Skocz do zawartości
Nerwica.com

Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę spóźnione ale co sądzicie o tym aby opisywać tu wyniki polskich zawodników?

 

Ja widziałem wczoraj Sylwii Bogacką, która jak już doskonale wiecie zdobyła srebrny medal w strzelaniu z karabinku pneumatycznego 10m.

Komentator był zabawny jak to najpierw mówił że może się okazać że będziemy mieć złoto, potem po złym strzale polki a dobrym chinki mówił juz o srebrze następnie o brązie a na końcu dostarczyła nam radosci bo pukneła 10,5 a druga chinka słabo i tak zdobyła srebro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olimpiada to święto sportu.

Jak w ogóle nie oglądam telewizji, tak teraz "leci" na okrągło.

Najbardziej żałosna jest jednak telewizja publiczna (1 i 2 ). Żyją z abonamentu, a nadają najwięcej reklam W TRAKCIE trwania zawodów.

Ciekawe że eurosport czy Nsport , które utrzymują się tylko z reklam-nadają ich najmniej

Występy niektórych Polaków zaczynają przypominać występy piłkarzyków na ME.

Rozdmuchane zapowiedzi, medale "w kieszeni" jeszcze przed IO.

A jest jak zwykle.

Gruchała.

http://www.sport.pl/sport-trojmiasto/56,127789,12168880,2011_2012,,8.html

Najbardziej zawodzą celebryci.

 

Widzieliścię wczoraj naszą tenisistkę stołową ktora od urodzenia nie ma ręki ?

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Natalia_Partyka

 

Wielki szacunek.

 

Mam na dzieję że w razie sukcesu na IO nie zrobią z Niej idiotki w kolejnym jury udzielającym się w jakimś programie dla klinicznych debili....

 

Ogromne wrażenie zrobiła na mnie Sylwia Bogacka i Jej dyscyplina.

W życiu nie spodziewałem się że zawody strzeleckie tak wyglądają.

 

Fantastyczna, niespotykana dyscyplina psychiczna i emocjonalna.

Pomimo braku dynamiki-robi to na mnie niesamowite, hopnotyczne wrażenie

 

Ogolnie rzecz biorąc-nisamowita sprawa, oglądać od rana do wieczora NAJBARDZIEJ WYSPORTOWANYCH ludzi świata , którzy pokazują nam granicę ludzkich możliwości w KAŻDEJ możliwej dyscyplinie....

 

Siatkarki Plażowe :D:D:D:D:D

Z pozycji samca ( jak zwierzę )-nic dodać -nic ująć

foto_bae047bb60e5e3fc2f94ae47ba2f7560.jpg.fecd20195aee58cd415b31f1844bcf83.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy na razie cienko 3 dni i jedno srebro, no ale lepiej niż na poprzednich IO. W ogóle większość zawodników zawodzi, szumne zapowiedzi a później odpadają w 1 rundzie. Mniej ludne czy nawet biedniejsze od nas kraje zdobywają medale, taka ultra biedna Korea północna ma już 3 złote a Chiny już 9 czyli totalitarna Azja rządzi. Europa w odwrocie nie tylko w gospodarce ale i sporcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać Europa się rozleniwiła.

A Polacy? Słuchając wypowiedź Gruchały odniosłem wrażenie że ona tu przyjechała po coś innego niż zdobycie medalu.

Za to polscy siatkarze jak narazie zgromili pierwszych przeciwników. Ta bezradność w oczach Włochów to było coś nowego dla mnie. I najważniejsze że nasi siatkarze nie popadają w euforię gdy im idzie gra bo jeszcze parę lat temu pamietam jak przegrywali spotkania bo im dobrze szło. Myślę że zafunduja nam sporą nispodziankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gruchała to bardziej celebrytka niż sportsmenka bo każdy kto występuje w Tańcu z Gwiazdami itp. np. Monika Pyrek to już w sporcie się przestaje liczyć. Radwańska tez zawiodła ale może przez to poświecić się deblowi lub mikstowi gdzie jest jednak mniejsza konkurencja niż w singlu.

 

A co do Europy to np. w Ping Pongu to graja sami Chińczycy chyba tylko reprezentujący różne kraje gł. europejskie ale i tak Chińczycy z Chin są najlepsi. W konkursach podnoszenia ciężarów też trudno znaleźć europejczyka sam daleki lub bliższy wschód występuje i wygrywa.

 

A co do siatkarzy to nie popadałbym w tak w hiper euforie, grają dobrze ale jeszcze daleko droga do medali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy wygrywają w Ping Ponga bo stoły są w sam raz dla ich wzrostu...hehe

 

Biorąc pod uwagę zainteresowanie polskiego społeczeństwa piłką nożną to nie wiem czy kogoś tu interesuje siatkówka, ale ja kilka lat temu namiętnie oglądałem mecze polskich siatkarzy i muszę przyznać że miło się patrzy jak powodują bezradność w oczach Włochów, tak samo jak kiedyś oni robili z nami, nawet nie wspominając o Brazyli.

 

A odnośnie wczorajszego dnia to nasz pływak się zakwalifikował do półfinałów, ale na medal to był tutaj nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę zainteresowanie polskiego społeczeństwa piłką nożną to nie wiem czy kogoś tu interesuje siatkówka, ale ja kilka lat temu namiętnie oglądałem mecze polskich siatkarzy i muszę przyznać że miło się patrzy jak powodują bezradność w oczach Włochów, tak samo jak kiedyś oni robili z nami, nawet nie wspominając o Brazyli.

 

Trzeba wspomnieć o wczorajszej bezradności naszych siatkarzy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że to mogą by dla Polski igrzyska bez złota i z bardzo małą ilością medali. Radwańska zawodzi na każdej linii, siatkarze nie tacy mocni jak się wcześniej wydawało, wioślarze to już najlepsze lata maja za sobą, w lekkiej atletyce może jakiś medal będzie w konkurencjach rzutowych ale też niekoniecznie a pływanie to już totalna porażka. Na razie Chiny 13 złotych medali i pewnie wygrają znowu klasyfikacje medalową jak było w Pekinie, ciesze się natomiast że ci tępi Brytole są na razie bez złota :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko oczekiwać od siatkarzy, żeby wygrali każdy mecz, to nie byle jaka impreza. :) Duża presja, duży poziom..do tej pory w naszej grupie tylko Bułgaria nie ma przegranego meczu, ale grali z nami i z ...Wielką Brytanią, która zbyt dużym poziomem się nie może popisać :P

Wierzę, że dziś wygramy. :) Chłopaki są w dobrej formie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kolejny dzień minął bez medali widać wyniki sportowe są odzwierciedleniem sytuacji społeczno-ekonomiczno- politycznej Polski która jest jak każdy widzi. Mniej ludne kraje czy nawet totalnie egzotyczne są od nas dużo lepsze, 95% polskiej reprezentacji pojechała chyba do Londynu w myśl zasady że same uczestnictwo się liczy.

No ale polski sport tkwi jeszcze mentalnie w komunie i nie różni się dużo od PZPN same układy tam dominują, a dzieci, młodzież woli siedzieć przed komputerem a z WF se zwolnienie załatwić to katastrofalne wyniki naszych sportowców nie dziwią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się dużo po Tomku Majewskim. A złoto w pięknym stylu. I brawo. Niech dalej zdobywają medale ci, po których się tego najmniej spodziewamy. I nasi siatkarze oczywiście

A Michael Phelps :shock: to nie człowik tylko superman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wam, ale mni te nasze medale, wgl oglądanie tego co się dzieje na arenach uszczęsliwia. Sport zajmuje w moim zyciu wysokie miejsce. Niespełniona koszykarka, mam 19 lat, ale już jednak za pozno. Teraz trochę załuję. Jak widzę ten wysilek, nadzieję w oczach sportowców to wiem, ze kiedyś bd o tym mysleć jak o czymś bardzo pozytywnym. Mi osobiście spadła łezka, gdy usłyszałam już dwukrotnie Mazurka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wam, ale mni te nasze medale, wgl oglądanie tego co się dzieje na arenach uszczęsliwia. Sport zajmuje w moim zyciu wysokie miejsce. Niespełniona koszykarka, mam 19 lat, ale już jednak za pozno. Teraz trochę załuję. Jak widzę ten wysilek, nadzieję w oczach sportowców to wiem, ze kiedyś bd o tym mysleć jak o czymś bardzo pozytywnym. Mi osobiście spadła łezka, gdy usłyszałam już dwukrotnie Mazurka :)

 

I mnie również uszczęśliwia. Ja niespełniona biegaczka. Kilka lat w sztafetach oczywiście kolana musiały pokrzyżować moje hobby.

Kocham sport, a emocje jakie towarzyszą mi podczas oglądania są nie do opisania.

Już za 15 min nasi siatkarze grają z WB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×