Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 22:49
Zapasy zrobiłam:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 28 sie 2016, 22:53
Dobry,

Słucham dwójki, bo lubię muzykę klasyczną. Pokłosie szkół muzycznych i pobocznych aktywności. Jeszcze coś dzisiaj napiszę z pracy licencjackiej. A jutro od rana do Biblioteki Jagiellońskiej i mam trzy dni. Temat wrzuciłem w offtopie, jakby ktoś się znał na literaturze z osobowości / tożsamości to będę wdzięczny. Może akurat ktoś coś.

Wyłączyć głowę, reset i zero i piszemy. Mnie to sprawiało przyjemność. Widziałem w tej pracy ogromny sens. Bo to nie tylko praca. Coś, co mnie interesuje, w przyszłości okazja do odświeżenia znajomości i punkt honoru. Bo ja muszę skończyć te studia. Naprawdę, mam 28 lat, różne miałem okresy, od trzech lat nie mogę tego napisać, bo różne zdarzenia, myślenie i terapia.

Sam mieszkam. Jestem goły i wesoły, bez kontaktu z kimkolwiek, bo nie jestem w nastroju, a z drugiej nie widzę podobnych osób. Czaicie. Czułem się wczoraj jak taki, wiecie, patologiczny gość, co równie dobrze mógłby mieć 40 lat i chorować psychicznie. Wory mam pod oczami non stop, zmęczony jestem strasznie. Ja nie wiem, czy jestem chory, czy zdrowy. Generalnie okoliczności i moje doświadczenie nie jest wesołe stąd takie myślenie i dlatego trafiłem na terapię. Generalnie był to kompletny pat i poczucie samotności bez perspektyw, jak się 5 lat temu zapisywałem na terapię. Różne miałem okresy od tego czasu. Ale teraz jest niewesoło. A czas leci. Cóż. Trudno się z tym pogodzić. Myślę non stop o byłej dziewczynie, którą rzuciłem, bo jej pat i apatia pociągnęłaby nas na dno. Nie mogłem wytrzymać, dlatego z nią zerwałem. Skomplikowane to. Napiszę może kiedyś w końcu coś o sobie tutaj.

Dzięki i miłego wieczoru / dobranoc. Hej. I zachowujcie balans ;)

Sorry, że ja tak smędzę. Nie musicie się odnosić, wystarczy też czasem, że se ktoś po prostu napisze. Wiecie ;)

Alo
Ostatnio edytowano 28 sie 2016, 22:56 przez wiecznie młody:), łącznie edytowano 2 razy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 22:54
kosmostrada napisał(a): WolfMan, Aż bojam się sprawdzić co mi wyskoczy... :D

Obrazek
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 28 sie 2016, 22:58
cyklopka, skąd bierzesz tą czcionkę i jak umiesz robić memy? : d

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 23:12
wiecznie młody:) napisał(a):cyklopka, skąd bierzesz tą czcionkę i jak umiesz robić memy? : d

Nie użyłam czcionki, znalazłam gotowy obrazek.

Memy można robić na stronach z generatorami.

Inna rzecz, że umiem naprawdę szybko robić fotomontaże. A czasem trzeba kuć mem póki gorący, bo cała zabawa polega na szybkiej reakcji na zdjęcie.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 28 sie 2016, 23:48
tosia_j napisał(a):rolosz i kosmo, sorry
mi cukier skacze i jestem przewrazliwiona

Nie no, spoko ;)

misty-eyed, moja ciocia chodzi na jogę i bardzo sobie chwali. A na studiach koleżanki z roku się zapisały na jogę w ramach WF i Pani prowadząca krzyczała na te, które przyszły z katarem, że zakłócają atmosferę ciągłym podciąganiem nosa ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sie 2016, 00:26
Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego Księciunio do mnie nie pisze, a np. pisze kolega mojego byłego ze Szwecji, który jest nota bene zajęty, znajomy z dawnego forum muzycznego - Meksykanin i jakiś Japończyk, mieszkający w Anglii, któremu Bóg się kazał uczyć polskiego i pytał mnie o polskie zupy :hide: Jaki to rodzaj karmy? Ktoś się orientuje? Co poszło #nietag?
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez WolfMan 29 sie 2016, 07:39
Dżem dobry ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 sie 2016, 08:51
Dzień dobry,

:zonk: Niedługo lekarz.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25 mg, klonazepam 2-4 mg
(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez WolfMan 29 sie 2016, 08:54
Carica Milica, Hej ;)
Wyluzuj ,będzie dobrze ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 29 sie 2016, 10:48
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 sie 2016, 10:53
Dzień dobry!

U mnie dziś chłodniej tak jak zapowiadali, ale nadal letnio, przyjemnie.

Carica Milica, Trzymaj się Słońce i napisz koniecznie, co z doktorem postanowiliście.

WolfMan, Tak mi się wydawało, że jesteś z Górnego Śląska. Ale i tak byłam rzut beretem w porównaniu z tym gdzie jestem teraz. ;)

cyklopka, Facet ma zapewne inne rzeczy na głowie. Może ma fejsa bo wszyscy mają i tak wypada w dzisiejszych czasach ( zwłaszcza ku promocji), a nie jest fanem korespondencji internetowej.
Świetny mem!
Sama robiłaś te zapasy? :105: ( to chyba papryczki?)

rolosz, Podpalam sobie tylko papierosa. Za często.

misty-eyed, Kochana to nie chodzi do końca o ból, po prostu sama akcja jest dla mnie niestety nie do przeskoczenia. Joga jest super, przypomniałaś mi moje postanowienie o ćwiczeniu przynajmniej 2x w tygodniu... :time:

Miłego poniedziałku Kochani!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 sie 2016, 11:01
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 sie 2016, 12:03
Z lekarzem ustaliliśmy, że idę do kliniki. Nie potrafię się jeszcze do tego faktu odnieść, bo jestem skołowana i mam niezaprzeczalny mętlik w głowie. Jutro lecę ze skierowaniem do szpitala i będę czekać aż zbierze się komisja, która orzeknie, czy się nadaję do przyjęcia na oddział. Mój lekarz stwierdził, że na pewno mnie przyjmą z moją historią choroby. Boję się cholernie tego, co mnie tam czeka.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25 mg, klonazepam 2-4 mg
(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Sortuj wg