Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 21 lip 2016, 11:52
Dzień dobry misie,

Jestem okropnie senna i nieprzytomna. Spaaaać!!! :why: Może pójdę na spacer połapać pokemony. :lol:

HoyaBella, WolfMan ma rację, małymi kroczkami do przodu. Wyjdź najpierw na zakupy, później zrób jakiś większy dystans.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 lip 2016, 13:20
Dzień dobry! :papa:

Melduję posłusznie, że został mi jeszcze jeden dzień pracy i ... upragniony urlop! :yeah:
Oj tak, znowu jakiś śpiący dzień, a jak wzięłam dzisiaj esci, to już w ogóle całkowita zamuła i kołowatość. Ale wytrzymam to zombi w sobie, później minie.
Tylko muszę trzy razy bardziej myśleć, bo nie ma we mnie bystrzaka dzisiaj. :roll: Sączę kawusię i dalej nos w papiery, nie ma to tamto...

kosmostrada, to fajnie, żeś pospała dłużej, może idzie ku lepszemu, oby! Jak główka, minęło bolenie?
Ale smaczne jedzonko masz dzisiaj w planie, mmmmm... to zajęcie na razie jest, a później może ogródek zaliczysz i podłubiesz w nim, albo popołudniowa wycieczka rowerowa? Trzeba czasami przewietrzyć myśli... mam to w planie na urlopie. :D

HoyaBella, najlepiej wchodzi jajeczko na miękko i pomidor. :D
A naukę wychodzenia z domu już trenuj, tak jak podpowiadają Ci WolfMan i Carica Milica, - witam i pozdrawiam!

Miłego popołudnia Wszystkim! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lip 2016, 13:41
Dzień dobry.
O ile wczoraj w nocy jeszcze się jakoś trzymałem, to w pewnym momencie pewna osoba dobiła mnie tak, że marzy mi się już tylko kula w łeb.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lip 2016, 13:42
mirunia, No Kochana to już z górki i laba! :yeah: Teraz to już wszystko się wytrzyma.
Właśnie wróciłam z zakupków, popołudniowa kawka i pichcenie. A potem zobaczymy. Też mam nadzieję, że ku lepszemu idzie, bo dziś bez tego obezwładniającego lęku... W sumie co tu się nastawiać, po prostu się cieszę lepszym dniem, choćby na zwolnionych obrotach. :smile:

HoyaBella, Sio z chałupy, choćby za róg! Potem będzie łatwiej, jak już będzie trzeba wylec.

Ależ dobrości w warzywniaku o tej porze roku... :105: Nie wiedziałam co wybrać, zdecydowałam się na morele, śliwki i czereśnie. A z biedry przytachaliśmy z młodym arbuzora!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lip 2016, 13:47
Purpurowy, :papa: Nie chcę Cię wypytywać, więc tylko ściskam. Wiesz my tu mamy przecież wszyscy bez względu na dolegliwości huśtawki. A jak już był jakiś super okres, to ten gorszy czas tym bardziej się do doopy wydaje. Trzeba przetrzymać, to jest w ogóle życie, że raz lepiej raz gorzej. Masz teraz fajny plan " naukowy" ( jak czytałam ), pójdziesz do ludzi, może coś fajnego z tego wyniknie. Nie daj się!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lip 2016, 13:49
Po prostu nie mam pojęcia co mam zrobić z tą osobą. Nie mogę zerwać kontaktu, ale dłużej tak nie pociągnę.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 21 lip 2016, 13:50
mirunia, jeszcze trochę i wypoczniesz. Myśl już tylko o urlopie.

kosmostrada, u mnie warzywne szaleństwo e kuchni, bo wczoraj rodzice przywieźli świeżą dostawę z działki. Także na przekąskę zaliczyłam chipsy z jarmużu, na obiad będzie leczo, a na kolacje zaserwuję frytki z buraków.

Purpurowy, wpadaj do Pyrowa. Humor Ci się poprawi. :D
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lip 2016, 13:51
Carica Milica napisał(a): Purpurowy, wpadaj do Pyrowa. Humor Ci się poprawi. :D

Dziękuję za zaproszenie, ale obawiam się że już na pierwszym dworcu wszedłbym pod pociąg, zamiast do środka.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 21 lip 2016, 13:53
Purpurowy, nie mów tak nawet. Co się dzieje, że tak się czujesz?
Człowiek z bieguna.
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 lip 2016, 14:59
Witam :papa:

Carica Milica, a gdzie ten Pyrów, w której części Polski to może ja wpadnę? :P Do naszego forumowego rudaska, jak to dyrygan ( czy jakoś taki ma nick ) nazywa Ciebie :D
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lip 2016, 15:00
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, nie mów tak nawet. Co się dzieje, że tak się czujesz?

Ciężko powiedzieć... niedawno zaczęło być gorzej, wczoraj dobiła mnie wiadomość o likwidacji zajęć i jeszcze w nocy pewna osoba dowaliła.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 lip 2016, 15:14
Purpurowy, jakich zajęć, gry na gitarze? Też mi by było przykro i byłbym zły jak by mi coś odebrali.
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lip 2016, 15:15
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, jakich zajęć, gry na gitarze? Też mi by było przykro i byłbym zły jak by mi coś odebrali.

Tak, na gitarze. 3 lata siedzenia w domu, a jak sobie coś wreszcie znalazłem to zlikwidowali.

Plus pewna znajomość dobijająca mnie psychicznie...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 lip 2016, 15:42
J3RZY62, Pyrów/Pyrlandia to przydomek Poznania i Wielkopolski.

HoyaBella, proponuję odpalić internet w telefonie i zacząć łapać poki, najpierw w domu, potem koło domu, potem coraz dalej, żeby znaleźć rzadsze gatunki.

Dzisiaj chyba dzień zmarnowany, bo przed obiadem nic nie załatwiłam. Za godzinkę się zbieram na kurs :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Sortuj wg