Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2016, 13:30
Pozdrawiam :papa: :papa:

Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 cze 2016, 14:21
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 15 cze 2016, 16:31
Ḍryāgan napisał(a):wiejskifilozof, a to ma dla Ciebie tak duże znaczenie, że wszędzie podkreślasz ten wiek? Bo na przykład dla mnie nie ma. Może być kobieta czterdziestoparoletnia, która wygląda młodo i jest zadbana i wcale się nie poznasz nawet ile ma w rzeczywistości lat

Ula wygląda młodo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2016, 18:15
Hej, :papa: co tu taka cisza nastała, wszyscy zajęci i zapracowani :?:

kosmostrada, platek rozy, cyklopka, misty-eyed, gdzie się podziewacie cały dzień?

kosmostrada, platek rozy, co z Wami Dziewczynki, bo zaczynam się martwić... :cry: wszystko ok?

Mnie dzisiaj roznosiła energia w pracy... :shock: ale ile roboty zrobiłam, to głowa mała. Po pracy też pozałatwiałam wiele spraw i teraz dopiero zaczyna brać mnie zmęczenie i znużenie. Czas odpocząć, bo od rana na wysokich obrotach... i nastąpiła klapa. :bezradny:
Nastawiłam jeszcze rosół z indyka i kawałka kaczki, sporo warzyw i już zapach roznosi się po domu. :yeah: A chodził za mną od kilku dni. :D
Pogoda na wieczór się poprawiła, zrobiło się ciepło i słonecznie, bo do wczesnego popołudnia było niezbyt ciepło.
Teraz herbatka i odsapka.

Pozdrowienia dla męskiej części Wyspy. :papa:

Spamowa wyspa

przez alone05 15 cze 2016, 18:16
Pan od gimnastyki został wypisany z oddziału, szkoda, że odchodzi, dobrze prowadził gimnastykę, chodziłam tam głównie ze względu na niego, komunikatywny facet, żegnał się ze wszystkimi i podał mi rękę, przystojny brunet, bardzo dobry człowiek, o dobrym sercu, nigdy go nie zapomnę, będę go zawsze pamiętać.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 cze 2016, 18:25
mirunia, hej. Tak jakoś większość ludzi wywiało. Ja też z doskoku, bo oglądam Euro jako wierny kibic. Teraz w necie, bo mi szkoda kasy na Polsat 2
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2016, 18:37
Ḍryāgan, no wywiało, w końcu lato, ludzie korzystają też z ruchu na świeżym powietrzu, uczą się. No i w końcu też Euro jest. Oglądam tylko mecze z Polakami, więc jutro kibicuję.
Ja się martwię o Kosmo i Płatka - czy dobrze się czują, czy depra Ich nie powaliła, bo i tak bywa. :bezradny: Mam nadzieję, że są tylko zajęte lub zmęczone.

Miłego kibicowania i dobrych emocji Ḍryāgan.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 cze 2016, 18:38
mirunia,:********* Kochana zyje , ale jestem tak zmeczona ze nawet nie siadam do kompa w domu. Dzis ledwo wstalam tak mnie@ sponiewierala , bol brzucha , slabosci ... esh . A mialam jeszcze po pracy rozmowe o prace ale szkoda nawet pisac na ten temat... Dziadostwo i tyle.
Bola mnie stopy , kregoslup i brzuch . W pracy multum rozliczen kwartalnych , ledwo zyje .
Jak Ty sie czujesz Slonce?>???

Witajcie Wszyscy :********** :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2016, 18:52
platek rozy, cieszę się, że Cię widzę. Ciężki dzień miałaś jak widzę, i jeszcze te dolegliwości różne Cię dopadły. :bezradny: Tak myślałam, że ta praca w hurtowni, to będzie do luftu... nie żałuj.

A ja dzisiaj dobrze, jak już pisałam roznosiła mnie energia i też sporo pracy miałam. Teraz odpoczywam, bom oklapła. :bezradny:
Wymocz stopy w soli, to odprężysz je - ja tak zawsze robię jak mnie bolą i smaruję żelem p/bólowym.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 cze 2016, 19:06
Witam ;)
Jak nie urok to...przemarsz wojsk :roll:

O 3.30 kulturnie obudził mnie ból, czego? Całej lewej strony twarzy, zaczynając od dziąsła a na migdałku kończąc. Powstałam, poszłam sprawdzić do łazienki co jest grane a tam dziąsło przy dolnej 8 całe opuchnięte od wewnętrznej strony :evil: w pracy sobie trochę z tego powodu pochodziłam po ścianach, bo tabletki p/bólowe pomagały na chwile [serio serio rozważałam już podanie sobie morfiny - w końcu kod do sejfu z narkotykami znam :twisted: ] a po pracy biegiem marsz do dentysty na gwałt. I co? stan zapalny jak ta lala bo 8 próbuje wyjść a nie może bo ją właśnie dziąsło ogranicza i nic się za bardzo z tym nie da zrobić. Skończyło się na antybiotyku, a za tydzień w piątek marsz do chirurga szczękowego usunąć tego zęba w cholerę. :pirate:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 cze 2016, 19:06
mirunia, Kochana wlasnie tak musze zrobic , dziekuje :********** Teraz mnie odmozdzylo calkiem , chyba ze zmeczenia.
Jutro sobie odbiore male rozpieszczenie --- perfumy arabskie w olejku Delice D'Arabie.
:105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Prakseda 15 cze 2016, 19:13
Cześć Wszystkim :)

acherontia-styx, współczuję :roll: Znam problem z doświadczenia. Ból po zabiegu i tak zdaje się być błogosławieństwem w porównaniu z tym, jak taka "nienarodzona" ósemka potrafi "umilić" życie.

Ja z kolei od kilku dni cierpię na nadwrażliwość skóry w okolicach żeber i pleców. Nie jest ona ani obrzęknięta, ani zaczerwieniona, żadnych zmian, a mimo to boli - coś a la pieczenie. Ktoś coś może wie, skąd takie dolegliwości mogą się brać?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 cze 2016, 19:35
mirunia, Oj Kochana, czytam, ale nie mam siły pisać. Mam ciężki miesiąc w pracy i obowiązki szkolne związane z zakończeniem roku i atrakcje zwiążane z @... :hide:
Wczoraj byłam na wernisażu, ale bardziej w ramach pracy, bo ledwo się zebrałam. Wróciłam o 10tej, a do pierwszej nie mogłam zasnąć. Dziś nie poszłam na spotkanie z przyjaciółką, bo po prostu leżę od powrotu do domu. Czuję się strasznie fizycznie, a i głowa jazdy funduje. Już trzeci rok z rzędu czerwiec jest dla mnie najgorszym miesiącem. A jeszcze muszę upiec ciasto na jutro na bal dla młodego i iść jutro pomagać przy przygotowaniach i po imprezie. W piątek idę do pracy... :bezradny:
Trzyma mnie tylko to, że za 2 tygodnie urlop. Może będzie lepiej, może nabiorę sił, bo na razie to nie nadążam za życiem.

Wszystkich Was ściskam!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 15 cze 2016, 19:50
To widzę że u wszystkich dziś dół.
U mnie tež
Ojciec na L4 pije codziennie
W piątek idę do lekarki błagać ja żeby nie dawała mu więcej L4.
Myślicie że mu powie że u niej byłam??
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Sortuj wg