Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zorganizujmy mistrzostwa na Kurniku ;)


mkl

W jaką grę chciał(a)byś wziąć udział?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jaką grę chciał(a)byś wziąć udział?

    • Szachy
      4
    • Warcaby
      0
    • Literaki
      5
    • Chińczyk
      2
    • Makao (karciane)
      0
    • Pan (karciane)
      1
    • Tysiąc (karciane)
      0
    • Brydż (karciane)
      0
    • Kości
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wiem czy dobrze robię zakładając ten topic, ale ponoć do odważnych świat należy :smile:

 

Często zdarza mi się wypełniać wolny czas przesiadując na kurnik.pl, grając zazwyczaj w gry karciane. Dzisiaj pomyślałem sobie, a może by tak zorganizować turniej mistrzostw użytkowników nerwicy w wybraną grę? :D Przypuszczam, że znajdę tutaj sporo osób które miały styczność z tym portalem, jak również znaleźliby się potencjalni nowi gracze chętni spróbować swoich sił :)

 

Jeśli mój pomysł spotka się z odzewem, po zakończeniu sondy przeprowadzimy zapisy, następnie zrobię losowanie par i drabinki pucharowej, których zapis video opublikuję na forum. Gracze wylosowani do pary rozgrywaliby pojedynek do momentu osiągnięcia określonej liczby zwycięstw przez jednego z nich, np trzech.

 

Terminy rozegrania poszczególnych etapów drabinki byłyby elastyczne i rozłożone w czasie tak aby każdy mógł bez przeszkód umówić się na konkretny termin i rozegrać pojedynek, np tydzień na rozegranie jednego etapu. Wstępnie byłoby to 32 lub 64 graczy, na 1 pojedynek starczyłoby poświęcić raptem 20-30 minut. Forma rozgrywek KO ;)

 

Przy okazji, dzięki dostępnemu podczas pojedynku prywatnego czatu, taka forma spędzania czasu mogłaby się okazać ciekawa formą integracji pomiędzy użytkownikami, no i lekki wzrost poziomu adrenaliny też nie powinien zaszkodzić ;)

 

 

Jeśli będzie odpowiednie zainteresowanie, można tez pomyśleć o symbolicznych nagrodach :)

 

Zapraszam do oddawania głosów w wyborze gry w którą zorganizowalibyśmy mistrzostwa. Osobiście gdyby coś takiego doszło do skutku proponowałbym coś typowo do gry dla 2 osób, mało konfrontacyjną grę, np Kości czy Literaki. Sondę postarałem się ograniczyć do tych najbardziej popularnych wg kurnika, nie uwzględniłem Kalamburów itp które trudno byłoby rozegrać 1vs1.

 

Dzięki za komentarz i udział w sondzie,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×