Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depilowanie miejsc intymnych u mężczyzn


rafzap

Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne

    • Tak (jestem kobietą)
      17
    • Tak (jestem facetem)
      12
    • Nie (jestem kobietą)
      9
    • Nie (jestem mężczyzną)
      7
    • Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia (jestem kobietą)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Włosy na człowieczym ciele powinny być okiełznane - mało istotne czy to u mężczyzny czy kobiety, czy to pachy, głowa czy okolice intymne - jak? To już chyba dość indywidualna kwestia, jedni pójdą się wywoskować a inni tylko przytną - tak czy inaczej powinno być schludnie i zadbane.

 

rafzap, a skąd ciekawość do poznania opinii innych osób w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi dobra, będę się grzebać w koszu w takim razie ;)

A żeby nie robić off-topic, to w ankiecie zaznaczyłam, że jest to dla mnie bez znaczenia, chociaż szczerze mówiąc to trochę nie uśmiecha mi się wyjmowanie włosów z pomiędzy zębów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafzap, a skąd ciekawość do poznania opinii innych osób w tej kwestii?

 

Czysta ciekawość.

 

khaleesi dobra, będę się grzebać w koszu w takim razie ;)

A żeby nie robić off-topic, to w ankiecie zaznaczyłam, że jest to dla mnie bez znaczenia, chociaż szczerze mówiąc to trochę nie uśmiecha mi się wyjmowanie włosów z pomiędzy zębów

 

To chyba jednak wcale nie jest bez znaczenia w takim razie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosy na człowieczym ciele powinny być okiełznane - mało istotne czy to u mężczyzny czy kobiety, czy to pachy, głowa czy okolice intymne - jak? To już chyba dość indywidualna kwestia, jedni pójdą się wywoskować a inni tylko przytną - tak czy inaczej powinno być schludnie i zadbane.
nom, dla mnie bez popadania w skrajności - jak facet jest zarosniety jak goryl - niech sie odkłaczy, jesli słabo owłosiony - wystarczy regularna higiena osobista. Osobiście nie lubie depilacji do zera u żadnej ze płci, gdyz nieprzyjemnie mi sie to kojarzy z niezarosnietymi genitaliami dzieci, co jest dla mnie zdecydowania aseksualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, moj byly maz byl sniadym brunetem a wlosow na dupie nie mial. Wracajac do tematu nie wyobrazam sobie buszu w miejscach intymnych u faceta ...bleh. Nie musi byc na zero ale krociutko przystrzyzony obowiazkowo... tak samo pod pachami. Klaczory wystajace spod koszulki sa obrzydliwe. Na nogach, rekach i klacie juz mi tak nie przeszkadzaja aczkolwiek lysa klateczka jest fajna :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×