Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakiego używasz programu antywirusowego -ANKIETA.


Gość QueenForever

Jakiego używasz programu antywirusowego .  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego używasz programu antywirusowego .

    • 1. Ad-Aware
      0
    • 2. ArcaVir
      0
    • 3. Avast
      22
    • 4. AVG
      8
    • 5. Avira
      2
    • 6. Bit Defender
      1
    • 7. Comodo
      3
    • 8. Dr.WEB
      0
    • 9. Emsisoft Anti-Malware
      0
    • 10. Eset NOD 32
      9
    • 11. G-Data
      3
    • 12. Kaspersky
      5
    • 13. McAfee
      0
    • 14. Microsoft Security Essentials
      2
    • 15. Norton
      4
    • 16. Outpost
      0
    • 17. Panda
      0
    • 18. Inny
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Avast, darmowa wersja. Generalnie wirusy trafiają się dosyć rzadko, szczególnie gdy mało korzysta się z pendrive'ów, wcześniej nie używałem parę lat w ogóle antywirusa, ale w końcu jakiś wirus się trafił. Sam wirus nic nie robił, ale po jego usunięciu system się uszkodził, działał ale były jakieś błędy. Bo antywirus pousuwał część plików, tak więc zabił pacjenta razem z wirusem ;)

 

Ale jak włączam jakąś bardziej wymagającą grę to czasem go wyłączam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emsisoft Anti-Malware w wersji free jest bardzo skuteczny, ale trzeba uważać, bo niestety sypie false positive'ami jak z rękawa. Z darmowych antywirusów to jeszcze Avast, AVG albo Avira, w ostateczności pozostaje Microsoft Security Essentials. Z darmowych firewalli Comodo albo Online Armor Free. Z płatnych mam sentyment do Kaspersky'iego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruscy mają niektóre technologie wojskowe nowoczesniejsze niz USA ,tylko ludzie oceniają ich potencjał techniczny (niesłusznie) po technologii uzytkowej do której Rosja nie przykładała nigdy istotnej wagi.

Co do antywirusa to Eseta cenie za brak fałszywych alertów o zagrozeniach co w przypadku Avasta jest nagminne,nie spowalnia istotnie systemu,ma bardzo czytelny interfejs .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, jakoś nie potrafię się do takich antywirusów przekonać.

 

Osobiście używam darmowej dystrybucji Avasta i wraz z rozważnym użytkowaniem komputera i internetu w zupełności wystarcza. Jednak przyznać trzeba, że Avast czasami jest "przewrażliwiony" i fałszywymi alertami pluje. Uważam jednak, że jest to lepsze, niż jakby miał wszystko przepuszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo tak, ze dluuugo uzywalem Eseta 5. Po przeczytaniu posta Michuj, sie zasanowilem i zainstalowalem Kasperskiego 2013, ktory znalazl mi 86 (!) wirusow po Esecie. Bym zostawil, ale tak masakrycznie mulil system, ze dalem siana. Przejrzalem rankingi skutecznosci i ostatecznie jade na Comodo Security Pro. Wynalazl jeszcze pare smieci, ktorych nie wykryl Kaspersku, virus update srednio co 15 min, i nie zmula systemu. Generalnie jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×