Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 kwi 2016, 20:55
mirunia, @ rzecz cykliczna, więc wiadomo, że trzeba odczekać i będzie spokój. Nie psuje mi to całkiem dnia, po prostu jestem zmarnowanym obolałym flakiem. ;) Dzięki za tulańce, zawszeć to jakoś po nich mniej boli.
Ja też zaraz się zapiżamuję.

HoyaBella, rolosz, Jestem osobą z natury bardzo nieśmiałą. A jako że się wstydzę, że się wstydzę ;) to pracuję całe dorosłe życie nad tematem. Trenuję, stawiam czoła wyzwaniom, czasami mi lepiej wychodzi, a czasami jestem niezadowolona. Zakładam, że to jest akurat rzecz którą można zmienić z korzyścią dla siebie, nieśmiałość ma mi ewentualnie dodawać uroku, a nie robić ze mnie pierdołę. :D W sklepie po ponad 20 latach treningu jest już całkiem nieźle. :mrgreen:

Wyskoczyłam po moje kapsułki kawowe ( no muszę robić sobie dobrą latte) i do biedry skorzystać z dni włoskich kupić bazylię i parmezan za rozsądną cenę. Sprytnie jednak to załatwiłam, bo monsz nas z psem podwiózł, a wróciliśmy na piechtę. Spacer wieczorny był, zakupy załatwione, a nie przemęczyłam się. :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 kwi 2016, 20:58
Carica Milica, przeziębienie na dobicie w trudnym momencie jest faktycznie irytującą opcją :(

platek rozy, kiedyś mi się zdarzały takie derealki, że czułam się jakbym zjeżdżała windą do świata rzeczywistego i nie mogła uwierzyć w to, gdzie jestem. W dzieciństwie raczej, a wtedy nie umiałam opisać tego objawu.

Mówisz, że już cię to wszystko wzięło z kończynami włącznie? :shock:

HoyaBella, ja kiedyś myślałam, że pracownicy Rossmanna się ze mnie śmieją (oni często gadają w grupkach zamiast pracować).
A teraz mam leki. :great:
Oprócz tego przestało mnie przeszkadzać jak na last.fm są tytuły bez polskich znaków albo mają nieprawidłowo użyte wielkie litery. 8)

Byłam u psychiatry, nie chce mi obniżać dawki, po wtedy mógłby się stracić kierunek działania. Natomiast mam zażywać wczesnym wieczorem, a nie przed snem, żeby nie przymulać rano i dostałam coś na podniesienie ciśnienia. Tak sobie poeksperymentujemy.
W sumie głupia sprawa, jak wychodzę uśmiechnięta, mówię lekarce "Pa!", a w poczekalni jakaś smutna gothka siedzi, pewnie na pierwszej albo drugiej wizycie :bezradny:

kosmostrada napisał(a):Była Lolita Lempicka, dwa rodzaje na promocji... :( ( pocieszam się, że może są paskudne, bo nie wąchałam... ;)

Na pewno świństwo :angel:

Dobra, co myślicie, brać ta spódnica?
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 21:02
cyklopka brać, ale ja się nie znam 8) A ja mam leki i już nie sprawdzam 50 razy, czy dobrze nastawiłem budzik, tylko 25 razy :mrgreen: Postęp jest!! :great:

kosmostrada ja też jestem dość wstydliwy :oops: Jeszcze z tym walczę, żeby zamienić to w atut ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 kwi 2016, 21:19
rolosz, powoli do przodu :)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 kwi 2016, 21:29
rolosz, ja dzisiaj rano nerwowo obliczałam, na który autobus idę, przysypiając z powrotem w trakcie obliczeń. Zobaczymy jak pójdzie z tym nowym leku, co go jutro wykupię.

Wypiłam zbożówkę z proszkiem sojowym.

A co będzie jak zamówię spódnicę, a czerwonych botków nie mam? :bezradny:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 21:47
cyklopka, chyba nie szkodzi, ale ja się nie znam 8)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 12 kwi 2016, 21:56
cyklopka napisał(a):A co będzie jak zamówię spódnicę, a czerwonych botków nie mam? :bezradny:

A muszą być czerwone botki do tej spódnicy... w innych będziesz też wyglądać OK :smile:
®

Spamowa wyspa

przez Siarlek 12 kwi 2016, 22:37
Cyklopka ja się nie znam ale nie brać :evil:
Kupisz ją sobie za 10 lat jak Kaczyński zostanie koronowany władcą Polski, a Terlikowski prymasem. Na razie jesteś z młoda na tąspódnicę
LAHWF
Losing All Hope Was Freedom

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 kwi 2016, 22:40
Nafaszerowałam się jakimiś pastylkami z apteki i gorączka ze mnie zeszła, ale dalej jestem mocno osłabiona. Racja, spamowa jest miejsce do żalenia się. bo przecież nie pójdę do współlokatora. :D Mogę pogadać z facetem, ale on moich żali chyba ma dość ostatnio. Za dużo, jak na jedną, męską głowę. Dziękuję wszystkim za miłe słowa. :*

cyklopka, nie przekonuje mnie ta spódnica. Może dlatego, że osobiście nie lubię takiego połączenia kolorystycznego, mdłe dla mnie. Ale botki są super. :D

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 kwi 2016, 22:41
Albania! :twisted:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 kwi 2016, 22:59
Siarlek, ale ja specjalnie chciałam niemodną :mhm:
(Jak Kaczyński zostanie królem, to będę chodzić w atłasach i aksamitach wyszywanych złotem).

Carica Milica, botków już nie było w ofercie.

Najgorsze zakupowanie, kiedy się ma coś umyślonego ale nie upaczonego i sklepy tego nie oferują.

Nie mogę oddychać przez nos. HALP :time:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 kwi 2016, 23:07
cyklopka, meh. Szkoda, bo ładny kolor. Takie bym ponosiła. :105:

Dobranoc wszystkim. :zzz:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25 mg, klonazepam 2-4 mg
(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 kwi 2016, 11:38
Dzień dobry Spamowa!!!

Ale paskudnie u mnie, czarno i niesympatycznie. Chodzę zamulona. Nie wiem, ile znów kaw pochłonę.
Dziś dzień mam zajęty - lecę do szkoły na zebranie, a potem na spotkanie z przyjaciółką.
Życzę Wam miłego dnia!!!

cyklopka, Kochana, jak kratkę noszę, to mam niechęć do dużej kraty na spódnicach ( jakoś mam wrażenie, że pogrubia). A ta jest jeszcze taka smutna. Dla mnie spódnica musi mieć jakiś fikuśny element, czy kopertę, czy zakładkę, rozcięcie itp., albo świetny materiał. A botki faktycznie fajne, bardzo by mi się takie przydały, bo nie mam przejściowych butów na wygodnym obcasie.

Carica Milica, Jak się dziś czujesz?

Platuś, mirunia, mam nadzieję Dziewczynki, że dajecie radę i ten dzionek spokojnie Wam mija.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 kwi 2016, 11:54
kosmostrada, szczerze to szukałam raczej rozkloszowanej spódnicy :bezradny: A w ofercie nie ma :( Botków tych też nie sprzedają. To co mam zrobić? Glany wiśniowe odkopać czy czerwone szpilki +12 :uklon:

Wróciłam z pracy, paru osobom miałam ochotę up!3^&0lić łep przy samej d*pie, zerówka między wyjściem jednej pani a przyjściem drugiej zdążyła wywalić wszystkie zabawki na środek i jeszcze kilka popsuć, tak że zamiast angielskiego zrobiłam im sprzątanie i pogadankę :evil:
Będzie wczesny obiad i wracam na radę pedagogiczną i zebranie. Znowu będę siedzieć jak ciul i pewnie nikt z rodziców nie przyjdzie porozmawiać.
Koleżanki z pracy mnie denerwują nieludzko, bo temperatura jest jeszcze mocno średnia, wchodzę do pokoju nauczycielskiego, chcę się rozebrać z kurtki, czapki i rękawiczek, a okno otwarte. Jeszcze "ciocia", która uczy angielskiego starsze klasy na swoje i moje lekcje zamiast "angielski" mówi "angielskie", nie wiem, skąd jej się to wzięło, ale debilne to jest.

Odpalam kawę i Pociągi na fb, może się zdążę zrelaksować...
II Miss Forum

Sortuj wg