabyć nowych notesików :P ) i kupiłam za 4 złocisze nowe sitko do herbaty, bo moje ulubione w kształcie flaminga się rozpadło. Przeszłam się, ale niestety nie jest przyjemnie, nie ma frajdy ze spaceru ( choć bardzo się starałam napawać ;) ).

A tak to powolutku sobie będę coś tam robić - nastawiłam pranie- czyszczenie pralki, pyrkają śliwki na śliwellę, zaraz zabieram się za tą szafę. Wszystko byłoby w sumie si, gdyby mnie nie napieprzały głowa i brzuch. No ale to hormonalno-pogodowe, kiedyś minie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 09 paź 2016, 11:38
Dzieńdoberek niedzielnie :papa:
®

Spamowa wyspa

przez tosia_j 09 paź 2016, 11:48
czesc jerzy
kosmo o co chodzi wlasciwie z tymi hormonami?
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 paź 2016, 12:15
tosia_j, Sama chciałabym wiedzieć, a myślę, że endokrynolodzy również... ;) Skomplikowany mechanizm. U mnie, mimo że wg badań menopauzy nie mam, tarczyca wzorcowa, coś nie działa poprawnie. No to dostałam tabletki, co by to z lekka wyregulować i nie odczuwać tak dotkliwie tego "zgrzytania". Mam potestować 3 miesiące i zobaczyć, jak będzie działać, ot i tyle może zrobić dla mnie lekarz. :P Jak z tabsami na głowę, lekka loteria.

J3RZY62, :papa:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 paź 2016, 12:19
Dzień dobry wszystkim, witam w południe niedzielne. Smętnie i źle generalnie. Nic mi nie wychodzi w życiu :-(
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez tosia_j 09 paź 2016, 12:33
nie zrobiła ci sniadania :(
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 paź 2016, 12:45
tosia_j, bardzo śmieszne...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez tosia_j 09 paź 2016, 12:46
nie mialo byc smieszne, to tylko kontynuacja mysli z wczoraj.....
outsider

Sortuj wg