Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 24 paź 2012, 13:42
Szkoda, ze studiuję. Najchętniej wyjechałbym do pracy za granicą, najlepiej po 12h dziennie.
Po dojsciu do siebie miałbym górę kasy i odbiłbym sobie te miesiące w otchłani.
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 24 paź 2012, 14:45
Trochę senny, ale spokojny, bo po relaksacji na terapii...

Im dłużej stosuję relaksacje, okazuje się, że jestem bardziej wyćwiczona i cudownie reaguję na tę formę odprężenia, uspokojenia. Polecam tym, którzy lubią...potrzeba troszkę cierpliwości, ale warto - efekty "murowane" :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 24 paź 2012, 15:23
zenon1989 napisał(a):to ja mam jakies 400gb niepotrzebnych plików, od lutego "se leżom"... :hide:

ja właśnie dzisiaj skasowałem jakieś 400gb filmów...
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 24 paź 2012, 16:04
Trochę rozmyślałem przed chwilą, teraz postaram się odpocząć od rozmyślań. Tylko nie wiem w jaki sposób.
No na wszystko szkoda mi czasu, nie wiem czy to lęk przed przemijaniem, oszczędność energii czy po prostu niechęć do angażowania się w codzienne sprawy.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 24 paź 2012, 16:10
moj zabiegany do 15-stej, teraz pije kawę, powinnam w końcu posprzatac bo bałagan zaczyna sie robic coraz wiekszy ,ale nie moge sie zebrac, płakac cos mi sie chce ,ale staram sie to zdusic i udawac ,ze jest ok
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 24 paź 2012, 16:15
tahela, tłumienie emocji nie jest najlepszym rowiązaniem;) mi sie chciało płakac od wczoraj..płacze od rana
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez Primavera 24 paź 2012, 16:19
skorzystałam z rady bedzie.dobrze, aby się czymś zająć, ignorować i wyśmiewać lęki i dziś od rana starałam się nie zasiadać na kanapie tylko coś robić, posprzątałam, byłam w bibliotece książki oddać, do domu wracałam okrężną drogą żeby sobie spacer zrobić. Nie jest jakoś super, ale jest lepiej niż było w weekend a to sukces. Zjadłam obiad, zasiadłam pod kocem z popołudniową kawką bo mnie troche głowa rozbolała. Poza tym dostałam okres i mnie łamie w kościach i jakoś mi się odechciało wszystkiego.

Dzwoniłam dziś potwierdzić moją jutrzejszą wizytę u psychologa, denerwuję się trochę... uhh

-- 24 paź 2012, 16:19 --

tahela, nie duś tego, mi zawsze lepiej i lżej jakoś jak sobie trochę popłaczę

Mój dzisiejszy dzień

przez bedzie.dobrze 24 paź 2012, 16:24
Primavera, to normalne,ze sie denerwujesz przed pierwsza wizyta..ja chodze na terapie ponad 1,5 roku i czasem tez sie jeszcze denerwuje przed sesja. W koncu nie idzie sie do psychologa zeby pogadac o pierdołach tylko o naszym życiu..a to trudna sprawa, zaufac obcej osobie i otworzyc sie przed nia.
bedzie.dobrze

Mój dzisiejszy dzień

przez Primavera 24 paź 2012, 16:28
Staram się być dobrej myśli bo czytałam dobre opinie o tej pani psycholog i w ogóle juz tak długo czekam na to (3 tygodnie temu się zapisałam, a wcześniej 2 razy mi odmówili bo brak terminów), i bardzo bardzo chcę żeby było lepiej więc ta wizyta to coś na co z utęsknieniem wyczekuję, tylko no... stresuję się, że ona mi powie np. że już nigdy nie będzie jak dawniej czy coś takiego, w ogóle to nie wiem w sumie czego się spodziewać tam i trochę mnie stresik zjada.

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 24 paź 2012, 16:30
no byłem u psychiatry wszedłem Pani się zapytała czy czuje poprawę i czy mam jakieś skutki uboczne powiedziałem, że chyba czuje lekką poprawę i, że skutki uboczne miałem tylko pare dni no to powiedziała, że zaprasza na następną wizytę w listopadzie i tyle ehh... ciekawe co mi dzisiaj okulista powie
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 24 paź 2012, 16:41
Mieliście kiedyś badanie poziomu serotoniny?
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 24 paź 2012, 16:54
a jest cos takiego?
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 24 paź 2012, 17:34
No mnie to psycho zlecił :?
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 24 paź 2012, 17:57
Dziś stworzyłam o takie cosik http://ojaktanio.pl/webmaster3/dyzury.html na zajęciach
Podobno nieźle mi to wyszło.Prowadzący bardzo mnie chwalił.
Anna Maria

Sortuj wg