W jakie gry gracie, co lubicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez utopia 04 sty 2013, 22:47
a ja mam pytanie takie głupie: czy ktoś z was boi się gier? i nie chodzi mi tutaj o jakieś wyskakujące zombie (kijem bym nie ruszyła), ale o takie zwyczajne. pamiętam taką grę Kangurek Kao, dla dzieci zupełnie, a trzęsło mnie ze strachu, jak wyskakiwał krasnal zza rogu. tak samo uwielbiam Mortal Kombat na PS, ale boję się konquesta i tylko się biję z automatem. że już nie wspomnę o Simsach (jak mi wybuchł pożar, to w ciągu dwóch sekund wyrwałam wtyczkę z gniazdka tak, że oderwałam kabel od wtyczki), nigdy nie kładę wszystkich spać w nocy, bo włamywacze, nigdy nikogo specjalnie nie zabiłam, a to przecież hobby wszystkich ludzi!, a jak raz na przyjęciu umarł mi jeden z gości, to aż się popłakałam ze strachu i nie grałam przez pół roku...
to takie durne, ale musiałam się wyżalić. : (

przez Pieprz 04 sty 2013, 22:56
bałem się grać w gry jak byłem mały. Potem mi przeszło i zdążyłem zapomnieć, ale kiedyś sobie o tym przypomniałem i się nie mogłem nadziwić dlaczego się w sumie bałem tego. I chyba się bałem że przegrałem, musiałem być doskonały jako dziecko (tak czułem w każdym razie) dlatego gry napawały mnie lękiem.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez mark123 04 sty 2013, 23:30
Ja się bałem jako dziecko gier... bałem się oraz wstydziłem, że będę ciągle przegrywał, dlatego miałem bardzo wąskie grono gier, w które grałem. bo w nich uznałem, że nie będę zbyt często przegrywał. W wieku około 12-13 lat to się nasiliło i dlatego całkiem przestałem grać i tak zostało.
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pablox38 06 sty 2013, 03:28
Jedna z gier w ktore kiedys gralem a to slynny exbob :D
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=S28H48u4qw4
pablox38

przez anonus 07 sty 2013, 00:15
Mass Effect-cala trylogia, ubostwiam.
Mass Effect 1-kiedy sie gra w ta czesc, czuc nutke tajemniczosci. Kim sa Zniwiarze? Czy to tylko legendy? Czy naprawde pojawiaja sie raz na 50 tys lat, zeby unicestwic wszelkie zycie w galaktyce? Oczywiscie nasz glowny bohater odkrywa, ze Zniwiarze istnieja naprawde (nawet natrafia na jednego). Problem w tym, ze nikt poza nim i jego najblizszym otoczeniem w nich nie wierzy, a sami Zniwiarze sa raczej traktowani jako klechdy dla niegrzecznych dzieci ;).
Mass Effect 2-najbardziej epicka czesc moim zdaniem-nie ma to jak poczuc won zdrady. Od naszego bohatera odwracaja sie dotychczasowi sojusznicy, galaktyczna Rada, Przymierze. Zeby zazegnac nowe zagrozenie, Zbieraczy (ktorzy sa marionetkami Zniwiarzy), ktorzy porywaja ludnosc z ludzkich kolonii planetarnych, musi sprzymierzyc sie z organizacja....polswiatka i zaufac takim ludziom jak: religijny morderca, psychopatka, stary szalony weteran, doktor-zabojca (ah, ten Mordin :D), stroz prawa wymierzajacy sprawiedliwosc poprzez bezprawne zabijanie zloczyncow (male pomijanie przepisow :D). Czy misja sie powiedzie? Czy wszyscy przezyja? A moze zgina? (naprawde, fabularnie mozna zginac w tej grze)
Mass Effect 3-wreszcie galaktyka doczekala sie wojny ze swiezo przybylymi do niej Zniwiarzami. Teraz nasz glowny bohater wraca do lask i jest glownym celem smiertelnego wroga jak i sojusznika z 2 czesci. Ostatnia czesc trylogii jest naprawde smutna. Przyjaciele bohatera poswiecaja swoje wlasne zycia, zeby inni mogli je miec. To jest wojna i to czuc w tej czesci naprawde. Shepard (po raz pierwszy wymienilem nazwisko glownego bohatera w tym poscie :D) jest zmeczony wieczna walka ze Zniwiarzami. Nie dosypia, wpada w coraz wiekszy dolek, obserwujac jak jego przyjaciele gina. Coraz wiecej planet upada w wyniku inwazji Zniwiarzy. Dawne konflikty starych wrogow zostaja zazegnane, a wszyscy jednocza sie przeciwko wspolnemu wrogowi (analogia do Polakow?:D) Czy uda sie w koncu przelamac ten cykl powtarzajacy sie co 50 tys lat od kilku milionow lat bez przerwy? A moze wszystko na nic i wszystko upadnie jak co 50 tys lat?
anonus

przez slow motion 07 sty 2013, 19:04
obecnie kończę syberia 2, wcześniej grałam w 1. The walking dead fajna gra, ale jak dla mnie za dużo dialogu.
Alan Wake też jest w pytę,
od jutra w przerwie na rozsylanie CV odpalam sims 2, które mi Madzik ściąga 8)

-- 07 sty 2013, 18:04 --

a pamiętacie carmagedona?? :105:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Rafka 07 sty 2013, 19:06
slow motion, Syberia to super gra. Klasyka.
Jedna z najlepszych przygodówek. A w Sherlocka Holmesa grałaś?
Rafka

przez Pieprz 07 sty 2013, 19:09

oprócz zakończenia. największy zawód jakiego doznałem w grze od wielu wielu lat!
Król Balu

przez slow motion 07 sty 2013, 19:11
Rafka, zawsze w nią chciałam zagrać, ale na laptopie mi nie chciało pójść. Dopiero chłopak spełnia me zachcianki.
Nie w Holmesa nie grałam, ale spojrzę coż to za gra.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez anonus 07 sty 2013, 20:12
Mushroom napisał(a):

oprócz zakończenia. największy zawód jakiego doznałem w grze od wielu wielu lat!

Muszę się zgodzić. Zakończenie ME3, choć emocjonalne, smutne, to mało logiczne i kiepsko wykonane, nawet z dodatkiem Extended Cut. Ending ME3 nie dorównuje temu z ME2, gdzie mieliśmy piękną epicką ucieczkę i wszystko wybuchało dookoła, ale przede wszystkim było spójne =) . No i nie pasuje mi degradacja Żniwiarzy z śmiertelnych, prawie że, bogów, do zwykłych marionetek-ten, kto grał w ME3, to wie o co chodzi.
anonus

przez Lord Cappuccino 15 sty 2013, 19:11
Skończyłem właśnie Kotora po ciemnej stronie mocy jako soldier lvl2/ jedi guardian lvl 18, oczywiście bez kodów. Nie mam już motywacji do przechodzenia tej gry po raz kolejny, bo chyba wycisnąłem z niej max. Statsy przed starciem z Malakiem:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

przez Pieprz 15 sty 2013, 19:16
A wie ktoś czy na horyzoncie są jakieś fajne rpgi? (ale nie japońskie i nie mmo)
Król Balu

przez Lord Cappuccino 15 sty 2013, 19:24
Mushroom, zakładam, że platforma to PC?

Masz rozpiskę na pół roku:

19 luty
Expeditions: Conquistador (PC) - klasyczne cRPG

5-8 marca
South Park: The Stick of Truth - klasyczne cRPG

12 marca
Cube World (PC) - action RPG
Sword of the Stars: The Pit (PC) - klasyczne cRPG
Ultima Forever: Quest for the Avatar (PC) - action RPG

marzec
Path of Exile (PC) - action RPG
Divinity: Grzech Pierworodny (PC) - klasyczne cRPG

kwiecień
Underrail (PC) - klasyczne cRPG
Legends Of Dawn (PC) - action RPG
The Dark Eye: Demonicon (PC) (X360) (PS3) - action RPG

maj
Age of Decadence (PC) - action RPG
Festival of Magic (PC) - action RPG
Grim Dawn (PC) - action RPG

czerwiec
Broken Sea (PC) - klasyczne cRPG
Baldur’s Gate II: Enhanced Edition (PC) - klasyczne cRPG
Sacred 3 (PC) (X360) (PS3) - action RPG
Shadowrun Returns (PC) - klasyczne cRPG
Chaos Chronicles (PC) - klasyczne cRPG
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

przez Pieprz 15 sty 2013, 19:58
super! dzięki, idę pooglądać jakieś info o tych grach na YT
Król Balu

Sortuj wg