Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ...


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

19lat, komentarz "to tylko zwierzęta" omijam milczeniem bo zwyczajnie brak słów. Zwierzęta to nie przedmioty :?

Więc czym są zwierzęta? Jaka jest wartość ich istnienia a tym samym cel, czy da się je kategoryzować pod względem wartości?

Brzydzę się przemocą dla samej przemocy, ale jeśli człowiek chce jeść mięso, to znajdzie się człowiek który mu je dostarczy dla korzyści materialnych. Dlatego zabijanie zwierząt przez człowieka jest tak samo normalne, jak zabijanie jednego zwierzęcia przez drugie na drodze łańcucha pokarmowego.

 

Dlaczego ludzi w ogóle nie wzrusza znacznie popularniejsza rywalizacja rodząca cierpienie między ludźmi? :roll:

 

 

Dla podpowiedzi, to ona powoduje to jak wykorzystuje się te zwierzęta, czy to nie jest oczywistość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19lat, komentarz "to tylko zwierzęta" omijam milczeniem bo zwyczajnie brak słów. Zwierzęta to nie przedmioty :?

Więc czym są zwierzęta? Jaka jest wartość ich istnienia a tym samym cel, czy da się je kategoryzować pod względem wartości?

Brzydzę się przemocą dla samej przemocy, ale jeśli człowiek chce jeść mięso, to znajdzie się człowiek który mu je dostarczy dla korzyści materialnych. Dlatego zabijanie zwierząt przez człowieka jest tak samo normalne, jak zabijanie jednego zwierzęcia przez drugie na drodze łańcucha pokarmowego.

Dlaczego ludzi w ogóle nie wzrusza znacznie popularniejsza rywalizacja rodząca cierpienie między ludźmi? :roll:

Istotami które mają rozum i cierpią i odczuwają ból tak samo jak ludzie.

najgorszymi potworami bez litości są zwyczajnie ludzie[ niektórzy]. Zwierzęta zabijają dla pożywienia ludzie z różnych powodów. Czasem zwyczajnie dla kaprysu.

 

a skąd wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrozniajmy zabijanie dla kaprysu a zabijanie dla pozywienia. Czlowiek nie jest roslinozerny i od zawsze potrzebowal miesa do zycia. Poza tym zwierzeta tez zabijaja inne zwierzeta dla pozywienia i nie ma nic dziwnego w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19lat, tak właśnie piszą ludzie, którzy są mało inteligentni. Widziałeś jak te zwierzęta cierpią i co oni z nimi robią?!

 

 

 

Masked_Man, wrzuciłem te 2 filmiki w tym samym czasie, więc jakbyś dużo bardziej ogarnął to się to łączy, bo Szef CitiBank(jeden z największych banków na świecie) założył właśnie Earthlings :) Sam nie jestem wegetarianinem, spożywam dużo mniej mięsa. Chciałem po prostu pokazać jak niektórzy ludzie to są po prostu szmaty i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19lat, komentarz "to tylko zwierzęta" omijam milczeniem bo zwyczajnie brak słów. Zwierzęta to nie przedmioty :?

Więc czym są zwierzęta? Jaka jest wartość ich istnienia a tym samym cel, czy da się je kategoryzować pod względem wartości?

Brzydzę się przemocą dla samej przemocy, ale jeśli człowiek chce jeść mięso, to znajdzie się człowiek który mu je dostarczy dla korzyści materialnych. Dlatego zabijanie zwierząt przez człowieka jest tak samo normalne, jak zabijanie jednego zwierzęcia przez drugie na drodze łańcucha pokarmowego.

 

Dlaczego ludzi w ogóle nie wzrusza znacznie popularniejsza rywalizacja rodząca cierpienie między ludźmi? :roll:

Istotami które mają rozum i cierpią i odczuwają ból tak samo jak ludzie.

To trzeba spytać ludzi ale chyba chodzi o to, ze najgorszymi potworami bez litości są zwyczajnie ludzie niektórzy. Zwierzęta zabijają dla pożywienia ludzie z różnych powodów. Czasem zwyczajnie dla kaprysu.

To oczywiście absolutna nieprawda, bo wtedy nie byłyby zwierzętami tylko ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19lat, tak właśnie piszą ludzie, którzy są mało inteligentni. Widziałeś jak te zwierzęta cierpią i co oni z nimi robią?!

 

 

 

Masked_Man, wrzuciłem te 2 filmiki w tym samym czasie, więc jakbyś dużo bardziej ogarnął to się to łączy, bo Szef CitiBank(jeden z największych banków na świecie) założył właśnie Earthlings :) Sam nie jestem wegetarianinem, spożywam dużo mniej mięsa. Chciałem po prostu pokazać jak niektórzy ludzie to są po prostu szmaty i tyle.

Zgadzam się :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci wszyscy promotorzy wegetarianizmu są dobrze opłacani przez lobby firm produkujących ta "zdrową" żywnosc, omamiają rzesze ludzie po to by zwiększyć swoje zyski. Ten film jest idealnym dowodem na to, dlaczego nie pokazano w nim fabryk największych producentów żywności mięsnej? Gdzie tam są jakiekolwiek zarzuty wobec konkretnych korporacji? Skoro są to praktyki stosowane i za ich pomocą jemy to mięso, to czemu jest tam tylko pindolenie o tym jakie to smutne i złe? Pokażcie mi jeden film o brutalności ludzi wobec ludzi, w którym nie będą przytaczane przypadki określonych morderstw, porwań bądź NAWET wojen? W każdym z nich będzie wskazanie palcem ofiary i tyrana.

 

Tak samo jak ze wszystkimi akcjami ratowania ziemi związanych z dwutlenkiem węgla, ludzie w to uwierzą a koncerny samochodowe będą produkować bardziej awaryjne silniki tym samym skracając ich żywotność, po to by zwiększyć swój dochód, zgadzają się na to bo to im na rękę wraz z rządem który wprowadza podatki od CO2.

 

"for anyone who cares about animals or wishes to make the world a better place." - Och jakie to szczytne, czy kiedykolwiek świat się zmieniał w jakikolwiek sposób za sprawą ogólnej ludności? Nie, zawsze się to działo dzięki najbardziej wpływowym ludziom, ich pieniądzom i wynalazkom.

 

Jak już mówiłem, nie jestem zwolennikiem zabijania zwierząt bez powodu, ale nie jestem przeciwnikiem zabijania ich dla różnych form zarobkowych. A to, że zwierzęta cierpią - taki jest już świat i jeśli ktoś popada z tego powodu w jakieś skrajne uczucia to jest po prostu słabą jednostką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak już mówiłem, nie jestem zwolennikiem zabijania zwierząt bez powodu, ale nie jestem przeciwnikiem zabijania ich dla różnych form zarobkowych. A to, że zwierzęta cierpią - taki jest już świat i jeśli ktoś popada z tego powodu w jakieś skrajne uczucia to jest po prostu słabą jednostką.

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak już mówiłem, nie jestem zwolennikiem zabijania zwierząt bez powodu, ale nie jestem przeciwnikiem zabijania ich dla różnych form zarobkowych. A to, że zwierzęta cierpią - taki jest już świat i jeśli ktoś popada z tego powodu w jakieś skrajne uczucia to jest po prostu słabą jednostką.

:shock:

Nie jestem psychopatą, tak mi przynajmniej powiedzieli na forum. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to, że zwierzęta cierpią - taki jest już świat i jeśli ktoś popada z tego powodu w jakieś skrajne uczucia to jest po prostu słabą jednostką.

 

a ja w przeciwieństwie do Ciebie najwyraźniej jestem psychopatką, bo po tym co napisałeś to chciałabym zobaczyć jak Ciebie ze skóry na żywca obdzierają. oczywiście obtłuczono by Cie najpierw pałami co by skóra lepiej od mięsa odchodziła (tak się postępuje z zapalikowanymi psami w pewnym pięknym azjatyckim kraju). Ach, nie byłabym wtedy "słabą jednostką" i nie "popadłabym w skrajne uczucia". Oj nie :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×