Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 cze 2016, 11:43
Ḍryāgan, tylko nie kujonku. :P Odpuść sobie dzisiaj pracę naukową i niech Cię porwie sobotnie nicnierobienie. :) Uleczony i to bez wcinania leków, nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę Twoim stanem, mój drogi Miko. Teraz tylko trzymać się tego stabilnego kursu i płynąć.

Karolina66, dziękuję. :) Lubię sprzątać, ale absolutnie się nie pogniewam, jak ktoś mnie wyręczy.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 11:46
Carica Milica napisał(a):Uleczony i to bez wcinania leków
wiesz, że to niemożliwe, ale cieszmy się chwilą i chwilo trwaj!

Karolina66, ja Wam mogę posprzątać :) przynajmniej będę miał wymówkę, żeby nie pisać.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 18 cze 2016, 11:49
muszę pisać a mnie roz-no-si ze złości na siebie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 cze 2016, 11:52
Ḍryāgan, dobrze prawisz. :great: Dzisiaj możesz u mnie zrobić porządki, bo nie mam za bardzo czasu na sprzątanie. A później mogę poczęstować kawą i ciachem.
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 11:53
Carica Milica, już lecę, tylko odpalę prywatny samolot :)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Karolina66 18 cze 2016, 12:00
Ḍryāgan,sprzątający naukowiec?A gdzieś Ty się chłopie uchował?Dzięki wielkie,jestem pod wrażeniem(!)Spokojnie turlam sobie ten bałaganik i jakoś idzie.Kuchnię mam z głowy :D

Carica Milica,po sprzątaniu należy się nagroda-ja na to ciacho też się zapraszam,przylecę na prywatnej miotle(przyda się do sprzątania!) :D :D :D

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 12:05
Karolina66, bo ja taki naukowiec od miotły :) czasem trzeba coś pozorować, żeby z roboty nie zwolnili (zwłaszcza jak się ma na sumieniu różne tam grzeszki manijne)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 cze 2016, 12:29
Ḍryāgan, Karolina66, to już wstawiam wodę na kawę. :mrgreen:

Trzeba się powoli zacząć robić na bóstwo. :yeah:
Człowiek z bieguna.
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 cze 2016, 12:30
Dzień dobry Wszystkim!! :papa:

Dyskusja o porządkach przy sobocie to norma - ja już jestem po, ogarnęłam chałupę, polatałam z odkurzaczem i mopem (łącznie z balkonem). :D
Bardzo lubię sprzątać i prać, ale w taki gorący dzień jak dzisiaj - przystopowałam już, bo mi pot zalewał oczy. :shock: Teraz gotowanie obiadu.
Też lubię mieć poukładane wszystko na swoim miejscu i nie szukać, jak coś mi potrzebne od zaraz.
Popołudnie w takim razie wolne, dla siebie- bo też trzeba i o siebie zadbać i dopieścić. :D

A nasze Chłopaki to supermani - u siebie zrobią porządek i jeszcze chętni na odrzutowcu do koleżanek przylecieć i pomóc! :great: :mrgreen:

Ḍryāgan, cieszę się, żeś w dobrej formie i niech to trwa jak najdłużej. Należy Ci się! :great:

Carica Milica, dobrej zabawy na weselu z dobrym apetytem i nastrojem! :papa:

Karolina66, o jedną palaczkę na wyspie więcej. :D Postaraj się robić spację po przecinkach i kropkach, lepiej się będzie czytało Ciebie. :D

Miłej soboty!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez WolfMan 18 cze 2016, 13:02
Dzień dobry ;)
Pogoda fajna słoneczko,nieza ciepło /taką pogodę lubię/ poszaleje sobie dzisiaj na motorze,najpierw jeszcze jadę na strzelnicę postrzelać z różnej broni,zutylizuje napięcia i złe humory ;)
Miłej soboty ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 13:20
WolfMan, powodzenia. Prawie zazdroszczę :) ale tak życzliwie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 cze 2016, 13:29
Dzień dobry Dziewczyny i Chłopaki!

Wichura mi połamała cały mój motylowy krzaczor. :why: :why: :why: I jeden pomidorek ucierpiał i bratki w donicy. To straty oprócz pawilonu. Ech...
A tak to nadal u mnie wieje, właśnie wietrzysko przygania chmurzydła.
A ja dziś w ferworze wyprawy młodego do kolegi na dwa dni na jakąś survivalową imprezę - min. lataliśmy za latarką czołową po mieście. :roll:
Nakarmiłam , wyprawiłam, teraz kawka, papierosek, jakieś ogarnięcie, spacer z psem i do biura.
Co do porządków - hardcorowe będą na urlopie, teraz tyle tylko żeby nie zarosnąć... ;)

Karolina66, Ja też jestem "artystycznym" bałaganiarzem, moje chłopaki to klasyczni bałaganiarze, więc jak nie pracowałam, to sprzątałam codziennie... :hide:

Carica Milica, Dobrej zabawy Kochana! ( a mówiłam, że to z niejedzenia zemdlałaś... :time: )

mirunia, Luzujesz się Słońce w domku, czy gdzieś Cię poniosło?

Jakoś chyba w nie najgorszych humorkach jesteście? :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 13:34
kosmostrada napisał(a):motylowy krzaczor.
co to jest "motylowy krzaczor"? Witaj, mam nadzieję, że mimo strat w dobytku też jesteś w nienajgorszym nastroju :)

Spamowa wyspa

przez Karolina66 18 cze 2016, 13:36
kosmostrada , już Cię lubię...kawka , papierosek - jesteś mi bliska jak nie wiem co (!!!) :D :D :D i jeszcze ten "artystyczny" bałagan! A ja moi mili "całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę" ;)

Sortuj wg