Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 sie 2016, 20:54
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Środowiska ogólnie, a nie tylko fizyczne przemieszczenie się. Np. idziesz na uczelnię do innego miasta- zmieniasz środowisko - poznajesz nowych ludzi, przebywasz w innych kręgach towarzyskich. Zapisujesz się do np. klubu żeglarskiego - spędzasz tam czas, poznajesz ludzi o podobnych zainteresowaniach, vide wkraczasz w nowy krąg towarzyski. Podsumowując zmiana środowiska wymaga czasu i działania.

No przecież skoro pojechałem do Warszawy, to spotkałem innych ludzi, z innego środowiska niż moje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 sie 2016, 07:45
Dzien dobry :***********
Ja dzis troche pozniej do pracy mam bo jade sluzbowo do Mops z papierami. A tak wczoraj z now bol glowy ale pogoda , raz deszcz , raz slonce... tak caly dzien. Do tego mialam tak bardzo duzo pracy ze nie mialam czasu nawet na chwile tu zajrzec a po pracy bylam juz tak padnieta ze nie mialam sil.

mirunia Kochana zobacze co z tym lekiem ktory doktor zapisal bo cos mi sie widzi ze to cos podobnego do Vicebrolu ktory niby ma takie samo dzialanie i ktoryu nie pomagal mi a ni na jote a wrecz nawet po nim glowa bolala bardziej.

kosmostrada pomysl na wyjazd fajny ! mam nadzieje ze sie uda i wrocisz zadowolona :)
Ja sama mam jechac na kilka dni juz za c hwile bo urlop biore ( tydzien) i tez mam obawy.

Zycze Wam milego dnia! Koncze kawe i lece pod prysznic.

Zimno jak diabli w domu mam ...

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 07:59
platek rozy, mówisz, takiś sam płatek, jak te z "American Beauty" ? :D
robaki-biedaki xD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 08:00
Purpurowy, ja tam przepuściłbym wszystko na wódę i dziwki :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 08:19
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 sie 2016, 08:55
Purpurowy napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):Purpurowy, wniosek jest jeden: pieniądze szczęścia nie dają, prawdziwych przyjaciół za kasę nie kupisz, kupić można seks, ale nie miłość

Prawda.
Szkoda tylko że mogę sobie pozwolić tylko na takie za kasę.
nie wierzę w to. Po prostu nie znalazłeś jeszcze tej właściwej. Młody jesteś jeszcze i nie dziamol. A przede wszystkim nic na siłę, co ma być to będzie. I nie przepuść zaraz całej tej kasy

Dzień dobry wszystkim tak w ogóle - Nihil, platek rozy hello
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 08:58
Ḍryāgan, salve, amice ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2016, 11:18
Dzień dobry moi drodzy!

U mnie też zimność, musiałam wyciągnąć w nocy grubszą kołdrę, bo marzłam.
Staram się jakoś pozbierać od rana. Dziś plan niewyszukany, idę do pracy, a potem muszę posprzątać.
Dobra wiadomość dnia - udało mi się na jutro wcisnąć do fryzjera, co od razu o jeden mały punkcik mi polepsza humor, bo już dziś załamana byłam szopą na swojej głowie ( chodzę w koczku, żeby mnie nie denerwowały te włosiska).
Choróbsko nadal szaleje, w zasadzie nie rozstaję się z chusteczką do nosa.

Miłego dnia!

Nihil, Jak wygram w totka to uderzam do Ciebie, jako miszcza doradztwa finansowego. :D

platek rozy, Niestety u mnie nie działa urlopowa zasada wielu nerwicowców - oderwanie od zwykłej rzeczywistości - cudowne uzdrowienie. ;) Zawsze istnieje opcja, że będę miała przez 4 dni zgon i tak spędzę wypad. No ale próbować trzeba, zwykle radzę sobie w ten sposób, że kłusuję przez miasto (nie dając wytchnienia towarzyszom podróży :roll: ).
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 11:27
kosmostrada, kwestia światopoglądu, tych priorytetów - ja w swym dekadencko-nihlistycznym usposobieniu niczego się nie dorobiłem, zapewne już nie dorobię, to też "tylko karmię zmysły" ;) Tobie proponowałbym kupować ten "fizyczny" kruszec - złoto, srebro - żadnych tam lokat bankowych, funduszy inwestycyjnych :P
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 18 sie 2016, 11:40
Tylko chyba mnisi buddyjscy chwalą ubóstwo.

Spamowa wyspa

przez takie tam 18 sie 2016, 11:48
Purpurowy, z tego co napisałeś wynika, że spotkałeś się w zasadzie z takimi samymi ludźmi w obu miejscach (pod względem charakteru). kosmostrada dobrze radzi.

Zaczęło się to fajne uczucie lekkich zawrotów w głowie, chyba będzie górka ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 11:55
Purpurowy, postawisz flaszkę, będziem się kumplować :D

takie tam napisał(a):Zaczęło się to fajne uczucie lekkich zawrotów w głowie, chyba będzie górka ;)

takie tam, znaczy się, montujesz na szybko te glewia, po czym wykurwiasz szukać jakiegoś bohurtu ? :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez takie tam 18 sie 2016, 12:04
Nihil, no ba :D Swoją drogą, bohurt to takie ładne słowo z tradycją - na największym, który odbył się w Niemczech w XV w. bodaj lało się po 300 osób na stronę ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 sie 2016, 12:13
Dzień dobry spamowicze,

Dzień drugi powrotu do łykania olanzapiny. Nie wiem na co już biorę ten lek, bo chyba nie na sen, bo w tej kwestii nie daje sobie rady. Położyłam się o jedenastej, przewracam się z boku na bok, kręcę i wiercę się po łóżku i słyszę, jak wybija dwunasta, później pierwsza. Jakoś zasnęłam, ale ciągle się wybudzałam, nie śpię od siódmej trzydzieści, zmęczona i przymulona nie jestem. A z fluanksolem, tak jakbym cukierki łykała - nie czuję kompletnie nic. Żadnych uboków, żadnych pozytywnych efektów. Nie ogarniam. :bezradny:
Teraz kawkuję i uczę się słoweńskiego.

kosmostrada, zdrowiej i dbaj o siebie!

takie tam, :nono:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Sortuj wg