Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 sie 2016, 12:09
tosia_j, Taki letni kompres to chyba byłby chwyt psychologiczny... ;)

rolosz, No jak się ogarnę to może jest sens w moich słowach, ale w porannym zamule... Mój syn mógłby coś na ten temat powiedzieć, gdy robi o taką minę czasami z rana :shock: , jak nieopatrznie otworzę jednak usta. :P ( a np. kończę myśl ze snu, albo pytam się go kilka razy o to samo, albo odpowiadam nie na temat... :hide: ).

Idę zjeść tradycyjne sadzone jajka niedzielne. Swięto, bo na szyneczce. :yeah: A jak pisałam mięska nie jadam, co by to żelazo obniżyć. Muszę powiedzieć, że da się, chociaż pierwszy tydzień byłam cały czas głodna. :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 sie 2016, 12:16
a jak ja poglaskalam na dworze obcego psa co byl umazany na boku olejna farba, myslac gdziez to moja kotka sie tak usmolila i czym to domyc
outsider

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 21 sie 2016, 12:24
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 sie 2016, 13:21
Dzień dobry! :papa:

Ależ parnota i duchota na dworze... jak nic po południu może być zlewa, jak się tak uzbiera tam w chmurach.
Ale mimo to przyjemnie iść w letniej kiecce, która powiewa po nogach i z gołymi ramionkami. :yeah: Jutro już chłodno, może to i lepiej, bo będę w pracy i nie będzie żalu, że siedzę w murach. :zonk:
Z rana też miałam lekki zamuł mózgownicy, ale wymasowałam ją myciem i ułożeniem włosów po swojemu, bo wstałam z chochołem w głowie i na głowie :lol:

kosmostrada, kompres z liścia chrzanowego ponoć czyni cuda na ból głowy (nie masz gdzieś w ogródku lub u sąsiada?).
Albo odrobinę Amolu lub Melisany Klosterfrau wetrzeć w czoło i na skronie, bo ileż prochów można brać, a i tak nie pomagają.
To masz ciekawe poranki z tą kontynuacją snów na jawie, ale tak bywa czasami po mocnym śnie i nagłym przebudzeniu. :D
A sadzone na szyneczce + szczypiorek = pychota. Uwielbiam, jak mi się żółtko rozpływa w ustach.
Kosmo, kiedy masz ten wyjazd, pakujesz się już?

tosia_j, jakimś rozpuszczalnikiem trza kotkę domyć, albo zmywaczem do paznokci, wacik nasączyć, a później czystą wodą.

rolosz, jak tam plany crossowe po lesie? Może już wioseł nie trzeba i warto wytrząść tę plątaninę myśli?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 13:48
jakimś rozpuszczalnikiem trza kotkę domyć, albo zmywaczem do paznokci, wacik nasączyć, a później czystą wodą.
przecież to nie jej kot się umazał, tylko obcy pies. Ja bym Tosi poradził, żeby raczej poszła do okulisty :)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 sie 2016, 13:49
Dzień dobry :D !

Taki dziwny dzień dzisiaj...duszno, ciężko, głowa boli...
U mnie już pada i grzmi. Wyjście przełożone, a nawet odłożone. Dzisiaj nie mam nastroju na nic.
To ciekawe, że w ciągu paru godzin psychika tak bardzo zmienia kierunek.
Cieszy mnie jedynie to, że mam świadomość tego, co się ze mną dzieje.

Spokojnej niedzieli z lepszym samopoczuciem życzę wszystkim!!!

Uciekam, by popracować nad sobą ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 13:53
misty-eyed, witaj. Masz rację - dziwny dzień. U mnie było słońce, ale teraz się zachmurzyło, jest duszno okropnie. Kręci mi się w głowie okropnie i na nic nie mam ochoty. Nawet na jedzenie. Ani na czytanie. Chyba nie zechce mi się wychodzić z domu. Chyba najlepiej iść spać (żebym tylko mógł, ale z tym kiepsko i w nocy i w dzień)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 sie 2016, 13:54
widziec to ja widzialam to zwierze bardzo wyraznie
tylko cos mi sie pomylilo
:(

czesc misty
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 13:54
tosia_j, ale pomylić psa z kotem to jednak nie jest dowód na dobre widzenie

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 sie 2016, 13:58
Ḍryāgan, :D w pewnych sytuacjach nie warto działać przeciw sobie. Czasem trzeba odpuścić. Na pewno nie można dopuszczać do sytuacji zamknięcia się w domu /Tobie to nie grozi-pracujesz/, ale mieć komfort - ja niczego nie muszę.
W domu, zawsze czas się jakoś zagospodaruje...

tosia_j, hej :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 14:06
misty-eyed, od jutra mam urlop, więc nie pracuję. A ostatnie dwa tygodnie byłem na zwolnieniu

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 sie 2016, 14:20
A u mnie nadal słońce i duchota. Pewnie niedługo przyjdą te chmury burzowe od misty-eyed :papa: - do mnie.

Ḍryāgan, zrozumiałam, że Tosia pogłaskała psa umazanego farbą, a później swoją kotkę (ubrudziła go), myśląc, gdzież to się kotka wymazała farbą.
Oj tam, oj tam, dzień ciężki, a Ty się Dryagan tak nie czepiaj, co? ;)

misty-eyed, spokojnego dnia przy domowej kawusi... no już bez bezy, może coś innego znajdziesz w domu ze słodkości. :D
A spacer będzie pod wieczór, po deszczu na świeżym powietrzu, o.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 sie 2016, 15:05
Ḍryāgan, chodziło mi o to, by nie pielęgnować ewentualnie agorafobii /z którą ja miewam problemy/.

mirunia, tak, kawusia już była... Mąż kupił w Biedronce winogrona bezpestkowe - Sultanas Turkiye /sezon się zaczął/, w cenie bardzo niskiej / trochę ponad 5 zł/, a to sama słodycz, także będzie bez bezy :D dzisiaj...
Polecam, jeśli macie w okolicy możliwość zakupu-pycha!!!

Mimo wszystko, zawirowań psychicznych ciąg dalszy...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 sie 2016, 15:10
Ḍryāgan, zrozumiałam, że Tosia pogłaskała psa umazanego farbą, a później swoją kotkę (ubrudziła go), myśląc, gdzież to się kotka wymazała farbą.
Oj tam, oj tam, dzień ciężki, a Ty się Dryagan tak nie czepiaj, co?

mirunia, mam "zanadto wyedukowaną świadomość", to dlatego. Strasznie mi się ten cytat spodobał i będę go nadużywał teraz :)
misty-eyed, agorafobii chyba nie mam, no może czasami. Prędzej jakąś fobię społeczną.

Sortuj wg