Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez nextMatii 21 sty 2012, 22:21
Do kasacji..........
nextMatii

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 21 sty 2012, 22:26
Dziękuję slow motion, mam nadzieję, ale wiesz...serce matki :mhm:

Poczucie pewności siebie,szczególnie w większych skupiskach ludzi, to dobry objaw. Uważam, że trzeba cieszyć się z każdego udanego dnia, każdej chwili bez lęku,
a z nadzieją na poprawę...pozdrawiam serdecznie i dalszych postępów Ci życzę :!: :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez petra 21 sty 2012, 23:07
ło matko..przespalam cały, z malymi przerwami na reczna, kilka skokow i herbate (dzis juz mi nie smakuje jak wczoraj wiec chyba znowu odstawie ja na kilka lat), musze do wanny ale boje sie ze zasne zanim sie woda naleje :P
i sie nawet pochwale ze z normalnie wypalanych 23 paierosow dzienne wypaliłam dopiero 2 :D
:brawo: Petruszka
petra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 21 sty 2012, 23:28
petruszka :great: ;)
ja dzis tez wypaliłam kilka fajek, druga częśc dnia spoko, :105: , zajmuję się 3 latkiem siostry, tzn On juz śpi, więc mam luz, ale jest przeziębiony i na antybiotyku i sie martwię trochę, a siostra z mężem na imprezie do jutra, więc jestem nianią, ksiądz był z kolęda, wpadła rodzinka na dzień babci pogapilismy się na ręczną w tv i skoki i było wesoło, no i przegladałam oferty pracy... i tyle ogólnie dobrego na dzisiaj :P
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Aria 21 sty 2012, 23:53
Męczący, śpiący, dołujący :hide:
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Mój dzisiejszy dzień

przez NewYork 22 sty 2012, 00:02
Rano było do bani, ale teraz jest lepiej. Rzadko mam doły, ale czasem już nie wytrzymuję i nie mogę i eksplodują uczucia. Zwykle jestem wesoła, uśmiechnięta nawet jak w środku czuję ból stram się cieszyć zyciem, ale ile można odgrywać rolę dzielnego bohatera. Chyba pdo szkoły filmowej przyjeliby mnie bez problemu, bo potrafię nieźle grac
NewYork

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 22 sty 2012, 00:18
Wstalem o 7:15 ale postanowilem sobie jeszcze troche sie zdrzemnac i obudzilem sie o 11:30 :x . Popracowalem dwie godziny, pozniej szybki spacer z synem, obiad i kolejna drzemka przez 1,5 godz. Pozniej oczywiscie TV i forum. Jednym slowem kolejny dzien w doopie :evil:
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez Alex1963 22 sty 2012, 10:56
Niepokój.... ciągły niepokój. Boję się ale nie wiem czego. chyba swoich myśli.... Ja chcę byc normalny!!!!!!!!!
Alex

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 22 sty 2012, 13:54
Wstalem, o 11 :x ale jest chec do zycia. Jedziemy gdzies na obiad pozniej zakupy i do rodzicow na Dzien Dziadka. Pogoda wszystko psuje, nie nastraja optymistycznie. Byle do wiosny .....

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 22 sty 2012, 15:40
wstałam po 9. trochę spokojna, trochę zadowolona, że dałam wczoraj radę z amofabem. udany i leniwy poranek w łóżku :) , potem stres, bo musiałam pojechać do euro agd zareklamować mikrofalówke ktorą kupiłam i która nie działa :/ ale dałam radę :) wieczorem idę do teatru.. ;> trochę lęk, ale ogólnie ok :)

Mój dzisiejszy dzień

przez msauto 22 sty 2012, 18:04
Samopoczucie dziś całkiem, całkiem jak na niedzielę. Wypatrywałem dziś trochę lepszej pogody, chciałem sobie sprawdzić nowo zakupiony obiektyw, a tu mżawka. Poza porannym wyjazdem spędzam wolny czas na Alle….. w poszukiwaniu okazyjnych zakupów związanych z moim hobby. Tak na co dzień daję z siebie pozytywną energię i pracuje by każdy dzień był może lepszy lub przynajmniej nie był dniem zmarnowanym - tzw. wstałem, zjadłem, leżę a w planach mam iść spać.
Wierzę że jest dobrze, pogodziłem się, mam swoje hobby i marzenia, przyjaciół a to daje mi pozytywną energie do życia.
Marzę by było jak przed laty, więc idę do przodu i któregoś dnia obudzę się i tak będzie.

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 22 sty 2012, 19:59
msauto, fajnie, ze masz hobby, ja mam 40 lat i nie mam zadnego i chyba nigdy nie mialem :x jedynym sposobem na spedzanie wolnego czasu bylo przesiiadywanie w knajpach na piwie i gra w karty. Teraz zaczynam sobie jakiegos szukac i chyba padnie na off road, tylko czy mnie to wciagnie? Troche sie boje , ze nie znajdzie sie nic co by mnie pochlonelo tak pozadnie, bez końca .

Dzien minal calkiem przyjemnie, obiad w steak chacie , zakupy , wizyta u rodzicow a wszystko bez napiec, lekow i fobi.

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 22 sty 2012, 20:12
Michał 1972, na rozwinięcie hobby nigdy nie jest za późno. To normalne, że człowiek poszukuje sposobu na przyjemne spędzenie wolnego czasu...samo poszukiwanie ma także wartość. Najważniejsze, by zacząć zajmować się czymś, co przyniesienie nam oderwanie od codziennych problemów i złagodzi dolegliwości duszy...powodzenia!!!
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 22 sty 2012, 20:26
jasaw, dzieki ;) zobaczymy moze ten off road mi spasuje, jesli nie ,poszukam czegos innego . Szkoda tylko, ze spora czesc zycia przeleciala mi przez palce.

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Sortuj wg