Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kasza_w_spreju 31 sie 2016, 00:53
Siarlek napisał(a): cyklopka gdybym nie widział twoich zdjęć na forum, to tak bym sobie ciebie wyobrażał. Właśnie tak :105:

Ja bardziej tak:
Obrazek

Spamowa wyspa

przez WolfMan 31 sie 2016, 06:40
Dzień dobry ;)
Tak Sobie siedzę z kawą od 3:20 bo jakaś bezsenność dopada......

Spamowa wyspa

przez Motocyklista 31 sie 2016, 08:51
Ostatni dzień wakacji
:arrow: winter is coming
It's not who I am underneath, but what I do that defines me

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 31 sie 2016, 08:53
Motocyklista, dla kogo ostatni dla tego ostatni :) dołączam się z kawką, ale tylko na chwilkę (bo mam jeszcze wakacje)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez JERZY62 31 sie 2016, 10:16
Purpurowy napisał(a):Naszło mnie... na wycieczkę do Rosji. :shock:

Pozdrów ode mnie Putina :smile:
®

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2016, 11:20
Dzień dobry!

Piękna pogoda na pożegnanie urlopu... :105:
Dziś plan jest. Zaraz przygotuję obiad, bo popołudniu mnie nie ma. Kawkowanie z przyjaciółką, potem idę na pierwsze zebranie do nowej szkoły młodego.
Ale jeszcze chwilę odsapnę po spacerze z futrzakiem i zbiorę się, żeby łeb umyć. ;)

cyklopka, Ojojoj... No ile razy ja już mówiłam, żeby przed sfokusowaniem się sprawdzić obiekt... :time: ;) Jak dzisiaj się czujesz?

rolosz, Czekając na remisję życie ucieka... :bezradny:

Purpurowy, Dzięki za wzmiankę o tej przełęczy, dzięki temu poczytałam ciekawą historię.

Witajcie Chłopaki!
Wszystkim miłego dzionka życzę!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 31 sie 2016, 11:24
kosmostrada napisał(a):Dzień dobry!
Purpurowy, Dzięki za wzmiankę o tej przełęczy, dzięki temu poczytałam ciekawą historię.

Witaj.
Mogę Ci polecić również fajny film "Tragedia na przełęczy Diatłowa" z 2013r. Tylko w momencie kiedy bohaterowie wejdą do bunkra, wyłącz film, bo od tego momentu wszystko jest tylko gorzej i psuje cały, jak dotąd klimatyczny film.

A swoją drogą, skoro przeczytałaś historię, to ciekawi mnie, jaka według Ciebie była przyczyna tragedii?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 sie 2016, 11:36
Motocyklista napisał(a):Ostatni dzień wakacji
:arrow: winter is coming

Jesień już jest, siedzę przy kawusi i paczę na pole, jest chłodno, ale słonecznie.

Szczerze, to bym sobie jeszcze poleżała, wyciągnął mnie z łóżka głuchy domofon, jest tyle rzeczy do zrobienia, ważniejszych i mniej ważnych...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 31 sie 2016, 11:43
Dzień dobry,

Dzisiaj odrobinę lepiej się czuję, niż wczoraj wieczorem. Lęki i myśli s trochę zelżały i jakoś mogę się zabrać za jakieś działanie. Kremik do ciała mi się kończy, więc chyba skoczę do drogerii i zakupię się w nowe smarowidło. Do biblioteki muszę skoczyć, poszukać książki niezbędnej do pisania. Jutro do domku jadę na parę dni. Może wreszcie się odważę porozmawiać z mamą o mojej chorobie, tym bardziej, że by mnie czekało ukrywanie pobytu w szpitalu.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 31 sie 2016, 11:56
Carica Milica, cześć.
Carica Milica napisał(a):Może wreszcie się odważę porozmawiać z mamą o mojej chorobie, tym bardziej, że by mnie czekało ukrywanie pobytu w szpitalu.

Mam nadzieję że zrozumie. Takie rzeczy po prostu się zdarzają. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2016, 12:23
Purpurowy, Ta wersja do mnie przemawia: http://www.planetagor.pl/articles/entry ... onstrukcja

Carica Milica, Powodzenia na rozmowie! Myślę, że to dobry moment. Źle byś się czuła kombinując, jak tu ukryć pobyt w szpitalu. Cała Twoja energia by na to szła, zamiast na zdrowienie. Zobaczysz, jaką ulgę poczujesz.

cyklopka, U mnie jeszcze ciepło, choć pod nogami pierwsze żołędzie...

Suszę pazury. Nie jestem zadowolona, jednak nie umiem sobie perfekcyjnie pomalować. Powrót do pracy = powrót do hybrydy. :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 31 sie 2016, 12:31
Witajcie :* rzadko zaglądam ale z dwójką urwisie czasu brak :( u mnie chyba nerwica wraca z mega mocą :/ nie jestem pewna bo wszystko toczy się wokół głowy bólu uciskow mrowienia aż wkoncu dostaje ataku paniki ze rąk mózgu zaraz padne stracę kontakt ze światem itd... poza tym dużo płaczę :( płacze ze strachu z bezsilności itd...
Nie biorę żadnych leków... badania głowy miałam robione 3 lata temu przy diagnozie padaczki i wszystko było ok. Nie wiem co robić co myśleć w którą stronę iść. .. zacząć badać głowę czy udać się do psychiatry?

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 31 sie 2016, 12:46
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 sie 2016, 13:12
Witajcie :*******
W domu oczywiscie c zuje sie dzis niezbyt , ale sadzilamz e tak moze byc wiec robie swoje . Moze tez byc to spowodowane tym ze jutro jade na zabieg do chirurga dentystycznego i bede miala ciachane i szyte dziaslo . I sie bojam tego gorzej jak Czech ;)

Wrzucam Wam kolaze z kilku zdjec z mojej wyprawy .

kosmostrada Kochana milego kawkowania! Ostatni dzien trzeba cos dla siebie zrobic przyjemnego :)
A kiedy Ci te nowe perfumki dojda? Zamowil juz syn prezent?Jestem ich bardzo ciekawa bo tez mnie kusza .

mirunia z wyprawy bardzo jestem zadowolona . Przewodnik z kosmo bedziem pisac wspolnie :D

Carica Milica ja bym juz dawno mamie powiedziala o ile masz z nia niezle kontakty . Niepotrzebnie ukrywac takie rzeczy . W koncu to niczyja wina , choroba jak kazda inna.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg