Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 kwi 2016, 18:32
Jedynie co dzis zrobilam to kolczyki, gdy na chwile glowa odpuscila .

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 kwi 2016, 19:23
mirunia, Ale miałaś wspaniały dzień! :105: To naładowałaś się, że hej!!!
Dopiero jak to machnęłam, to zdałam sobie sprawę, że to magnolia... :D Będę ćwiczyć. :great:
Skończyło się światło do malowania. :( Ale mam pożyczone książki - kurs malowania akwarelami i poczytam.

platek rozy, No i proszę też twórczo machnęłaś biżu! :great:
A @ minie, trzeba przecierpieć, choć nie ukrywam, że też jestem trochę zła, że to coraz gorzej wygląda.

acherontia-styx, Hej Kochana! Spięcie w pracy? :bezradny:

HoyaBella, Niestety często mamy problem z tym wkręcaniem sobie uboków. :hide: Może zacznij brać w środę na spokojnie, jak już nie będziesz miała stresu na głowie. I broń Boże nie czytaj ulotki! :time:

cyklopka, Podoba mi się Twoje podejście. Uśmiechnięta, wysztafirowana do pracy - to jest to!

A ja wzięłam z empiku gazetkę i przeglądam nowości wydawnicze, a potem zabieram się za te dwie kursowe knigi. Porządków wiosennych nie zrobiłam, ale już mi się nie chce. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. ;) Teraz dobra latte, bo przez tą zmianę pogody mnie muli.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 kwi 2016, 19:32
platek rozy, :papa: cześć bidulko migrenowa. Żadne prochy nie działają na tę głowę? Może zimny kompres na czoło?
Taki los babski niestety... :bezradny:
Szkoda, że Ci to zepsuło niedzielę, ale jest plus siedzenia w domu, bo kolczyki wyszły Ci piękne... takie stonowane.

Płatuś, dzisiaj już nic nie robię, zaraz kolacja i odpoczynek przy tv, a jutro do pracy z rańca. Coś muszę przygotować sobie z ubioru, więc tylko głowę wsadzę do szafy. ;) Nogi mnie bolą (stopy) od tego łażenia, ale fajnie było.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 kwi 2016, 19:45
kosmostrada napisał(a):acherontia-styx, Hej Kochana! Spięcie w pracy?

kosmostrada, nie tyle spięcie, co muszę utemperować co niektórych.
Mamy w pracy 11 nowych osób, a jedna taka siksa młodsza ode mnie sobie opowiada jak to ja niby ignoruję swoje leczenie.... o ile jej zdanie mnie interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg, tak nie pozwolę, żeby mnie w takim świetle stawiała przed nowymi osobami, z którymi nie zamieniłam słowa i nie miałyśmy wspólnych dyżurów.
Nazwijmy to wiosennymi porządkami w znajomościach z dziewczynami z pracy :mrgreen:

A kfiotek zacny Ci wyszedł jak na pierwszy raz akwarelą :great:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 kwi 2016, 19:57
mirunia, wczoraj się napiłam piwa z syropem, następna okazja dopiero w weekend majowy :mhm:

platek rozy, Ḍryāgan, było prawdopodobne, że nie przedłużą umowy, bo zwyczajnie może nie być dla mnie godzin, ale to co innego niż zarzucać niekompetencje, wierzyć w pomówienia i szukać jeszcze na siłę argumentów, żeby przyłożyć :(

kosmostrada, ładnie ubrana - tak, uśmiechnięta - nie. :evil:

Ach, a obrazek prześliczny, zapomniałam zwrócić uwagę!
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 kwi 2016, 20:06
cyklopka, zarzucili Ci niekompetencję? No to niefajnie. Układy w pracy bywają kiepskie. Ja mam szczęście mieć stałą umowę, ale swego czasu też mnie przeczołgali nieźle. Trzymaj się jakoś. Może nie napiszą Ci złejopinii jak będziesz odchodzić i znajdziesz lepszą robotę
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 kwi 2016, 20:11
Ḍryāgan, uwierz, że nawet wystawiając dobrą opinię potrafią człowieka przeczołgać psychicznie. Wiem coś o tym, bo rok temu pomimo wystawionej bardzo dobrej opinii przez pracodawcę usłyszałam na do widzenia takie słowa, że po wyjściu miałam ochotę rzucić się pod pierwszy lepszy rozpędzony samochód i długo zajęło mi dojście do siebie.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 kwi 2016, 20:14
acherontia-styx, o! wiem, napisałem to tylko w kontekście kolejnej, ewentualnej pracy.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 17 kwi 2016, 20:47
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 kwi 2016, 20:53
Ḍryāgan, dyrektor "łaskawie" zaliczy mi staż, dzięki temu będę mogła kiedykolwiek w przyszłości pracować w szkołach publicznych.

Dyrektor nie ma się do czego przyczepić, natomiast nie rozumiem, czemu rada rodziców ma jakikolwiek wpływ na przebieg stażu i zatrudnienia, a oni kłamią.

Ale mam nadzieję, że wcześniej zdobędę uprawnienia do apteki.

acherontia-styx, ja nie mam skłonności samobójczych, więc nie zlikwiduję się sama przed końcem umowy, a leki też mi trochę ograniczają agresję i płaczliwość.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 kwi 2016, 20:59
Dziękuję Wam za miłe słowa dotyczące moich pierwszych prób! :uklon: :uklon: :uklon: To dodaje skrzydeł.
Nigdy Wam tu nie zaprezentuję malarstwa botanicznego :D , aspiruję do poziomu prostych ilustracji, jak z książek dla dzieci.

acherontia-styx, To faktycznie trochę niesympatycznie, ale wierzę, że poradzisz sobie. :smile:

cyklopka, Dlaczego nie uśmiechnięta, pokaż skunksom, że masz ich opinie głęboko w ..... :P A dzieciaki nic nie winne, niech mają nadal tą superaśną panią.
Z tego wszystkiego zapomniałam Tobie również pogratulować owocnego wyjścia i miłego szoppingu. Znaczy wymarzona spódnica kupiona! :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 17 kwi 2016, 21:02
Matkobosko, dawno mnie nie było. Dzień dobry!

Lista "bilecików", które trzeba było rozwiązać w pracy była zbyt duża. No ale jestem, pojutrze Węgry. Najchętniej bym już nie wracał w ogóle, tylko skręcił na Wiedeń, Bratysławę, potem Gruzja (marzenia!) i się tam zabunkrował razem z G.
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 200 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrin 75 mg
Pregabalina jak pamiętam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 kwi 2016, 21:08
kosmostrada, dlatego, że ostatnio zostało mi zarzucone, że się uśmiecham :roll:
A dzieci winne, bo mówią, że mnie lubią, a potem kablują :evil:

Spódnicę kupiłam dość uniwersalną, nie jest to niemodny półdługi plisowany model ;)

Dzisiaj pierwszy raz jadłam kaszę jaglaną :shock: Jakie to dobre :!:

A potem się jeszcze doprawię ciastkami :evil:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 17 kwi 2016, 21:09
cyklopka, pierwszy raz z kaszą? No to następnym razem pudding jaglany, jaglanka, krem jaglany, z tej kaszy można zrobić wszystko xD
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 200 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrin 75 mg
Pregabalina jak pamiętam

Sortuj wg