Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 maja 2016, 13:00
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 maja 2016, 13:18
Bylam w Roskku , w deszczu lecialam , w kaloszkach . Zakupy zrobilam . Kupilam jeszcze obok w sklepie mloda kapustke , wiec ugotuje sobie z duza iloscia koperku.
Wlaczylam muze i ide pranie porozwieszac na suszarce.

mirunia, Kochana moze to od kregoslupa???? Te zawroty. :-|

Aurora88, Mialam w tamtym roku miete na parapecie ale w tym jeszcze nic nie posadzilam . Moze na cos sie skusze , zobacze jak bede stala z kasa , poki co musze buty pelne kupic i bluzke eventowa.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 14 maja 2016, 13:42
Dzień dobry... :D

Mam już termin na MR, ale dopiero na październik. Może ew. zadzwonią do mnie, gdyby coś wcześniej się pojawiło. Wyruszyliśmy rano, bo to dość daleka droga, ale dobrze, że choć jednym autobusem. Cieszę się, że dałam radę, bo nie chciałam jechać taksówką, szkoda pieniędzy, których, jak większość, za wiele nie ma, ciągle na coś brakuje...kredyt mieszkaniowy pożera mnóstwo środków!!!

Deszczyk siąpił od rana, teraz przejaśnia się, słońce zaczyna wychodzić zza chmur.
Ja też już po zakupach - jutro sklepy nieczynne, więc zaopatrzenie na dwa dni trzeba było zrobić.

platek rozy, Kamilko, ja tez od wielu lat zaglądam do recenzji i opinii na wizaz.pl, ale zakupów tam nie
robiłam.
Nie wiem czy korzystałaś z szafa.pl, ja tam kupiłam wiele fajnych rzeczy ubraniowych, i nowych i używanych-polecam.

mirunia, czy Ty miałaś rezonans głowy, czy kręgosłupa szyjnego? Z kontrastem?
Ja przed wielu laty miałam wiele razy rezonans, tomografię, ale teraz jestem, mimo wszystko, w gorszej formie psychicznej. Jednak tak bardzo chcę już wiedzieć, co mi jest, że muszę to zrobić...choć zachwycona nie jestem.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 maja 2016, 14:46
z kałsznikowa były kule w kratkę
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Arfour 14 maja 2016, 14:54
Dzień dobry.
Arfour

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 maja 2016, 15:11
misty-eyed, witaj! Październik - to już lepiej brzmi niż grudzień.
Aniu, ja miałam MR kręgosłupa szyjnego, bez kontrastu. Miałam dwa razy robiony, w 2008 i 2014r.
Myślę, że neurolog po wywiadzie i zbadaniu Ciebie widzi konieczność MR głowy, chociaż szyjka też by się przydała pewnie. :bezradny:
Ale dobrze, że już masz termin i diagnozowanie idzie do przodu. A miałaś już kiedyś robiony MR szyi?
Aniu, bardzo się stresowałam tym badaniem, bo jest nieprzyjemne, ale do przeżycia. :D

U mnie się rozpadało na całego, nieźle chlusnęło, aż rzeka płynie po szosie, nawet zagrzmiało.

platek rozy, też tak sądzę, że od szyjnego, bo w kołnierzu lepiej mi jakoś.
O, młoda kapustka z koperkiem pychota. Też patrzyłam na rynku na nią, ale nie miałabym dzisiaj sił ją kroić i pitrasić, kupiłam sałatę.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 14 maja 2016, 15:20
Witajcie
Ja na obiad mam kebaba
Nie wychodzę z łóżka od środy
Dopiero we wtorek się wybieram do mopsu
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez Stakatela 14 maja 2016, 15:26
Witajcie,
Lusesita Dolores i co to za sens tak w łóżku ciągle być ?

Spamowa wyspa

przez Arfour 14 maja 2016, 15:39
Stakatela, witaj.
Arfour

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 14 maja 2016, 15:39
Stakatela, Nie wiem.
Nie mam siły na nic innego:(
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez Arfour 14 maja 2016, 15:48
Czy można być uczulonym na orchidee lub magnolię i jeśli tak, to czy może od tego boleć głowa?
Arfour

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 14 maja 2016, 16:15
Arfour napisał(a):Czy można być uczulonym na orchidee lub magnolię i jeśli tak, to czy może od tego boleć głowa?

Chyba tak,jak masz alergię.

Ja kupiłem dziś dwie puszki ciecierzycy.I cieszę się,że Anna Karczmarczyk wygrała Taniec Z Gwiazdami.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 14 maja 2016, 16:27
Cześć wszystkim,

Cały dzień boli mnie głowa. :/ Pogoda na wschodzie się zepsuła, deszcz pada i jest pochmurno. Marudna dzisiaj jestem.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25 mg, klonazepam 2-4 mg
(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 maja 2016, 16:38
Dzień dobry Kochani!

Co to za dziwny rok, że u mnie jest ładna pogoda cały czas? Niby fajnie, bo temperatura idealna, słoneczko, ale sucho, marnie dla roślinek.
Pospałam sobie dziś, jak wspaniale!
Dzień jednak mi się zaczął nieprzyjemnie, bo poszłam na papierosa i na moich oczach wrona dopadła i zabiła małego wróbelka, nic nie mogłam zrobić... :why: :why: :why:
A tak to zrobiłam zakupy, byłam w lumpku, pospacerkowałam, na ile mi pozwolił mój stan techniczny ;) . Zaraz zabieram się za grzebanie w koralikach, bo siostra zamówiła sobie u mnie bransolki. Zobaczę, czy coś się da uklecić z tego co mam. Dostałam od niej na urodziny min. ozdobne pudełko na moje pachnidła, więc będę dziś budować mój nowy skarbiec. Słowem prace ręczne.

Miłego popołudnia i ściskam tych w gorszej formie!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg