Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 paź 2016, 19:41
WolfMan, tabsów SOS nie zabronili. Nie ważne. Nie słuchaj mnie dziś, bo widocznie gadam głupoty ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2016, 19:59
rolosz, Oj za ciężki kaliber chciałeś się zabrać przy bólu głowy... :shock: Ja literatury pokroju Houellebecqa ostatnio nie ruszam. :roll: Ostatnie kilka miesięcy - ewentualnie terapeutycznie psychologiczne książki i to po zaledwie kilka stron za jednym razem, co by umysł przemielił, a tak to niezobowiązujące kryminaliszcza, tudzież rozrywka typu pożyczone przeze mnie ostatnio "Merde! Rok w Paryżu" i to tyle... :bezradny:
Podawałam już tu przepis na moją jesienną herbatkę, polecam zdrowość i pyszność - na wielki kubas tudzież szklanicę - płaska łyżeczka zielonej herbaty, kilka plasterków świeżego imbiru, trzy goździki, gruby plaster pomarańczy ze skórką, łyżeczka albo dwie miodu.

WolfMan, No pamiątkowy kaszel to standard ( mnie czasami i miesiąc trzyma)... Grunt, że już na prostej chociaż fizycznie.
Ale co to są tabsy SOS ? ( ale że benzo, czy co?)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 paź 2016, 20:06
Dobry wieczór :D
Od rana leżę w łóżku, wygrzewam kości, popijam różne herbatki ziołowe, stosuję kąpiele i smarowania rozgrzewające...i tak przez cały dzień ;) Już mnie to nudzi...
Muszę dojść do jako takiej formy, ponieważ jeden z Wnuków potrzebuje mojej pomocy i opieki od poniedziałku /przez 2 tyg. - zapalenie uszka ma/.
Co ciekawe, moja terapia działa, jest skuteczna :mhm: Zacznę chyba wierzyć w swoje metody prozdrowotne :lol: :mrgreen:

Carica Milica, tak bardzo się cieszę, że jakoś sobie radzisz w tym niekoniecznie przyjemnym miejscu, ale dającym jakże ważną nadzieję...ściskam Cię mocno :D

Jak przeczytałam, większość z Was ma róż :!: nego rodzaju dolegliwości, od smutków do przeziębień włącznie. Nie damy się i już :!:

Pozdrawiam wieczorowo potrzebujących wsparcia :!:

Polecam na wieczór taką neutralną rozrywkę, mecz Polska-Dania /Polsat/ :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 paź 2016, 21:04
kosmostrada, dlatego się za niego nie zabrałem ;)
Przepis na herbatkę apetyczny, ale nie mam goździków :bezradny: Właśnie się zadowalam ekspresówką (owoce leśne). W bólu głowy tylko na tyle mnie stać :P

misty-eyed, Dobry wieczór :) Zdrówka życzę :D . Nie mogę wczuć się w klimat meczu, atmosferę stadionu to mam w głowie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 paź 2016, 21:08
Hej, ja właśnie oglądam meczyk. Rany jaki jestem zmęczony, ale na szczęście kolacyjkę zrobiła moja Pani i herbatkę i można poleżeć na kanapie przed tv
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez tosia_j 08 paź 2016, 21:09
jeszcze sie zadławisz na lezaco jak jesz
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 paź 2016, 21:15
tosia_j, jak jem to robię przerwę w leżeniu :-)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 paź 2016, 21:16
rolosz, Ḍryāgan, no ja jestem kibicką :roll: Kocham futbol, nie raz o tym pisałam. Dla mnie to rozrywka fajna...

rolosz, na stadionie byłam raz w życiu, w obecnej formie psycho-fizycznej nie wybrałabym się. Tłum i hałas przerażają mnie :(

Też jestem bardzo osłabiona, nie bardzo mogę się skupić, ale póki co, wynik cieszy :D
Ostatnio edytowano 08 paź 2016, 21:18 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 08 paź 2016, 21:16
aha ;) zsynchronizowales
outsider

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 paź 2016, 21:25
misty-eyed, mam przyciszony tv, bo dziś szczególnie męczy mnie hałas. Ale oczy widzą ten wynik.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 paź 2016, 21:29
rolosz, :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2016, 21:53
rolosz, Jak pogodowo łeb boli, to pewnie jutro przejdzie.

misty-eyed, :papa: Znaczy zakładamy, że na poniedziałek jesteś świeża rześka? :smile:

Ḍryāgan, Ktoś tu jest rozpieszczany... ;)

Ja zrobiłam sobie przegląd i porządek w moim pudełeczku z próbkami i odlewkami. Ubywa, nie przybywa, z czego jestem bardzo dumna. 8) ( Ci co znają temat hipomaniakalnych zakupów, wiedzą o czym mówię...)
Popsikałam głowę odnalezioną resztką mikstury na wypadanie włosów. ( niezidentyfikowana data ważności, nie wiem, jak to się skończy...:P )

A gdzie jest Cyklopka?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 08 paź 2016, 21:59
kosmostrada, mowilam ci ze sie w koncu szarpnelam na te laudano nero?
outsider

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 paź 2016, 22:13
Może przejdzie. Idę spać, bo już kimam i zaraz usnę na siedząco.
Dobranoc :papa:

Sortuj wg