Nadal trwają poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dz.!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nadal trwają poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dz.!!

przez nick60 20 wrz 2006, 23:08
Obrazek
http://www.poszukiwanajoanna.xorg.pl/
http://zaginiona.xt.pl
http://www.policja.bielsko.pl/index.php3?poszukiwani

Na tych stronach znajdziecie wszelkie informacje
P ro s i m y o p o m o c , wysyłajcie poniższe linki o zaginionej do wszystkich Waszych znajomych,
także za granicę(strona o Asi jest już chyba w 14 wersjach językowych). chodzi o to aby poinformować o tym jak najwięcej ludzi, w końcu znajdzie się ktoś, kto ją gdzieś widział!

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 6:48 pm ]
Najnowsze informacje o poszukiwaniach.
14-go września minęło 100 dni od czasu zaginięcia Joanny Surowieckiej...

...Obecnie policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej analizują poszukiwania dzień po dniu. Jeszcze raz wertują wszystkie przesłuchania, billingi, e-maile i rozmowy z komunikatora GG. Przesłuchano osoby bezpośrednio związane z rodziną Joanny Surowieckiej. Nie wniosły one żadnych nowości w toczącym się śledztwie. Także wykrywacz kłamstw dał wynik negatywny u osób przesłuchiwanych.
Rodzice zaginionej poprosili o pomoc również detektywów - Rutkowskiego i Andałę.Także ich śledztwa nie dały rezultatu.
Obecnie ściślej współpracujemy z biurem detektywa Rutkowskiego, które pomaga nam szukać Asi za granicą - mówi Kazimierz Surowiecki.
Rodzice właśnie w tym kierunku upatrują szanse na odnalezienie ukochanej córki. Wierzą, że córka żyje i jak sądzą, została porwana i przebywa w jednym z krajów Europy Zachodniej.
-Pierwszym posunięciem było zamieszczenie wiadomości o córce w internecie, w kilku językach - opowiada tata Joasi. - Ulotkami zapełnialiśmy lotniska, miejsca o wzmożonym ruchu pasażerskim. Informacje o poszukiwaniach były przekazywane w miejscach zamieszkania Polonii w Anglii, Irlandii, Niemczech... . Chcemy w porozumieniu z dowódcą Straży Granicznej, nasze informacje o poszukiwaniach rozmieścić na przejściach granicznych, w czternastu językach - mówi Kazimierz Surowiecki. Rodzice porozumieli się z firmą Multispedytor. Kierowcy TIR-ów, którzy przemierzają całą Europę, będą pozostawiać informatory o poszukiwaniach e różnych miejscach postojowych.
Życie rodziny Surowieckich przez ostatnie tygodnie zmieniło się diametralnie. Towarzyszy im ciągły stres. w ostatnim okresie pojawiła się nadzieja. - Dostaliśmy tajemniczy telefon z żądaniem okupu, powiedziano na, że córka żyje. Udaliśmy się do Sczecina. To co przeżyliśmy na miejscu, było wielką próbą naszych nerwów. Przez żądającego okup zostaliśmy zwodzeni cały dzień. Przemieszczeliśmy się z miejsca na miejsce. Spełnialiśmy każdą zachciankę "porywacza" - Opowiada Irena Surowiecka. Jak się okazało, był to zwyczajny oszust, który miał już na sumieniu kilka podobnych "wyczynów". - Został aresztowany i i obecnie toczy się przeciw niemu postępowanie karne - wyjaśnia Elwira Jurasz- rzecznik bielskiej policji.
Rodzice, detektywi, oraz policja zwracają się z prośbą do osób, które mogą wnieść cokolwiek nowego do poszukiwań:
tel 997

0600-007-007
0509-336-001
0602-647-998
032-214-38-66

źródło: "GAZETA CZECHOWICKA" nr20 29.09.2006
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
20 wrz 2006, 04:55
Lokalizacja
Czechowice-Dziedzice

Nadal trwają poszukiwania Asi Surowieckiej z Czechowic-Dz.!!

Avatar użytkownika
przez 2004borys 07 lis 2014, 23:07
Abstrahując od rzeczy altruistycznych i od metafizycznego pietyzmu rzecz ma się w swej strukturze niezwykle prosto i obiektywnie, ponieważ ze względu na względy, które bezwzględnie uwzględnić należy dochodzimy do konkluzji, że jeżeli ktoś kiedyś komuś coś, ewentualnie nikt nikomu nigdy nic, to sprawa się gmatwa i taki osobnik zostaje wyindywidualizowany ze środowiska pozytywnego i wpada w deseń środowiska negatywnego.
sulpiryd 200 mg
fluoksetyna 40 mg
wenlafaksyna 112,5 mg
olanzapina 7,5 mg
klorazepan 20 mg
Avatar użytkownika
Offline
Posty
102
Dołączył(a)
02 mar 2012, 19:29

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Przeskocz do