Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 26 wrz 2010, 23:20
TheGrengolada, dzièkujè za nastrajajàcà mnie pozytywnie rozmowè.Buzka. :smile:
wovacuum

przez TheGrengolada 26 wrz 2010, 23:22
wovacuum, dzięki również - zapomniałam dzięki Tobie o strachu ;)

przez -asia- 27 wrz 2010, 07:36
To już DZIŚ... :roll: Dziś po południu mam wizytę u dentystki i czekają mnie spore wrażenia, wymiana amalgamatu, który stanowi prawie cały ząb a pod nim jest na dodatek bardzo głęboka próchnica. :? Leczę bez znieczulenia, więc... będzie nieźle bolało. :pirate: Trzymajcie kciuki, proszę.
-asia-

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 27 wrz 2010, 07:39
-asia-, bèdè trzymac ;ale na Boga-dlaczego bez znieczulenia??? :hide:
wovacuum

przez ALEKS*OLO 27 wrz 2010, 07:44
-asia-, wspólczuje Ci kochana :hide: Trzymamy kciuki żeby aż tak nie bolało :great:
wovacuum, kiedy przyjezdzasz do Polski ?? :)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez -asia- 27 wrz 2010, 07:47
wovacuum napisał(a):-asia-, bèdè trzymac ;ale na Boga-dlaczego bez znieczulenia??? :hide:

Dzięki Kochana :*.
A dlatego, że:
1. boję się zastrzyków, zwłaszcza w obrębie głowy (a od kiedy zemdlałam po jednym na fotelu dentystycznym przerodziło się to w fobię).
2. Niezbyt dobrze znoszę znieczulenia (potem przez kilka dni mam dziwne drętwienia i mrowienia twarzy, niedowład itd.).
Więc wolę się pomęczyć na fotelu :pirate: , poza tym jakoś daję radę - wymieniłam tak od maja już 7 i pół amalgamatów. 8)

ALEKS*OLO, Oluś, dzięki. :*
-asia-

przez chojrakowa 27 wrz 2010, 08:56
Wczoraj wieczorem miałam taką sztywność mięśni, że myślałam, że umrę, oczywiście ze szczękościskiem, bo jakby inaczej, dzisiaj rano powtórka z rozrywki, ale ranny xanax nadal biorę, także jest ok. :roll:
Wstałam dobre półtorej godziny temu, dziwna sprawa.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez wovacuum 27 wrz 2010, 09:43
ALEKS*OLO, bèdè na swièta w grudniu.20 grudnia wyjezdzamy a 3 stycznia wracamy. :yeah:
Czekam na lekarza,ma byc po poludniu.tracè czucie w lewej nodze-ale przy rwie to normalne.No i krègoslup juz calkiem zesztywnial.Lipa. :evil:
wovacuum

przez fobia 27 wrz 2010, 10:45
-asia-, ja cię świetnie rozumiem! Też kiedyś prosiłam o znieczulenie, ale sam zastrzyk był dla mnie koszmarem i później już wolałam się męczyć na żywca. Także trzymam kciuki :great:

przez -asia- 27 wrz 2010, 10:56
fobia, dziękuję! :* Moja dentystka już wie, że ja nigdy się nie decyduję na znieczulenie, ale się za każdym razem pro forma pyta czy na pewno nie znieczulamy. ;) Zrywanie takich wielkich starych plomb i borowanie nie należy do przyjemności, ale dziś się przygotowuję na hardcore. :roll: Na dodatek będę musiała z tym zębem kilka razy chodzić, a jeszcze mi oprócz tego 2 amalgamaty do wymiany zostały... Z moją dentystką widzę się częściej niż z jakimikolwiek znajomymi. :lol: :pirate:

wovacuum
, co się stało, masz problemy z kręgosłupem?
-asia-

przez chojrakowa 27 wrz 2010, 11:10
-asia-, trzymam kciuki, ja w ogóle nie znoszę dentysty, mimo, że jak dotąd nikt mi bólu tam nie zadał ;) Te łapska w mojej buzi i "szeeeeeerzej" mnie przerażają.

Moja Puszka zeżarła 10mg mojego Bioxetinu - mamcia zamiast clemastinu ją poczęstowała fluoksetyną, także miałam rajd do weterynarza.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez linka 27 wrz 2010, 11:12
Dzień, hmmm cieszy mnie to, ze teraz bywają lepsze i gorsze a nie tylko same gorsze i złe ;)
Pogoda analan, znaczy do dupy - ale przynajmniej przywdziałam moje nowe kaloszki :mrgreen: a tak poza tym sennie, sennie......no i drażni mnie to, ze jesnym ze skutków ubocznych moich leków jest meeega ziewanie, więc siedzę w pracy i mi się paszcza nie zmyka....lekkie poddenerwowanie jest ale zaraz zapuszczę sobie jakiś filmik, może coś zjem......i będzie lepiej....bo jak ma być ? ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez -asia- 27 wrz 2010, 11:14
chojrakowa, Aniu, dzięki! :*
No Kochani, z takim wsparciem to musi być dobrze, nie ma innej możliwości :D , dziękuję Wam, niedługo wyruszam do Wawy, o 15.00 trzymajcie mocno. :smile:
-asia-

przez Korba 27 wrz 2010, 11:14
-asia-, trzymam kciuki, jesteś dzielna - ja bez znieczulenia nie pozwoliłabym tknąć sobie buzi...

właśnie wróciłam od ortopedy, do 4 paźdz. jeszcze mam latać z gipsiorem, potem zobaczymy.... uhhuuuuuu mam jeszcze zwolnienie, co mnie bardzo cieszy, choć wiem, że siedząc w domu się pogrążam.
nie chcę cudów, chcę tylko, aby dzisiejszy dzień nie był tak koszmarny jak wczorajszy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg