Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 lip 2016, 15:11
Pozdro z pociągu. Purpurowy wyrywa dziewczyny. :D
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 13 lip 2016, 16:18
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!!!Walczę w domu z komarami i muchami.Zakupiłam specjalną lampę,która ma je "kopać" prądem.Dla przedstawicieli Spamowej na Woodstock przedniej zabawy :smile: :smile: :smile:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 lip 2016, 16:38
kosmostrada, jeszcze nie kółkuję, na razie chodzę na wykłady. Wydaje mi się, że lepiej prowadzą zajęcia. W poprzednim ośrodku facet tylko czytał ze slajdów, a tutaj tłumaczy, zadaje pytania. Oczywiście filmiki instruktażowe też są, robię notatki.

Właśnie się dowiedziałam, że są warsztaty pieśni łotewskich, a bardzo, bardzo potrzebuję teraz czegoś takiego. Hmmm, pojadę zaraz po kursie, może mnie wpuszczą. :uklon:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 lip 2016, 16:44
Carica Milica napisał(a):Pozdro z pociągu. Purpurowy wyrywa dziewczyny. :D

dlatwgo nie moge sie do niego dodzwonic :why:
outsider

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 13 lip 2016, 16:50
cyklopka napisał(a):Właśnie się dowiedziałam, że są warsztaty pieśni łotewskich, a bardzo, bardzo potrzebuję teraz czegoś takiego. Hmmm, pojadę zaraz po kursie, może mnie wpuszczą. :uklon:

a płatne to jest?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 lip 2016, 17:13
Witajcie :**********
Ja dzis strasznie snieta , normalnie jakbym na spiaco wszystko robila . Oczywiscie juz mnie to zdarzylo przerazic :roll: :roll:
Poza tym pogoda dziwna , cala noc duza ulewa , rano chlodek , pozniej gorac.
Zmeczona jestem . W pracy starsm sie chociaz ciut oszczedzac te noge z rwa i kregoslup.

mirunia Slonce jak teraz? Lepiej? Zawroty minely? Jak po poludnie spedzasz?

kosmostrada Kochana oj jak ja to rozumiem . Dobija mnie takie samopoczucie , nie umiem sie wtedy cieszyc ze mimo ujowego samopoczucia gdzies tam bylam , cos widzialam , ze jednak dzien stracony nie byl.

wieslawpas, ja bym oszalala jakbym miala sie spotykac tylko tak jak Ty sie zamknoles w kregu znajomych z terapii czyli zaburoznych . Wierz mi normalne zajecia , wychodzenie do zwyklych miejsc i spotykanie z ludzmi ktorzy zaburzeni nie sa duzo daje. Nie mozna zyc terapia i zyc tylko w kregu swojej choroby . Bo nigdy z niej nie wyjdziesz ani nigdy sie nie polepszy.
Normalna praca , troche normalsow za znajomych i znaleziene pasji pisalsmy Ci juz nie raz o tym' Coz chcesz osiagnac siedzac calymi dniami jak nnie wszpitalu to na dziennym? Toz ocipiec idzie wtedy!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 lip 2016, 17:27
platek , jakze wiesław moze ocipiec? :bezradny:
outsider

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 lip 2016, 17:29
tosia_j, ano mozna kazdy moze , tak samo jak i ochujec :pirate: :evil:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 13 lip 2016, 17:36
Oj ludzie ja teraz dużo robię, żeby żyć w normalnym świecie. Jeżdżę na wycieczki motocyklowe w weekendy i w tygodniu. W tym tygodniu dwie wycieczki. Poza tym chodzę wieczorem do pubu codziennie.

wycieczki w parę motocykli oczywiście.
Ostatnio edytowano 13 lip 2016, 17:38 przez wieslawpas, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 lip 2016, 17:36
to juz wolę sie okocić, tzn przytulic do Kotki ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 lip 2016, 17:39
wieslawpas, no akurat alkohol raczej nie pomaga w nerwicy . Moiim zdaniem bez sensu platanie sie po oddzalach dziennych , po prostu znalezc dobrego indywidualnego T i zyc , zyc jak sie da najnormalniej. Widze ze mi praca na umysl sluzy , nie sluzy tylko mojemu cialu a dokladniej kregoslupowi ale psychicznie czuje sie lepiej mogac isc mieedzy ludzi i zajmujac glowe czyms innym niz zaglebianiem sie w swoja chorobe .

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 13 lip 2016, 17:45
ale ja w ogóle nie piję alkoholu tylko lecha bezalkoholowego. co się tyczy pracy, to mam własną firmę i nie ma dla mnie sensu praca na etacie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 lip 2016, 17:45
wieslawpas, to moze wiecej sie firma zajmij , pisales ostatnio ze Twoja firma i finanse leza przez dzienny.

Spamowa wyspa

przez Stakatela 13 lip 2016, 17:59
Witam wszystkich :papa:
wieslawpas zgadzam się z płatkiem rozy. Ważne jest,aby znaleźć sobie zajęcia, żeby oderwać się od myślenia o lękach, nerwicach. Mi tam w nerwowych chwilach pomaga wyjście na miasto i nawet samo patrzenie na innych ludzi.
A tak przy okazji - wieslawpas napisz coś fajnego :) Książka o szynkadeli b. mi się podobała i fajnie, że byczek przeżył do końca książki :)

Sortuj wg