Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 27 wrz 2016, 15:49
musze z rana owijac gardło apaszką jak ide do pracy, mgła strasznie poteguje uczucie chlodu
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 wrz 2016, 16:10
kosmostrada, kumple, z którymi zwykle jeżdżę nie lubią tych zespołów, ale może jakichś pasażerów znajdę. Jeśli się nie wyrobię z egzaminem, to pozostaje pociąg do Warszawy. Myślę, że jak już jadę przed siebie, to mnie to nie męczy, hej, za horyzont :105:

Purpurowy, chyba też zacznę tak dorabiać, chociaż w mieście jest za duża konkurencja. Ale sprzedam stare kaloryfery ;)

Troszkę czarnego humoru: "Kiedy nie masz czasu na umieranie, bo się musisz uczyć".
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 27 wrz 2016, 16:33
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 wrz 2016, 16:39
Witam po raz drugi. :papa:

U mnie też słonecznie, ale ziąb. Wyszłam na balkon podlać kwiaty i zmarzły mi łapki od zimnych butelek z wodą... a tak przez okno, to piękny dzień. :D
Ból głowy minął, ale nastrój nie poprawił się i jest mi smętnie, od esci przymulona. :bezradny:

platek rozy, jak tam dzisiaj Twoja forma, byłaś na zaleconym spacerze? Ciepło się ubieraj przy tym przeziębieniu... kuruj się syropami i witaminami.
Ja na taki kaszel piję pastylki emskie + syropy wykrztuśne. Emskie są super na każdy kaszel i nieżyt krtani.

kosmostrada, fakt, taka pora roku przejściowa i poranki bywają niezbyt zachęcające do życia na pełnych obrotach... bo wstaję połamana, tu mnie boli, tam mnie ciągnie, w głowie zawrót... ech, SKS i tyle!
Smacznej kawki domowej Ci życzę i pysznego obiadu z warzywek! :105: Działaj w swoim tempie, spokój przynosi ukojenie. :D

Carica Milica, obyś lepiej się czuła i dała radę do 3ego, to już lada dzień. :great:

cyklopka, najpierw pohulaj po mieście, jak dostaniesz prawko. Trzeba się wprawić trochę i dopiero wypuszczać w dal.
No fakt, czarny humor. :o :o :o :x

Purpurowy, niezły utarg... grosz do grosza i marzenia można realizować! :great:

tosia_j, też owijam szalem szyję, trza ją chronić, rano ziąb.
J3RZY62, hej po raz drugi :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 27 wrz 2016, 16:50
Hej dzień dobry wszystkim :)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 wrz 2016, 16:57
mirunia, właśnie o to chodzi, że w dal się jedzie dużo prościej i przyjemniej (przed siebie) niż po mieście (korki, skrzyżowania, tramwaje).
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 wrz 2016, 16:59
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, powiedz mi jeszcze Purpu jak się czułeś jak zbierałeś puszki i teraz bo to najważniejsze?
Nie uważam zbieranie puszek za pracę hańbiącą.

Jak zbierałem to całkiem fajnie. A teraz też fajnie, bo trochę kasy z tego wpadło.
Miałem już więcej nie zbierać, ale chyba od poniedziałku jak się wykuruję, to znowu zacznę.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 27 wrz 2016, 17:03
myslalam ze z poltora setki ci wpadlo...
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 wrz 2016, 17:04
tosia_j, mirunia, Dziewczynki ja zaszalowana już od paru dni... mam strasznie wrażliwą szyję na ziąb. Potrafię latem chodzić w apaszce. W sumie ok, bo jest pretekst do posiadania imponującej kolekcji apaszek i szali. ;)

mirunia, Przeczekamy tą zmianę, byle nie kopać dołka... :bezradny:

Purpurowy, Nie dość, że dużo chodzisz ku zdrowotności i figurze, to jeszcze piniondz z tego jest... :smile: Ale chyba niedługo koniec sezonu, nie?

Jedzonko wyszło pyszne. Robię się miszczem warzywnych gulaszy. :smile: Zrobiłam z czerwonej soczewicy, cukinii, selera naciowego, białej cebuli, papryki, pomidora i dyni, plus oczywiście przyprawy, troszku czosnku i zielonej pietruchy. Dla chłopaków z dodatkiem paseczków kurczaka i pity na zagryzkę. Chciałam Was pokusić fotą, ale mi zastępczy lapek nie czyta telefonu.

Mała odsapka i idę z psem, zahaczymy o biedrę. I tak dzionek minie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 wrz 2016, 17:06
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Nie dość, że dużo chodzisz ku zdrowotności i figurze, to jeszcze piniondz z tego jest... :smile: Ale chyba niedługo koniec sezonu, nie?

No już niby zbliża się koniec sezonu, ale trochę uda się jeszcze nazbierać.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 27 wrz 2016, 17:47
platek rozy, mam pomysł. weź przykład z purpurowego i zbieraj puszki. Bedziesz mogła spacerować do woli a nawet w wolnej chwili zahaczysz o galerie i czokolade. Ale z drugiej strony cyklopka ma racje bedziesz miała konkurencje w Krakowie niemałą.
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 27 wrz 2016, 17:49
aha tylko musisz uważac na kontrole z ZUSu
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez Wołodi 27 wrz 2016, 17:59
Zaraz idę po 3 ziemniaki dla siebie do obiadu i jak zjem to chcę widzieć odpowiedź na takie trochę z tyłka pytanie - jak mówi się slangowo na studentki z pierwszego semestru które przyjechały uczyć się do miasta z małych miejscowości albo na proces ich "dogłębnego zmiejszczania się" w początkowym okresie pobytu 8) ?
zbanowany

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 wrz 2016, 18:00
Purpurowy, najważniejsze jest jak się czułeś a czułeś się dobrze jak piszesz i to najlepsze z tego wszystkiego.
Żebym ja miał tyle chęci co Ty do zbierania puszek to sam bym zbierał puszki.
®

Sortuj wg