Skocz do zawartości
Nerwica.com

PIŁKA NOŻNA - Mecze: Ekstraklasa/Puchary/Reprezentacja


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest tu jakokolwiek fan polskiej piłki nożnej ? ;)

Bo nie znalazłem odpowiedniego tematu, a moglibyśmy się pobawić w obstawianie

i komentowanie zarówno poszczególnych meczy jak i ważniejszych wydarzeń w PL piłce.

 

Co wy na to ?

 

Może na początek:

 

1.) Co sądzisz o postawie polskich zespołów w tegorocznych pucharach ? ;D

2.) Obstaw poniższe mecze ;)

 

---------

4.kolejka (9-12 sierpnia)

---------

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin (9 sierpnia, 18.00)

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (9 sierpnia, 20.30)

Widzew Łódź - Górnik Zabrze (10 sierpnia, 15.30)

Lechia Gdańsk - Cracovia (10 sierpnia, 18.00)

Ruch Chorzów - Legia Warszawa (10 sierpnia, 20.30)

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (11 sierpnia, 15.30)

Lech Poznań - Korona Kielce (11 sierpnia, 18.00)

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz (12 sierpnia, 18.00)

 

W razie braku zainteresowania proszę o DEL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam fanem polskiej piłki nie jestem, no ale jak Legia awansuję do LM to będę oglądał, ale chyba marne na to szanse skoro ledwo z tym Molde się prześliznęli. Ogólnie to wstyd dla 38 milionowego kraju że od 17 lat nie było naszego klubu w LM, Białorusini, Rumuni, Cypryjczycy grają w tej lidze a nasze kluby nie.

A co do polskiej ligi to sympatyzuje z Lechią bo względnie niedaleko Gdańska mieszkam, ale meczów ekstraklasy nie oglądam bo wolę se popatrzeć na futbol na poziomie a nie tą siermiężna polską kopaninę.

 

-- 09 sie 2013, 20:33 --

 

Lech odpadł i b. dobrze przynajmniej dalej się w Europie nie będą kompromitować jakimiś głupimi antylitewskimi flagami. Wiem że może Polacy różowo na Litwie nie mają, ale takie transparenty to przesada i głupota, no ale nasi kibole nigdy inteligencją nie grzeszyli. Śląsk gra dalej mimo że mieli o kilka klas lepszego przeciwnika niż Lech, ale z Sewillą będzie b. ciężko, chociaż to nie ta siła co kilka lat temu, ale jednak wciąż klasowy klub.

A Legia wylosowała Rumunów ze Steauy mogli gorzej ale jak będą grali taką padakę jak z tymi Norwegami to raczej nie przejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo wątek o piłce :D nie widziałam takiego tu. No to go rozkręcamy, wgl może by zrobić wątek ogólny o sporcie, to by więcej osób pisało. 

 

@Liber8 kryska nasza nie dostała powołania? Ojej kto się będzie nam teraz podkładał.... On umiał się położyć kiedy trzeba, robił robotę w środku 😂😂😂 tak, nasi graja tak, że właśnie taka robota była pomocna. Spokojnie, umowa wygaśnie, nastepny trener tradycyjnie, myślę że powołają jeszcze kryske

 

Ciekawa jestem kogo to powoła nowy geniusz. Paru starych koni wymieni na jakieś nowe nazwiska, paru zostawi, zrobi jakąś nowo-stara mieszankę, znów zero taktyki, znów nie będzie im się chciało biegać itp przede wszystkim potrzebujemy zbudować DRUZYNE, chłopaki muszą się znać i dogadywać, umieć grać ze sobą, czuć się drużyna, wiedzieć że mogą coś wygrać. Tyle lat minęło, że już by nam wyrosła piękna zgrana kadra, no ale kto w Polsce ma takie myślenie, u nas tylko po kieszeniach każdy patrzy i to wygląda jak wygląda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalam wyniki meczów lm. Niestety nie umiem czasem rządzić, nic nie ogladalam ;( więc tak: angole słabo w sumie wszyscy, barca źle, psg też odpadlo (:D). Co się stało z Atletico.... fatalnie, a w tamtym roku grali niezle, choc wiadomo murem. Bayern wiadomo dobrze, nakupili sobie to wygrywają. Ale największą niespodzianka chyba była Benfica. Fajne bo miło się oglada ich grę wg mnie. W tamtym roku nawet jak przegrywali pamiętam ze dobre mecze były. Myślicie ze kto wygra? Obstawiam finał Bayern Real. Angole za słabo w tym roku, włosi też nie dadzą rady, to już nie to co kiedyś chyba patrząc tylko na wyniki, aczkolwiek chyba walczy serie A, no napoli inter i AC Milan wszyscy przeszli. Więc szacunek. 

Edytowane przez Dalja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×