Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 mar 2016, 04:34
jetodik napisał(a):Purpurowy, to są ćwiczenia głównie na mięśnie brzucha a jeśli chodzi o spalenie tłuszczu to najlepsze są interwały, przykładowo biegniesz truchcikiem 50m i 50m szybko znowu truchcikiem i znowu szybko i takich seryjek tyle ile wlezie :twisted:

W moim przypadku chyba lepiej ograniczyć to do 10m, żebym nie wykorkował już przy furtce. :lol:

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 mar 2016, 04:37
piękna, ze sportów to lubie takie prozdrowotne raczej, gotować warto umieć muszę przyznać i trochę się doszkalam, dzisiaj np. nauczyłem się przyrządzać kiełbasę białą, trzeba we wrzącej wodzie parzyć i dodać liść laurowy i ziele angielskie :]
no i języków też warto się uczyć oraz nowych rzeczy, z różnych dziedzin nauki, tu się zgadzam.

monitor jest właśnie bogaty, tyle kolorów, tylu ludzi, tyle informacji i możliwości :105:
a Ty w jakie gierki grasz na PC? czy wolisz raczej na konsoli pykać?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 mar 2016, 04:38
Purpurowy, no tak na początku może być 10m i stopniowo zwiększać :)
choć ja osobiście wole orbitrek bo zdrowsze na stawy i też można interwały robić, troche pokręcić wolno troche szybko itd.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 mar 2016, 04:40
Idę spróbować zasnąć, bo jutro muszę... nic nie muszę. Dobranoc.

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 mar 2016, 04:43
Purpurowy, najlepszy sposób na zaśnięcie to nie próbować zasnąć :pirate: tylko leżeć sobie na luzie.
dobranoc.

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 04:45
Jetodik for you i dla Purpurowego ,który nas opuszcza https://www.youtube.com/watch?v=2GX1RodazZM-ja takich zespołów też słucham
piękna

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 04:54
Nauczyłam się sama grać to na gitarze,życzę więc sukcesów Purpurowy!!!
piękna

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 mar 2016, 05:07
piękna, dziękuję za dedykację :)

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 05:09
Też idziesz spać Jetodik?
piękna

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 05:12
Dobry Wieczór, dołączam do nieśpiących ;)

jetodik, fajne te ćwiczenia na kręgosłup, takie proste i czytelne, na pewno skorzystam z nich, bo naprawdę potrzebuję.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 05:15
misty-eyed,witaj wśród braci nieśpiącej :papa:
piękna

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 05:17
Co u Ciebiemisty-eyed?
piękna

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 05:19
piękna, :D

Próbowałam zasnąć, ale mam myśli zaprzątnięte przygotowaniami, które zresztą bardzo lubię...
Mam gości już w sobotę, a jeszcze trochę pozostało do zrobienia. Nie martwię się, że nie zdążę, ale chciałabym już mieć wszystko gotowe. To nerwicowy objaw niewątpliwie.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 05:23
Ja tak mam dokładnie przed wszystkimi świętami.Prawie nie sypiam... :blabla:
piękna

Sortuj wg