Skocz do zawartości
Nerwica.com

a znalazłam Dziennik seksualnych doświadczeń


tahela

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę spać i tak sobie przegładam forum itrafiłam przez wyborczą na jakiegoś bloga erotycznego, i tak sobie myślę ,ze niektórzy to maja wyobraźnie żeby takie pierdoły wypisywać, ale styl nie najgorszy tylko raczej pachnie zbyt duża wyobraźnia kogoś,ale co tam w końcu to forum dla świrów hihi:

http://dwadwa.blog.pl/

Kierując się zasadami savoir vivre’u należy ewentualnym odbiorcą bloga przedstawić jego autorów, zamierzenia z nim związane, cel w jakim powstał oraz objaśnić jego nazwę i treści w nim zawarte. Autorami bloga jest dwoje ludzi,kobieta oraz mężczyzna, którzy mimo różnicy wieku, odległości ich dzielącej, bo ponad 350 km, odnaleźli swój wspólny język i nauczyli się cieszyć sobą do tego stopnia, że zechcieli podzielić się tym z wami. Zamiarem bloga jest przedstawienia wspólnych poczynań erotycznych , wzajemnych pieszczot i tego co ich łączy, można by to nazwać swoistym rodzajem pamiętnika dwojga ludzi, którzy nie ukrywają iż z seksu czerpią niesamowitą radość. Cel? Jest prosty, chcemy aby był jakiś namacalny sposób na utrwalenie tego co było między ową kobietą i mężczyzną , oczywiste pochwalenie się sobą, być może zainspirowanie innych, którym w łóżku zawiało nudą bądź szukają pomysłu na coś nowego. Liczymy również na to, że jeżeli to co zostanie tu umieszczone wzbudzi jakieś zainteresowanie to nie zostanie zostawione bez słowa. Zainspirujcie nas również, dzielcie się tym co sami przeżyliście, swoimi pomysłami i zamiarami, pytajcie jeśli jest coś co was interesuje. Mogę obiecać, że nie zostanie to bez odpowiedzi i na pewno uzyskacie informacje które was zainteresują. Zachęcamy więc do komentarzy, tych pozytywnych jak i negatywnych, słowa krytyki są w końcu sposobem do motywacji i chęci poprawy. Teraz coś co może być dla każdego oderwaniem od wątku jaki powinien się tu przetaczać- nazwa bloga „dwadwa”. Otóż jest to pewna symboliczna liczba, która miejmy nadzieję kiedyś zostanie podniesiona jeszcze o parę oczek. Owe „dwadwa” jest tak naprawdę liczbą 22, zaś ta liczba jest owocem wspólnego weekendu jaki spędziła wyżej omówiona para autorów bloga (Michał oraz Kaja). 22 to liczba orgazmów jaką przeżyła dziewczyna podczas tego weekendu, ale o tym będzie mowa zapewne w osobnym wpisie. Treści zawarte na blogu będą więc opisem, opartym na autentycznych wydarzeniach, zamiarach pary oraz fantazjach, które ich nachodzą i do których spełnienia dążą. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć czytania tego wszystkiego z otwartymi ustami, nutką zazdrości i zostawieniem ostatecznie myśli- „Też tak chcę!”.

 

Dodać muszę również iż zdjęcia, które zamieszczone na blogu są również naszą własnością, malutki prezent walentynkowy i liczymy na to, że zostaną przyjęte z miłym podziwem.

Autor powinien zacząc pisac ksiazki bo mam wrazenie e ma zbyt bujna wyobraźnię, najlepiej harlekiny to znajdzie dpowiedni target.

 

-- 12 wrz 2012, 03:55 --

 

przenieście do off toppa bo coś mi sie popierdzieliło i nie wiem czemu witam to jeest , kurna.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, jeszcze mam zamiar się rozpisać, tylko że przeżywam kryzys sensu działania. Najchętniej bym się położył i nic nie robił. Co zresztą chciałem wprowadzić w życie, ale nie wyszło.

 

-- 13 wrz 2012, 13:56 --

 

[videoyoutube=KIdEGrJcog4&feature=related][/videoyoutube] Jest taka gra, gdzie przyjacielem jednego z głównych bohaterów jest chomik. Tak mi się skojarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000,

przynajmniej Cie oko nie boli a to jest przewalone dopiero. Ja tez nie najlepiej niestety.

 

-- 13 wrz 2012, 14:10 --

 

Powietrzny Kowal,

na jaką starosć mowiłes ze3 masz 41 czy 37 pomieszało mnie sie juz wszystko :P:D .

 

-- 13 wrz 2012, 14:12 --

 

Powietrzny Kowal,

a czy ja mowiłam,ze lagalnie, no . ale wiesz po wczorajszych wyrokach mafii pruszkowskiej to mozna sie zastanawiac czy warto tak prawa przestrzegać :arrow:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal,

oj oj tam delfiny juz przemycali nawet przezyły chociaz celnicy byli faktem zdziwieni

 

-- 13 wrz 2012, 14:27 --

 

cudak,

jak to mowia dibeł tkwi w szczegółach , wiec na wszelki wypadek szczegóły sobie możemy odpuścić, po co wywoływać diabła z lasu :twisted::evil::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×