Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 08 maja 2016, 20:50
kosmostrada, dziękuję pięknie :smile:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 maja 2016, 20:54
misty-eyed, Kochana oczywiście, że nikt nie zna powodu... :roll: Już rozkminiam i rozkminiam, za cholerę nie wiem. Taki widocznie mam czas.
Ja się cieszę, że trochę z życia pokorzystałam. Ale chciałabym jeszcze, tak bardzo. Brać pełnymi garściami, bez ograniczeń... :105: W zasadzie byłoby już cudnie, gdybym mogła ot tak po prostu sama wsiąść do samochodu, czy autobusu i pojechać np. na tanie gazety. Gdybym znów bezproblemowo i z radością podróżowała... Marzenia... :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 maja 2016, 20:55
kosmostrada, jestem już po, w kwietniu były... nie ma się czym chwalić. :bezradny:
Co to się zadziało, że dopadła Cię panika... tak bez powodu? Te nogi z waty w ciągu dnia, coś mogły zapowiadać, jakąś słabość. Tulam mocno!

misty-eyed, pewnie byłoby ciekawiej nieco i spokojniej bez tej naszej przypadłości. Korzystałybyśmy z życia tak normalnie, na ile warunki życiowe by pozwalały, bez tych naszych ograniczeń, zahamowań i blokad.
Ale cieszmy się, że dajemy radę i mamy też te swoje, małe przyjemności. I tak udało nam się oswoić tę "wredną towarzyszkę". :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 maja 2016, 21:09
kosmostrada, ja przedwczoraj podlałam trawę na balkonie, ogródkowanie poważne :lol:

acherontia-styx
, zasyłam buziaki urodzinowe :*

Przyniosłam dzisiaj pudełka po lekach, żeby pani od farmakologii miała pomoce naukowe. Akurat zostało trochę czasu na zajęciach, więc rozpakowała i zaczęła odpytywać, kto co zna. A tam masa jakichś przeciwwirusowych, antybiotyków na skórę, jakieś suple na wątrobę i oczywiście venla :hide: Co ja narobiłam. I jeszcze wszyscy byli źli, że nie skończyliśmy wcześniej. A jedna to w ogóle na mnie z takim oburzeniem skąd mam psychotropa. To mówię, że nie moje w sumie, ale tak na prawdę, to nawet jakbym wszystkie zeżarła osobiście, to co w tym złego. :evil:

Na pociechę wonsz-banan:

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 maja 2016, 21:21
mirunia, A Tii, nie przyznałaś się, tak jak podejrzewałam... :nono: Urodziny to zawsze pretekst do otrzymania porządnej porcji tulańców! ;) I tak dostaniesz swoje, o! Przesyłam Ci takie uściski urodzinowe, że aż oddech tracisz i wielką, ale to wielką porcję kciukasów na cały następny rok, za polepszenie, ot takie dające trochę oddechu.

Myślę, że jestem bardzo osłabiona i bardzo teraz podatna. Nawet przykład tych herzklekotów, które niedługo to po Ince już będę miała... :roll: Żeby po leciutkiej latte mieć? :time: To świadczy...

cyklopka, Noo jesteś! :great: Już miałam tu biadolić, że nas opuściłaś na rzecz drugiego forum i nawet zastanawiłam się nad fochem... ;)
Wonsz cudowny... :105:

Na pocieszenie zżarłam właśnie pół słoika mojej konfitury wiśniowej... Trzeba zrobić gorzkiej herbaty i to now... :hide:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 maja 2016, 21:52
kosmostrada, ja teraz jadę herbatkę za herbatką.

Troszkę wam nie chciałam zawalać problemami, raz ze względu na dyskrecję wobec bliskich osób, a dwa, że macie swoje smutki, to raczej powinnam was podnosić na duchu, a nie opowiadać o cudzych tragediach :(
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 maja 2016, 21:54
kosmostrada, :mrgreen: Kosmuniu, dzięęęki wielkie za tulasy urodzinowe, taaakie fajniaste, szczere. Przyjęłam je ochoczo... :yeah: buziaczki :******
A ja pożarłam serek waniliowy, jeszcze wrzucę jogurt morelowy i się zasłodzę wreszcie. :yeah:

cyklopka, pomysłowy ten wonsz... to jakaś jadowita gadzina, bo kolorem odstrasza i tym okiem :shock:

Idę zaraz do wyrka poleżeć, poczytać. Pa :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 maja 2016, 22:10
kosmostrada napisał(a): rolosz, Udało Ci się trochę przyjemności wyszarpać z dzisiejszego dnia?

nieeee, nie za bardzo.
Współczuję ataku paniki. Chyba też zacznę zaraz panikować, bo przede mną ciężkie kilka tygodni :zonk: To będzie prawdziwy test dla esci.

cyklopka a ta koleżanka z farmakologii to nie wie, że wenlę można dostać w aptece, tylko się pyta skąd to ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 maja 2016, 22:22
Eh, no i kolejny dzień minął. I znowu zaczyna się następny tydzień. Chyba do każdego kolejnego trzeba podchodzić zadaniowo, wtedy jakoś się wytrzyma.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 maja 2016, 22:23
cyklopka, Wiesz mi się wydaje , że posłuchanie o smutkach innych pozwala czasami złapać dystans do swoich...
Czemu namiętnie herbatkujesz?

mirunia, Do juterka!!!

rolosz, Szkoda, no ale takie dni też czasami bywają. :bezradny:
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć - liczyłabym na siebie, a nie pokładała nadzieję w lekach. Moc jest w Tobie, leki tylko pozwalają Ci to dostrzec.
Oddychaj głęboko i spokojnie , to tylko kilka tygodni, które przejdziesz, bo to jest istotą czasu, że mija... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 maja 2016, 22:29
rolosz napisał(a):cyklopka a ta koleżanka z farmakologii to nie wie, że wenlę można dostać w aptece, tylko się pyta skąd to ;)

Z tylnej szafki zamykanej na kłódeczkę :pirate:

mirunia, a ja bym się nie zdziwiła, jakby ktoś/coś zamiast unikać, zechciał(o)by skonsumować, bo dojrzały.

Ja w sumie powinnam się teraz skupić i przyłożyć, bo jak to zawsze pod koniec roku szkolnego trzeba będzie pokonać Voldemorta :nono:

Muszę ogarnąć praktyki, napisać sprawozdanie ze stażu, ogarnąć uczniów, podsumować co umieją, przygotować się do egzaminu końcowego, a mam ochotę się położyć do łóżka z czekoladą i obudźcie mnie za 3 miesiące :silence:

kosmostrada napisał(a):cyklopka, Wiesz mi się wydaje , że posłuchanie o smutkach innych pozwala czasami złapać dystans do swoich...

No mnie to tak średnio pomaga raczej :bezradny:

kosmostrada napisał(a):Czemu namiętnie herbatkujesz?

Przez parę dni jadłam praktycznie wszystko i zaczynam już odczuwać pewne symptomy.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 maja 2016, 22:47
cyklopka napisał(a):
rolosz napisał(a):cyklopka a ta koleżanka z farmakologii to nie wie, że wenlę można dostać w aptece, tylko się pyta skąd to ;)

Z tylnej szafki zamykanej na kłódeczkę :pirate:

Nie wiedziałem, że tyle z tym zachodu :?

kosmostrada wiem, mam w planach psychoterapię, żeby to i owo przepracować. Może i znajdę w sobie pokłady tej siły.

Dosyć narzekania!!!!!!!! Idę spać, jutro ma być dobrze :great:

Spamowa wyspa

przez takie tam 09 maja 2016, 09:13
Dzień dobry, co u was słychać? U mnie powoli się zbliża maraton biegania i załatwiania różnych spraw :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 maja 2016, 09:17
Dzień dobry!

Poniedziałek zaczął się pochmurnym świtem, ale słoneczko nie odpuszcza i już wyłazi.
Bardzo źle spałam, wstałam zalękniona, ogólna koopa.
Po pracy muszę lecieć po żarcie dla psa i nową obróżkę na kleszcze. Ta mimo smrodu okazała się nieskuteczna, wyciągnęłam wczoraj kleszcza, jeszcze biedakowi napuchła noga od tego paskudztwa. Ale najpierw po wyniki badań.
A co mi się chce - otóż nic. A nie sorry, chce mi się - spać... :bezradny:

Miłego dnia Wszystkim!!!
S. Beckett

Sortuj wg