Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 kwi 2016, 19:27
Hey Kochani:********
ja tez zmarznieta i obolala bo przecez kregoslup mi w kosc daje.
W pracy ok , staz najpewniej zaczne albo od 4 albo od 6 maja . Dumam teraz bo czasu bede miala niewiele na przyjemnosci:P
Nie wiem jak to ogarne ale pewnie tak jak ogarniam teraz.
Jutro ide ostatni raz na warsztaty pozegnac sie z moja grupa :(

A dzis w pracy dostalam taka ksiazke od kolezanki z ktora pracuje :)
Obrazek

Tulam wszystkich cieplo , nie mam sil na wiele. Kregoslup nawala wiec staram sie juz w domu przy kompie jak najmniej :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 kwi 2016, 20:26
cyklopka, Jetodik zepsuł forum, żebyśmy Ci życzeń nie mogli złożyć... :D
Kochana wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta!!! Przede wszystkim tak przyziemnie - fajnej pracy, więcej odpoczynku i czasu dla siebie, przyjemnych relacji z ludkami, nie tylko płci przeciwnej (ale ze wskazaniem na nich ;) ) i spokojnego brzuszka.
Wygląda na to, że plan urodzinowy został całkiem sympatycznie zrealizowany. :great:

mirunia, Taki sam scenariusz miałam - po obiedzie padłam, po prostu przewróciłam się na łóżko. Jakaś masakra... I jak tu żyć... :why:

platek rozy, Słońce ogarniesz... Czas ma to do siebie, że się rozciąga, jak go mamy mało. ;) Jak znam Ciebie, znajdziesz czas na drobne przyjemności, wykorzystasz na maksa weekendy. Na całe szczęście małe dzieci nie płaczą nam w domu, więc w amoku nie trzeba lecieć do chałupy i brać się za kolejny etat.
Może źle siedzisz w pracy? Ja odkryłam ostatnio, że jak jestem zawalona robotą i nie ruszam się zza biurka, to potem okrutnie cierpię. Okazało się, że krzywo siedzę przy kompie, odwracam się korpusem do monitora, który stoi lekko z boku, żeby mnie nie zasłaniać.
Fajna książka, na temat... :D
Już wiesz w jakich godzinach będziesz pracować?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 25 kwi 2016, 20:51
@płatek

Jak ja lubię takie zdjęcia, kompozycje z przedmiotów codziennego użytku.
Wcześniej monk.2000
http://natlaminess.blogspot.com/
Oficjalny blog, na który serdecznie zapraszam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 kwi 2016, 20:56
cyklopka, nigdy nie zrozumiesz moje poczucia humoru, nawet się nie wysilaj.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez rolosz 25 kwi 2016, 21:07
misty-eyed Dla mnie Marlon Brando to najwspanialszy aktor w historii kina. Do tego zbuntowany i strasznie uparty człowiek ;) Ta jego technika gry aktorskiej - po prostu jestestwo. I tym mnie chyba najbardziej do siebie przekonał.

kosmostrada miło mi, że o mnie myślałaś :105: Już się trochę zadomowiłem na tym forum, nawet sporo postów natłukłem przez ten miesiąc :shock: I wiecie co Wam powiem? To nawet oczyszczające.

platek rozy ale to chyba dobrze, że staż będzie? Ja swój wspominam świetnie. A bałem się jak cholera. Trafiłem na świetnych ludzi, pamiętam jak ważne to było dla mojej terapii. Po pracy na pewno trudniej o przyjemności, bo też człowiek jest bardziej zmęczony, ale dla chcącego nic trudnego :smile: I tego się trzymajmy.

cyklopka a ja Ci życzę z okazji urodzin zdrówka. Jak się ma zdrówko to i o marzenia łatwiej zawalczyć, te bardziej i mniej przyziemne :P

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 25 kwi 2016, 21:09
Dobry wieczór,

Jestem w stanie sproszkowanym i nawet nie potrafię podać przyczyny, dlaczego tak się czuję. Po prostu i tyle. Płaczę. Znowu przekroczyłam granicę autoagresji, a było już tak dobrze i nic sobie nie robiłam od dłuższego czasu. Przedmiotami też rzucam. Jest źle.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 kwi 2016, 21:26
jetodik napisał(a):cyklopka, nigdy nie zrozumiesz moje poczucia humoru, nawet się nie wysilaj.

To, że twoje tępe teksty bawią wyłącznie ciebie bynajmniej nie świadczy o inteligencji i wyjątkowości. Może mów je sobie do lustra, po co to pisać, skoro i tak nikt "nie zrozumie".
Leci obiecany ignor, zmniejsza ci się publika.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 kwi 2016, 21:33
cyklopka,
chodzi mi raczej o wyczucie sytuacji.
tak jak do monka sie czepiałaś że pisze ile jego koleżanki mają lat, każdy wie, że on ma taką fantazję i chvj.
trzeba na serio dużego niezrozumienia by się o to wkurzać, a nie potraktować jako zwykłą ciekawostkę.

a moje teksty źle oceniasz za każdym razem, tym razem było to zaproszenie do lekkich sprzeczek, a nie żartowanie, liczyłem na kontry, bo chciałem się z kimś lekko pokłócić.
innym razem jak nie żartowałem to oceniałaś moje poczucie humoru, a jak pisałem na serio to się śmiałaś :bezradny:
dlatego dobrze, że wstawiłaś ignora :))
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 kwi 2016, 21:39
Ten post został napisany przez ignorowanego użytkowika (jetodik). Wyświetl ten post.

:great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 kwi 2016, 21:41
cyklopka, założe się, że kliknęłaś aby go wyświetlić :smile:

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 kwi 2016, 21:55
zmieniając temat, patrzcie na 5:35 jak ta prowadząca program go molestuje :shock:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 kwi 2016, 22:39
kosmostrada, mirunia, oczywiście, że cieszę się, iż rentgen nie wykazał niczego złego, jednak objawy są, to nawet nie chodzi o ból, ale o niespodziewaną utratę czucia w kończynach i niekontrolowane upadki :mhm: . Doktor rodzinna wyraźnie powiedziała mi, że właściwie prześwietlenie po prostu się wykonuje, ale w diagnostyce nie jest zbyt pomocne. 13 maja wizyta u specjalisty, więc dowiem się czegoś więcej. Najgorszy jest narastający lęk w związku z tym...

Ale każdy z nas, tutaj na forum, ma swoje małe i duże lęki, problemy i zmienne samopoczucie. Tak jest i już...trzeba jakoś żyć :D

rolosz
, mam bardzo interesującą biografię, właściwie autobiografię, Brando-bardzo ciekawa, dobre tłumaczenie...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 25 kwi 2016, 22:51
dobry wieczur

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 26 kwi 2016, 07:54
pobutka !!!!!

Sortuj wg