Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 mar 2016, 11:04
neon, faza jest na ile mi pozwolom ale kuzyn mi tumaczy i conieco wiem ale nie na tyle zebym mugl sam robic

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 mar 2016, 11:05
neon, nieee ja mam migrene straszna od wczoraj ... z wymiotami , z zawrotami.
Na takie grypowe sprawy polecam neosine bo on zwalcza wirusy. Mojego P postawilo w dwa dni na nogi a grype mial.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez neon 22 mar 2016, 11:16
Marcin2013, nie odrazu Kraków zbudowano :"D

platek rozy, no to migusiem do lekarza! a to migreny masz w związku z twoimi problemami zdrowotnymi? neosine spróbuje następnym razem bo teraflu daje rade.
bóg nam dokopie
I Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 mar 2016, 11:19
neon, @ dostalam i tak mnie migrena lubi lapac wtedy ale az takiej to nie mialam juz dawno... A ze teraz pracuje wiec musze do lekarza bo musze miec l4.

Nie mam juz co zazyc :bezradny: :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez neon 22 mar 2016, 11:24
platek rozy, a to po recepte brykasz, to sobie zrób od razu zapasy, jak czesto cie te dolegliwosci nawiedzają.
bóg nam dokopie
I Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 mar 2016, 11:31
no ba ide objad robic :)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 mar 2016, 11:38
neon, no czzesto :( ale starczala mi solpadeina a teraz guzik ....

Lece , krokiem zombiaka z woreczkiem w torebce --- na wypadek wymiotowania :(

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 mar 2016, 11:44
neon, to sam remotujesz

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 mar 2016, 13:45
Dzień dobry Wszystkim!!!

O żesz jak zimno. Pogody niezdecydowanej ciąg dalszy, ale u mnie to norma. Idealnie na masakrowanie wahaniami ciśnienia. :bezradny: Ja kcę już wreszcie nałożyć coś innego niż puchówka!
Nie poszłam na ryneczek bo lało, ale zakupiłam słodycze dla dzieciaków na Zająca.
Ostatnia terapia za mną. Jestem zmęczona, ale zadowolona, bo koniec wtorkowych porannych sensacji. :great: Wy mi zostaliście do opowiadania o moich jazdach... ;)
Jutro już mam zaplanowane cotygodniowe kawkowanie z przyjaciółką, dzisiaj może wreszcie wieczorem tą bibliotekę załatwię, jak nie padnę po powrocie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Kalebx3 Gorliwy 22 mar 2016, 13:49
Dzień dobry Wszystkim!!!

witaj! ;)
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Spamowa wyspa

przez Bluepb 22 mar 2016, 14:23
neon napisał(a):Psychiatry sie boisz? nie bój dupy on Cie nie zruga za twoją chorobę, a będzie próbował ci pomóc.

Tak to już jest ze mną.
[Jestem po wizycie]
Oczywiście nie było tak strasznie jak mi się wydawało przed wizytą.

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 mar 2016, 15:23
Dzień dobry Kochani!! :papa:

Ta wiosna mnie wykończy chyba... dzisiaj pogoda się wściekła. Było słońce- dość ostre, później czarne chmurzyska i deszcz, chwila przerwy i gradobicie! Znowu słońce, deszcz i chyba 4 tura gradu. No nawałnica. :shock:
I jak tu się dobrze czuć? Ciśnienie mi rano skoczyło, musiałam brać pod język leki. A w pracy też zawierucha z papierami i latanie po podpisy... ale się wyrobiłam z robotą, a myślałam, że nie dam dzisiaj rady. Teraz bym wlazła pod kołdrę - taki finał mi się marzy. :bezradny:

kosmostrada, widzę, że Ciebie też poniewiera ta pogoda, dawno takiej zimo-wiosny nie było, co masakruje nas.
Ale święta mają być ponoć ciepłe, a później kwiecień-plecień i w końcu maj nas ukoi (mam taką nadzieję).
Wynagrodzisz dzisiaj sobie spotkaniem z psiapsiółką i kawusią. :D

platek rozy, jak się czujesz Płatuś, byłaś u lekarki? Ta wredna pogoda też daje Ci popalić migrenowo. Może da Ci jakiś lepszy lek na migrę.

Ja wczoraj dostałam pierwszy zastrzyk w doopę, wstrzymywałam się, chociaż sąsiadka dawno przyjechała i mogła mi zrobić, ale wczoraj nie wytrzymałam. Wezmę z pięć, może te bóle wreszcie ustąpią. Ratowałam się ketonalem, opokanem, ale to działa tylko na 3-4 godz.

Cześć Chłopaki! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 mar 2016, 15:55
Jestem juz w domku na l4 :? :? :? Mam ostre zapalenie zatok plus migrene do tego . Dostalam krople, tabletki i ketonal na bol.Pierwsze jednak co u mnie sprawdzala to to czy nie mam wylewu a ja juz wpadlam w panike na takie cusik.
Mam zakaz wychodzenia z domu do piatku. Faaaajnie ;) :why: dni mi uciekna w pracy i za malo zarobie :( :why: :why: :why:

mirunia,:******** Kochana mam podobnie jak Ty . Mam juz dosc tej hustawki pogodowej bo strasznie zle reaguje na to.
Jak sie czuejsz po zastrzyku? Co dostalas ? Witaminowe tez???
U mnie pogoda bardzo podobna .

kosmostrada
:******** ja tez juz wskoczylam w malutki tryb terapii czyli bedzie ona bardzoej podtrzymujaca a jak dostane cos bardziej stalego z pracy to zrezygnuje calkiem Ale chodze juz tam z niechecia i raz na miesiac mi teraz starczy w zupelnosci. Nic wiecej juz sie tam nie nauczymy niestety. Potrzebny by byl nowy T zeby spojrzal na nas swiezym okiem. Albo moze inny rodzaj terapii?
Tez marze zeby wyskoczyc z mojego zimowego plaszczyka --- mimo ze ladny. :roll:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 mar 2016, 16:06
http://niezlymlynek.blogspot.com/2014/1 ... ami-i.html

Jablka sobie zrobie na te niedole francowata chociaz moze dobrze ze to nie wylew a zatoki. Sie nalezy cieszyc!

Zakroplilam sie i gluty mi leca :? :x :x . Ketonal zezarlam to troche leb zelzal i to oko tak nie pulsuje .

Sortuj wg