Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 25 mar 2016, 21:22
Carica Milica, ja chodziłam na fundusz i niby byłam zadowolona. Jakieś 2 miesiące temu zmieniłam lekarkę, chodzę teraz prywatnie i bez porównania. Jest duża różnica. Na NFZ wizyta co 1-2 miesiące, która trwała max 10 minut. Tutaj wizyta może i też trwa max 20 minut, ale jesteśmy w ciągłym kontakcie telefoniczno-smsowym. Praktycznie co tydzień, dwa prosi o wiadomość jak z samopoczuciem, a jak coś się dzieje np. po zmianie leczenia to dodatkowa wizyta w gabinecie w ramach finansowych poprzedniej ;) przy tym lekarka zajebista :105:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 mar 2016, 21:29
Dobry wieczór! :papa:

Mój dzień dzisiejszy w miarę spokojny, niewiele dzisiaj miałam do zrobienia. Rano ostatnie zakupy, później upiekłam karczek, po obiedzie krótka drzemka, bo mnie zmogło jakoś. :bezradny:
Wzięłam dzisiaj ostatni zastrzyk i mimo szczerej chęci więcej nie wezmę, bo na jednym pośladku mam siniaka wielkości dłoni! :shock:
Jednak antydepresanty, szczególnie srri mają właściwości rozrzedzające krew i jest skłonność do krwawień. Teraz będę leczyła półdupek...niestety.

Jutro rano piekę sernik, będzie świeżutki. W południe chciałabym pojechać na cmentarz, zapalić znicze... zobaczę jak się będę czuła.
A po południu ostatni szlif chałupy i dekoracje świąteczne, telefony z życzeniami.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 25 mar 2016, 21:31
Dobry wieczór - też się przywitam :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 mar 2016, 21:38
mirunia, Ḍryāgan, dobry wieczór.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 25 mar 2016, 21:47
acherontia-styx, mnie się zdarzyło, że w ciągu półtora miesiąca byłam trzy razy, a skasował mnie tylko za jedną wizytę. Łączenie miałam trzy lub cztery darmowe konsultacje. Mój lekarz czasami nie patrzy na zegarek - przy omawianiu diagnozy siedziałam prawię godzinę, a standardowy czas, to dwadzieścia minut. Jestem z nim w stałym kontakcie mailowym.
Sam lekarz jest super facetem i jestem fanką jego poczucie humoru. 8)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 mar 2016, 21:52
Carica Milica, ja u tej lekarki tez siedze dosc dlugo bo zdarza sie ze nawet 40 minut , u dwoch innych na NFZ bylam krociutko ale z nich zadowolona nie bylam.
Takze chyba wszystko zalezy od lekarza.

mirunia, Kochana :**********a czy dolegliwosci bolowe sie zmniejszyly?
Ja tez dzis na spokojnie. Wiecej mialam zalatwien poza domem bo i dentystka i ogolna no i zakupy ale mam juz wszystko , jutro tylko suma zrobie i roladki oraz sosy do jajek ale to na szybko bo one na bazie jogurtow greckich :)

Milego wieczoru , zmykam bo P juz jest.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 25 mar 2016, 21:54
platek rozy, ja u swojego prawie zawsze godzinę. Każda wizyta to długa rozmowa.
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 200 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrin 75 mg
Pregabalina jak pamiętam

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 25 mar 2016, 21:58
Czyli zależy od lekarza.
Jak jakiś Poznaniak chce namiary na lekarza, to niech da znać. :)

Spamowa wyspa

przez rolosz 25 mar 2016, 22:01
platek rozy napisał(a):AtroposIsDead, ja nie mialam kasy bo jak sie zaczal drugi epizod to dostalam kopa w tylek w pracy i wyladowalam z niczym .
Od grudnia znow pracuje ale daleka to byla droga , daleka .... Nie pracowalam ponad dwa lata ...

ja właśnie teraz się boję, że dostanę kopa w tyłek w pracy. boję się bezrobocia, wtedy to na pewno się zasiedzę w domu na amen.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 25 mar 2016, 22:03

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 25 mar 2016, 22:19
Carica Milica, myślę, że w razie potrzeby moja też by przedłużyła wizytę ;) byłam u niej 3 razy do tej pory, ale to nie było za dużo do gadania bo poszłam do niej po hospitalizacji w Klinice ;) także diagnoza, leki itp.praktycznie były już dobrane częściowo też przez nią w szpitalu ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 mar 2016, 22:28
Heloł wieczornie!

Plan na dziś wykonany, jeszcze jak to zwykle ja, nie powstrzymałam się i oprócz sernika i mazurka upiekłam kokosanki i kule migdałowo-cymamonowe. Bardzo lubię drobne wypieki, ciasteczka i takie tam... :105: Ciekawe na co mnie jutro weźmie. :D
Sernik mi siadł... :bezradny: Mam nadzieję, że smak nadrobi wygląd.
Jestem bardzo zmęczona, zaraz pójdę się wykąpać, poleżę w wannie z maseczką na twarzy, zapalę wosk...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 26 mar 2016, 00:33
kosmostrada, ja też już padnięta jestem, bo noc miałam bezsenną. Udało mi zakończyć to, co chciałam, więc jestem spokojna. Może dzięki temu zasnę normalnie?
Tak bardzo lubię pachnące kąpiele, ale nie zawsze dobrze się po nich czuję, może za dużo olejków stosuję?

Ja też lubię drobiażdżki wypiekać, ale nie miałam dzisiaj siły, bo kręgosłup dał znać o sobie mocno. Bez masaży raczej się nie obejdzie...
Nie pamiętam, ale chyba już kiedyś piekłaś te kule, smaczne są? Brzmią zachęcająco :)

Życzę wszystkim spokojnej nocki, DOBRANOC :papa:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 mar 2016, 00:57
misty-eyed, Może uda Ci się Kochana dziś pospać po takiej robocie? Tego Ci życzę!
Ja już nie leżę tyle co kiedyś w kąpieli, bo po prostu robi mi się słabo, ale czasami muszę chociaż na chwilę wskoczyć dla odprężenia mięśni.
Kule są moim zdaniem pyszne, lubię ten elegancki nienachalny smak migdałów. ;)

Rzucę okiem w książkę dla uśpienia i lulu, bo jutro znów jest trochę pracy. Dobrej nocki!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg